حرکت‌های ما در شرایط تحریم سرآغازی برای رهایی از وابستگی است
حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد:

حرکت‌های ما در شرایط تحریم سرآغازی برای رهایی از وابستگی است

جلسه هماهنگی نمایشگاه بومی‌سازی صنعت فولاد ایران با حضور عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه و اعضای کمیته مدیریت این شرکت و با همراهی مدیران عامل گروه فولاد مبارکه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان،‌ حمیدرضا عظیمیان در این جلسه تصریح کرد: در شرایط تحریم ما ناچار به حرکت هستیم که البته در این شرایط، حرکت‌های ما سرآغازی نو برای رهایی از وابستگی است.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری جشنواره و نمایشگاه بومی‌سازی به‌هیچ‌عنوان تبلیغاتی نیست گفت: این فراخوان بزرگ حرکتی ملی است برای پیشگیری از توقف چرخ صنعت فولاد کشور. به خاطر داشته باشیم که این حرکت عظیم فقط به روزهای برگزاری نمایشگاه ختم نمی‌شود، بلکه در ادامه آن باید تمامی واحدهای ذی‌ربط با همکاری انجمن تولیدکنندگان فولاد و سایر فولادسازان، قطعه‌سازان و تامین‌کنندگان به‌نحوی عمل کنند که کشور دیگر معطل واردات نباشد.

وی به فعالیت مضاعف و دقت‌نظر در فرایند برگزاری جشنواره و نمایشگاه تاکید کرد و افزود: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که دقیقا بعد از برگزاری این همایش ملی، کار ما به شکل فزاینده‌ای شروع شود و در نتیجه آن، عزت و سربلندی و غرور ملی به بار آید.
در بخش آغازین این جلسه، محمد ناظمی هرندی مدیر روابط عمومی شرکت، به تاریخچه بومی‌سازی در فولاد مبارکه اشاره و تصریح کرد: بومی‌سازی در فولاد مبارکه قدمتی به طول عمر فولاد مبارکه دارد. به این معنی که رویکرد مدیریت شرکت از ابتدا بر این مهم استوار بوده است که با اعتماد به شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و سازندگان تجهیزات و مواد اولیه، دانش فنی ساخت کارخانه‌های فولادسازی و متعاقب آن ساخت تجهیزات و قطعات را در کشور نهادینه کند.

وی افزود: در این جشنواره و نمایشگاه ملی فرصتی فراهم آمده است تا همه شرکت‌هایی که به‌نوعی در زنجیره تولید آهن و فولاد فعال‌اند، در آن حضور داشته باشند و توانمندی‌های خود را برای حمایت از تولید ملی به نمایش گذارند.
وی از معدن‌کاران، فولادسازان، سازندگان قطعات و تجهیزات، تامین‌کنندگان مواد و استارت‌آپ‌ها به‌عنوان اصلی‌ترین حلقه‌های این فراخوان بزرگ یاد کرد و گفت: فولاد مبارکه به‌عنوان بزرگ‌ترین فولادساز کشور و خاورمیانه در این جشنواره و نمایشگاه به همراه گروه خود آماده است تا تجربیات خود را در قالب پنل‌های تخصصی و همچنین در غرفه تعبیه‌شده در نمایشگاه در اختیار متقاضیان قرار دهد. ضمن اینکه با مکانیسم برنامه‌ریزی‌شده و دقیقی که در نظر گرفته است با آغوش باز حاضر است از توانمندی سایر شرکت‌ها ازجمله سازندگان و تامین‌کنندگان بهره‌مند شود و از آن‌ها حمایت کند.
 

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
باید تهدید تحریم را به فرصت تبدیل کنیم
تشکل‌ها بازوی مشورتی دولت هستند
بومی‌سازی، لازمه تداوم تولید فولادسازان
مشمول قانون بازنشستگان نمی‌شوم
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: