حمایت صندوق صنایع دریایی از پروژه‌های ساخت و تعمیر‌ کشتی

حمایت صندوق صنایع دریایی از پروژه‌های ساخت و تعمیر‌ کشتی

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی اعلام‌ کرد: این صندوق آمادگی کامل برای حمایت از پروژه‌های ساخت و تعمیر در این کارخانه را دارد؛ شرکت صدرا نکا و سایر شرکت‌های فعال در صنایع دریایی می‌توانند از تسهیلاتی که برای اینگونه پروژه‌های تعیین‌شده استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین و به‌نقل از شاتا، رضوانی، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی ضمن بازدید از خط تولید و امکانات شرکت کشتی سازی صدرا نکا واقع در شهرستان ساری؛ افزود: تعمیرات شناور در این شرکت از وضعیت مطلوبی برخودار بوده و در حال حاضر یک فروند شناور یدک­ کش، یک فروند شناور فله­ بر مربوط به شرکت کشتیرانی ج.ا.ا. در این مجموعه در حال تعمیرات دوره‌ای است. مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی عنوان کرد: صندوق توسعه صنایع دریایی آمادگی کامل برای حمایت از پروژه‌های ساخت و تعمیر در این کارخانه را داشته و شرکت صدرا نکا و سایر شرکت‌های فعال در صنایع دریایی می توانند از تسهیلاتی که برای اینگونه پروژه ها تعیین شده استفاده نمایند.

رضوانی افزود: صنایع دریایی جزء صنایع مادر بوده که با رشد و گسترش آن می توان سایر صنایع وابسته را تقویت کرد و باعث رشد اشتغالزایی در کشور شد. صندوق توسعه صنایع دریایی نیز با توجه به رسالتی که به او محول شده، حمایت و ارتقای این صنعت را در سرلوحه خود قرار داده و تمامی تلاش خود را در این راستا به انجام خواهد رساند.

در این جلسه مدیر شرکت کشتی سازی صدرا نکا ضمن تشریح تاریخچه، سوابق، پروژه­‌ها و برنامه­‌های این شرکت اعلام کرد: در این شرکت پروژه­‌های ملی نظیر سکوی امیرکبیر، جک آپ ایران خزر و سه فروند شناور پیشرفته پشتیبانی کاسپین ساخته شده است. همچنین ایشان درباره پروژه­‌های آینده به ساخت 8 فروند شناور فله­ بر 8هزارتنی، چند شناور مسافربری و تفریحی، هتل شناور گردشگری، ساخت کانتینرهای دریایی اشاره کرد.

لازم به یادآوری است که شرکت صدرا نکا با داشتن امکانات و تجهیزاتی از قبیل: سینکرولیفت 3800 تنی، 50 هکتار محوطه کلی، 2800 مترمربع سالن سرپوشیده، انواع کارگاه­‌های برق و مکانیک، داک خشک، مخازن ذخیره‏‌سازی سوخت و ... بزرگترین مجموعه ساخت و تعمیر کشتی در شمال کشور است که در حال حاضر حدود 200 نفر پرسنل دارد که توانایی افزایش چندین برابری این ظرفیت را نیز دارد. صدرا نکا علاوه بر ساخت و تعمیر شناور بر روی چند پروژه تحقیقاتی از جمله قفس‌های پرورش ماهی در دریا، سیستم انتقال سوخت و ... فعالیت می‌کنند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
شاخص بالتیک، در انتظار یک محرک قوی برای صعود
متالورژی پودر، راه ورود خود به خاورمیانه را گم کرده است
عزم جدی معدنی‌ها در تأمین انرژی و توسعه زیرساخت‌ها
ساخت داخل محور اساسی مقاوم‌سازی شرکت مس
رشد 2 رقمی تولید محصولات معدنی در مهر 97
تسهیل در جذب سرمایه‌گزاری خارجی اولویت دولت است
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: