برنامه وسیع هلدینگ «ومعادن» برای ارتباط صنعت و دانشگاه
محمدرضا مقیسه، مدیر روابط عمومی سرمایه‌گذاری توسعه معادن اعلام کرد:

برنامه وسیع هلدینگ «ومعادن» برای ارتباط صنعت و دانشگاه

برنامه «ومعادن» جهت ارتباط صنعت و دانشگاه صبح روز یکشنبه (9دی) در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و معادن با حضور غول‌های معدنی کلید خورد.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از مدیر روابط عمومی سرمایه‌گذاری توسعه معادن، شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری معادن و فلزات برای ارتباط جدی حوزه صنعت با دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور برنامه ویژه‌ای را تدارک دیده‌اند.

محمدرضا مقیسه، مدیر روابط عمومی «ومعادن» با اعلام این خبر، افزود: طی سالیان متمادی موضوع ارتباط صنعت با دانشگاه همواره به‌عنوان راه‌حل کلیدی پیشرفت و توسعه صنایع کشور مطرح بوده و تلاش‌های بسیاری از سوی مراکز مختلف در این خصوص انجام گرفته است، اما این ارتباط آن‌چنان‌که باید، به ثمر ننشسته و یکی از علل اصلی آن، فقدان اراده جمعی کافی از سوی متصدیان امر به‌ویژه دست‌اندرکاران حوزه صنعت بوده است.
مقیسه با اشاره به فعالیت‌های گذشته شرکت‌های گروه در جذب مشارکت مراکز علمی و دانشگاه‌ها، ادامه داد: تجارب متعددی از همکاری‌ها و حضور بلندمدت و پروژه‌ای دانشگاهیان را در هلدینگ داشته‌ایم و خوشبختانه نتایج بسیار خوبی هم حاصل‌شده است. با نگاه مثبتی که مدیران مجموعه داشته‌اند، امروز هر یک از شرکت‌های گروه می‌تواند کارنامه درخشانی در شکل‌گیری پیوند جدی میان صنعت و دانشگاه را در محدوده فعالیت‌های خود ارائه کند. آنچه در روزهای اخیر شاهد شکل‌گیری آن هستیم و در جلسه امروز صبح رسماً میان مدیران عامل شرکت‌های معدنی و فولادی نظیر گل‌گهر، چادرملو، گهرزمین، ارفع، صبانور، فولاد خراسان و ... سنگ بنای آن نهاده شد، شروع یک برنامه هماهنگ، منسجم و اثرگذار با سرمایه‌گذاری و پشتیبانی مستقیم این شرکت‌ها بود که جزئیات آن پس از برگزاری نشست‌های تکمیلی به اطلاع عموم خواهد رسید.
مدیر روابط عمومی سرمایه‌گذاری توسعه معادن همچنین افزود: تجمیع و مشارکت بنگاه‌های معدنی و فولادی در این گستره وسیع برای اتصال جدی با مراکز علمی و دانشگاهی در نوع خود حرکتی بدیع و امیدبخش به‌شمار رفته و ان‌شاءالله نویدبخش تحولاتی تازه در عرصه علم و فن‌آوری برای صنعت خواهد بود.
وی اظهار امیدواری کرد: همچنان که هلدینگ «ومعادن» در سالیان اخیر توانسته است با حرکت‌های بزرگی نظیر محوریت تشکیل کنسرسیوم بزرگ اکتشافی کشور، مشارکت در طرح‌های زیربنایی ملی نظیر انتقال آب خلیج‌فارس، تشکیل هلدینگ انرژی و توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل (پیشبرد طرح احداث اسکله تخصصی محصولات معدنی و فولادی در جنوب شرقی کشور) پیشتاز باشد، درزمینه پیوند بین صنعت و دانشگاه نیز با اجرای برنامه اخیر موفق عمل کرده و قدم‌های مؤثری در این مسیر بردارد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
طرح کک‌سازی زغال‌سنگ طبس به ظرفیت ۴۵۰هزار تن آماده راه‌اندازی است
ایمیدرو در حمایت از بخش خصوصی قاطع و مصمم خواهد بود
سنگان و گل گهر بیشترین سنگ آهن را تولید خواهند کرد
ارسال ۷۵۰۰۰۰ تن ماده معدنی به کارخانجات تغلیظ طی یک هفته
روند روبه رشد بورس کالا در تامین مالی صنایع
تدوین نقشه راه توسعه معدن و صنایع معدنی به‌زودی ابلاغ می‌شود
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: