در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران؛

"شاهین طلایی و نقره‌ای" در آسمان اصفهان

چهارمین جشنواره تبلیغات ایران که با شعار خلاقیت، نوآوری و حق انتخاب مشتری با حضور صدها مدیر و کارشناس آژانس‎های تبلیغات، دست‎اندرکاران روابط عمومی‎ها و مدیران بنگاه‌های اقتصادی،در محل سالن همایش‌های صدا و سیمای در تهران برگزار گردید، روابط عمومی ذوب آهن اصفهان موفق به کسب دو شاهین طلایی و نقره ای و لوح سپاس شد.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی «فلزات آنلاین» به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، چهارمین جشنواره تبلیغات ایران که با شعار خلاقیت برگزار شد، در این جشنواره آثار تبلیغاتی از سوی سازمان‌ها، شرکت‌ها و همچنین کانون‌های آگهی و تبلیغات و افراد حقیقی در ۱۶ شاخه به دبیرخانه جشنواره رسید که پس‌از غربالگری اولیه، قریب به ۳۵۰ اثر بر‌پایه معیارهای دقیق و از‌پیش طراحی‌شده در بوته داوری قرار گرفتند و ۴۵ اثر برتر توسط هیات داوران برگزیده شدند.

روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با ارایه برخی از آثار و نمونه فعالیت‌های خود در زمینه تبلیغات، توانست در بخش" فعالیتهای روابط عمومی" شاخه "فعالیت‌های ترویجی روابط عمومی"، شاهین طلایی و لوح سپاس و در بخش" طراحی و معماری گرافیکی"، شاخه طراحی غرفه نمایشگاهی (طرح غرفه" با اطمینان بسازید") شاهین نقرهای و لوح سپاس را دریافت کند.

چرا برخی تبلیغات ماندگارند و برخی نه

در این رویداد بزرگ تبلیغاتی که به همت مؤسسه آرمان برگزار شد علاوه بر سخنرانی چند تن از اساتید برجسته علوم تبلیغات، طراحی ،گرافیک و ارتباطات، محمد سلطانی‌فر، معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در خصوص وظایف دست‎اندرکاران صنعت تبلیغات گفت: درآمدزایی و رونق کسب و کار بسیار مهم است. توجه به زیبایی شناسی مساله بسیار مهمی است؛ ایجاد روحیه شادی و نشاط هم از دیگر وظایف فعالان این حوزه باید باشد.

وی با اشاره به وجود رابطه مستقیم بین ثبات در جوامع و میزان تبلیغات گفت: ما باید به تبلیغات از این منظر هم بنگریم. پژوهش‎ها نشان می‎دهند که هرچه ثبات سیاسی و اقتصادی در کشورها بیشتر باشد، میزان تبلیغات در ابعاد مختلف بیشتر است.

وی گره خوردن تبلیغات با فریبکاری را بسیار خطرناک دانست و گفت: بحث اطلاع‌رسانی و رعایت صداقت در زمینه تبلیغات هم مهم است. ما نمونه‎های فراوانی از تبلیغات داریم که بیش از نیم قرن از عمر آن‌ها گذشته و همچنان اثرگذار هستند. من از اساتید و کارشناسان می‎خواهم در این زمینه بررسی کنند که چرا برخی تبلیغات ماندگارند و برخی نه؟

او در سخان خود به تبلیغات نادرست و اثر مخرب آن در افکار عمومی اشاره کرد و گفت: در بحث جریان آزاد اطلاعات، بحث تبلیغات سالم بسیار مهم است. الان در دنیا عده‌ای می‌گویند باید با ایجاد رگولاتوری، راه را برتبلیغات ناصحیح بست؛ حتی اگر جریان آزاد اطلاعات در مواردی مخدوش شود. همچنین هوشمند سفیدی، رئیس جشنواره در سخنان آغازین این رویداد گفت: شعار خلاقیت، اثربخشی و نقش آن در توسعه حق انتخاب مشتری را از آن جهت برگزیدیم که آن را  رویکردی دمکراتیک در تبلیغات می‎دانیم.

وی افزود: آژانس‌های تبلیغاتی، برندها و روابط عمومی‌ها سه ضلع مهم حوزه تبلیغات هستند و جشنواره ملی تبلیغات تلاش دارد با ایجاد رقابت سالم در بهبود کیفیت خدمات و محصولات تبلیغاتی موثر باشد.

وی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به صنعت تبلیغات با توجه به اهمیت آن در اقتصاد ملی، خواهان ایجاد تسهیلات مالی، مالیاتی و قانونی برای افزایش سهم تبلیغات شد و گفت: براساس آمار انجمن بین المللی تبلیغات، صنعت تبلیغات در امریکا ۲۳ میلیون شغل ایجاد کرده ، این آمار در ایران قریب به ۳ میلیون نفر است. درحالی که ظرفیت اشتغالزایی صنعت تبلیغات در ایران دو برابر وضع فعلی است. ایجاد هر آژانس تبلیغاتی ۳۰  تا ۴۰ نوع شغل ایجاد می‌کند.

برای خروج از رکود باید به تبلیغات بیشتری روی آورد، زیرا به صادرات بیشتر و ایجاد شغل کمک می‌کند؛ زیرا هر یک میلیون تومان تبلیغات، تا ۲۰ میلیون تومان درآمد و فروش بیشتر ایجاد می‌کند.

در این دوره از جشنواره از دو چهره مطرح در حوزه تبلیغات تجلیل شد. ابراهیم حقیقی از چهره‎های مطرح گرافیک و دکتر احمد روستا، پدر دانش بازاریابی نوین و تبلیغات به پاس یک عمر تلاش علمی و عملی در حوزه تبلیغات مورد تقدیر هیات داوران جشنواره قرار گرفتند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
ذوب آهن اصفهان با اقدامات خود در صنعت کشور می درخشد
ذوب آهن اصفهان، طلیعه صنعت فولاد کشور است
ظرفیت تولید ذوب آهن اصفهان پس از انقلاب تا کنون 6 برابر شده است
ذوب آهن اصفهان، پیشگام و پیشران صنعت کشور است
تکمیل پروژه ریل ملی با تولید شمش ریل
تسریع در اجرای پروژه پودر زغال با همت تلاشگران ذوب آهن
مهمترین هدف ذوب آهن اصفهان، افزایش تولید است
نبود پایدار مواد اولیه، صنعت کشور را دچار مشکل کرده است
ذوب آهن اصفهان از شمول ماده 141 خارج شد
ظرفیت‌های تولیدی ذوب آهن اصفهان معطل سنگ آهن
زغال‌سنگ ندهند، وارد می‌کنیم
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: