مراسم تکریم و معارفه رئیس هیات عامل ایمیدرو با حضور وزیر صمت برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس هیات عامل ایمیدرو با حضور وزیر صمت برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس هیات عامل ایمیدرو با حضور وزیر صمت و جمعی از مدیران وزارت صمت در روز دوشنبه (26 آذر) برگزار شد.

خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین با حضور خود در این مراسم گزارش داد:
این مراسم با ازدحام جمعیت کثیری از فعالان و مدیران آغاز شد. در ابتدای مراسم جمشید ملارحمان، سرپرست سابق ایمیدرو گفت: جهت خدمت کوتاه خود به‌عنوان سرپرست ایمیدرو به خود می‌بالم. وجود سرمایه انسانی ایمیدرو و توانایی افراد موجبات اتفاقات خوب در ایمیدرو را فراهم خواهد کرد.

در ادامه داریوش اسماعیلی، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ضمن تشکر از زحمات مهندس ملارحمان در مدت کوتاه سرپرستی خود، گفت: یک هزار و 700 میلیارد تومان نقدینگی در کشور وجود دارد که با پیش روی در هر صنعتی، بحران به‌وجود می‌آورد. خوشبختانه با تشکیل دبیرخانه تخصصی در مجلس در کنار بخش خصوصی، نقشه راه معدن و صنایع معدنی تنظیم شد که یکی از بندهای مهم آن، هموارسازی مسیر بخش خصوصی است و نه دخالت در امور آن.

در ادامه رضا رحمانی، وزیر صمت گفت: ایمیدرو یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب است.حفظ تولید موجود و تامین مایحتاج مردم، دو اولویت اصلی وزارت صمت به شمار می‌روند. نقش معدن و صنایع معدنی در اقتصاد ملی بسیار بالا است، بنابراین از اولویت‌های وزارت محسوب می‌شوند.
دلیل انتخاب آقای غریب پور، به‌عنوان ریاست هیات عامل ایمیدرو، سرمایه‌گذاری در حوزه معدن بود. بنابراین از ایشان انتظار دارم که زنجیره ارزش فلزات اساسی را تامین کنند. مدیران انتخاب شده، جمعی جوان، موفق و پاکدامن هستند که با توجه به سابقه خود برگزیده شدند. بنابراین سازمان زمین‌شناسی و ایمیدرو باید باهم هماهنگ شده و همپوشانی انجام دهند. حرکت به سمت اکتشاف معادن عمیق باید در دستور کار و اولویت قرار گیرد.

پروژه‌های ملی در راه عملیاتی‌سازی
رضا رحمانی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اهمیت پروژه‌های داخلی گفت: ده پروژه ویژه پیشروی وزارت بوده که از میان آنان، 2 پروژه مستقیما در حوزه معدن قرار دارد. اولویت اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری ایمیدرو باید در مناطق محروم و نیازمند باشد. پروژه‌های نیمه‌تمام، در اولویت راه‌اندازی ایمیدرو قرار بگیرند، تسهیلات بانکی جهت این اقدام نیز فراهم شده است.
تشکل ها باید مبنای کاری مدیریت جدید ایمیدرو باشند؛ استفاده از نظرات و پیشنهادات فعالان و مردم از راهکارهای دوران تحریم فعلی به شمار می‌روند.

 اوی در پایان سخنرانی خود ضمن تشکر از زحمات آقایان کرباسیان، سعدمحمدی و ملارحمان: قرارگیری نفرات در جایگاه انجام وظیفه، با توجه به نیازهای لازمه صورت گرفته است. در پایان این مراسم نیز حکم ریاست آقای غریب پور توسط وزیر صمت به وی داده شد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
ضرورت بررسی لایحه بودجه 98 مطابق با اهداف توسعه‌ای
سنگان و گل گهر بیشترین سنگ آهن را تولید خواهند کرد
یازدهمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ایمیدرو در بندرعباس برگزار می‌شود
تاکید بر بازگشت ارز حاصل از صادرات به سامانه نیما/ بهرمندی از ظرفیت دانشگاه ها در دستور کار ایمیدرو
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: