موفقیتی دیگر برای فولاد؛

"شاهین طلایی" بر شانه فولاد نشست

روابط عمومی فولاد خوزستان در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران موفق به دریافت «تندیس برتر»شد.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، جشنواره تبلیغات ایران با حضور و استقبال بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌های صنعتی و غیرصنعتی و گروه صنف تبلیغات کشور روز ۱۴ دیماه ۹۷ در محل سالن‌ همایش‌های صدا و سیمای تهران برگزار شد.

غلامرضا فروغی‌نیا مدیر روابط عمومی با اعلام این مطلب افزود: جشنواره تبلیغات ایران را باید بزرگ‌ترین رویداد رقابتی تبلیغات ایران دانست. این جشنواره مأموریت خود را داوری در حیطه تبلیغات، بر پایه استانداردهای علمی و در جهت اعتلای کیفیت و خلاقیت در این حوزه بنا نهاده است.

وی گفت: از مهم‌ترین اهداف این جشنواره می‌توان ‌به انتخاب و معرفی آثار برتر و انواع روش‌های خلاق و ثمربخش، ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر در تولید مواد و اقلام تبلیغاتی، کمک به نوآوری و ارتقای اثربخشی، تقویت ایده‌های خلاق، آشناسازی دست‌اندرکاران و روابط عمومی‌های کشور با استانداردهای رایج اشاره نمود.

 شرکت فولاد خوزستان بعنوان سازمان سرآمد در حوزه تولید و توسعه صنعت فولاد با سابقه دیرینه و درخشان در این جشنواره با دیگر رقبای خود به رقابت پرداخت.

بر پایه این گزارش، کارگروه‌های داوری جشنواره یادشده شامل برنامه‌های یکپارچه و جامع تبلیغاتی، تبلیغات مستقیم و حمایتی، تبلیغات محیطی، تبلیغات دیداری و شنیداری، فعالیت‌های ترویجی روابط عمومی، فعالیت‌های دیجیتال، طراحی برند و برندینگ، مطالعات و تحقیقات مرتبط با تبلیغات بود که در بخش کارگروه داوری بخش ویژه چاپ، فعالیت‌های ترویج فروش و کارگروه چاپ و بسته‌بندی، شرکت فولاد خوزستان با ارسال مستندات و نمونه کارهای انجام شده، توانست تندیس برتری بخش چاپ را از آن خود نماید.

لازم به ذکر است داوران کارگروه تبلیغات چاپی با سرگروهی استاد ابراهیم حقیقی و حضور دکتر حمیدرضا رضوانی، جعفر محمدی، ابراهیم حقیقی، امیرحسین نوریان، دکتر علی فروزفر، مجتبی محمدیان به ارزیابی آثار راه یافته به نمایشگاه پرداختند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
آخرین دستاوردهای فولاد خوزستان تا پایان دی ماه سال ۹۷
تلاش برای تکمیل زنجیره ارزش در راستای توسعه صنایع پایین دست
افزایش 3 برابری قیمت سهام فولاد خوزستان طی یک سال
نگاهی به عملکرد شرکت فولاد خوزستان در سال جاری
شرکت فولاد خوزستان، پیشتاز در انجام مسئولیت‌های اجتماعی
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: