«فملی» رتبه چهارم در بین 50 شرکت فعال‌تر بورس شد

«فملی» رتبه چهارم در بین 50 شرکت فعال‌تر بورس شد

بهروز رحمتی، مدیر امور سهام، سرمایه‌گذاری و مجامع شرکت مس گفت: بر اساس فهرست اعلامی از سوی شرکت بورس اوراق بهادار، شرکت ملی صنایع مس ایران در سه‌ماهه سوم سال جاری در بین 50 شرکت فعال‌تر بورس اوراق بهادار، رتبه چهارم را کسب کرده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از مس پرس، مدیر امور سهام، سرمایه‌گذاری و مجامع شرکت مس با اعلام این خبر و با تاکید بر این‌که سوابق این شرکت بورسی نشان می‌دهد که «فملی» جزو سهم‌های بنیادی بازار سرمایه‌ است، گفت: برپایه لیست مذکور شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، پالایش نفت اصفهان، ملی صنایع مس ایران و گل‌گهر به‌ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم را به‌خود اختصاص داده‌اند.

وی تصریح کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران در سه‌ماهه اول سال 1396 دارای رتبه 30 بوده و تاکنون ضمن افزایش امتیاز از 9.138 به 17.252 در سه‌ماهه سوم سال جاری رتبه چهارم را به‌عنوان بهترین رتبه تاریخی خود حفظ کرده است.
رحمتی ادامه داد: شناسایی شرکت‌های فعال‌تر در بورس اوراق بهادار تهران بر پایه ترکیبی از قدرت نقدشوندگی سهام و میزان دادوستد سهام در تالار معاملات (تعداد و ارزش سهام دادوستد شده)، تناوب دادوستد سهام در تالار معاملات (تعداد روزهای دادوستد شده و دفعات دادوستد شده) و معیار تاثیرگذاری شرکت بر بازار (میانگین تعداد سهام منتشرشده و میانگین ارزش جاری سهام شرکت در دوره بررسی) انجام می‌شود.
مدیر امور سهام، سرمایه‌گذاری و مجامع شرکت مس با اعلام این‌که خوشبختانه شرکت مس در پارامترهای مذکور از امتیازات خوبی برخوردار شده است، اظهار داشت: همچنین با ثبت افزایش سرمایه شرکت ملی صنایع مس ایران از مبلغ 60 هزار میلیارد ریال به مبلغ 78 هزار میلیارد ریال، این شرکت ازلحاظ ارزش اسمی سرمایه در بین شرکت‌های بورس اوراق بهادار دارای رتبه سوم است.
وی افزود: در حال حاضر توسعه، تولید و فروش سه برنامه‌ای هست که شرکت مس به‌طور هم‌زمان در حال پیگیری آن است و همان‌طور که برنامه تولیدی امسال خود را به‌خوبی محقق کرده است و در زمینه فروش نیز به‌طور جدی پیگیر تحقق برنامه صادرات خود است و طی روزهای آینده انشاءاالله خبرهای خوبی از صادرات شرکت مس منتشر خواهد شد.
رحمتی در پایان با اشاره به تأثیر تحریم‌ها بر صادرات شرکت مس گفت: به‌طورکلی شرکت مس از شرایط خوبی برخوردار است و همان‌طور که تجربه سال‌‌های 92 تا 94 نشان می‌دهد شرکت مس در اوج تحریم‌های چندجانبه آمریکایی - اروپایی موفق به فروش بخش چشمگیری از محصولات خود از جمله کاتد و کنسانتره شد در این بازه زمانی نیز به امید خدا صادرات خود را ادامه خواهد داد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
«فملی» جزو پنج شرکت برتر بورس
فملی به دوران رشد و شکوه خود بازخواهد گشت
تاثیر مثبت فملی، کگل و کچاد روی نمایشگر بورس
دو بانک تجارت و ملت از «فملی» خارج می‌شوند
فملی به رشد خود ادامه می‌دهد
استارت پرقدرت صادرات در شرکت مس/ کشتی 20 هزار تنی در حال بارگیری
معدن مس سونگون به باشگاه معادن مس میلیارد تنی دنیا می‌پیوندد
به توازن رسیده‌ایم
مدیریت نقدینگی رمز موفقیت مس
یکشنبه مسی بورس کالا
رشد 18 درصدی فعالیت‌های اکتشافی شرکت مس
تولید مس تصفیه شده 39 درصد افزایش یافت
اسید سولفوریک تولید شرکت ملی مس کیفیت مناسبی دارد
تحقق 83 درصدی برنامه تولید کاتد
کاهش چشمگیر قیمت تمام شده مس محتوی معدنی شرکت مس
افزایش تولید شرکت ملی مس؛ آند 82 درصد و کاتد 70 درصد
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: