اجرای فاضلاب شهری یک ضرورت و آینده‌نگری برای سیرجان
ناصر تقی‌زاده، مدیرعامل گل گهر بیان کرد:

اجرای فاضلاب شهری یک ضرورت و آینده‌نگری برای سیرجان

ناصر تقی‌زاده، مدیرعامل گل‌گهر ضمن تاکید بر اجرای طرح فاضلاب شهری سیرجان گفت: این طرح یک ضرورت و آینده‌نگری برای سیرجان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، ناصر تقی‌زاده، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: واقعیت این است، شهر سیرجان در آینده‌ای نه چندان دور یکی از مهمترین مراکز صنعتی کشور تبدیل می‌شود و طبق همین اصل؛ برنامه‌ریزی جدی انجام گرفت که سیرجان به قطب اول صنعتی کشور تبدیل شود. 
مدیرعامل گل گهر با ذکر این نکته که نگرانی‌های مردمی را در مورد کم آبی منطقه واقف است؛ از شهروندان فهیم سیرجان خواست؛ کمال همکاری و صبوری در حین اجرای طرح فاضلاب داشته باشند.

تقی زاده ادامه داد: با درک این نکته که سیرجان به لحاظ جغرافیایی در منطقه ای واقع شده است که با کم آبی مواجه است اما در عین‌حال برای وی که مسئولیت صنعتی را دارد مهم آن است که برنامه‌ریزی انجام گرفته نه تنها بحران آب را وارد تنش نکنیم؛ بلکه با اجرای طرح فاضلاب و انتقال آب خلیج فارس درجهت تامین آب، بخشی از نیاز شهرستان بر بیابیم و در همین راستا طرح انتقال آب خلیج فارس را با جدیت تمام و طبق برنامه با سرمایه‌گذاری در حال انجام هستیم و همچنین پروژه فاضلاب شهری را در سیرجان آغاز کردیم.
 مهندس تقی زاده اضافه کرد: سیرجان به‌عنوان اولین شهر استان می باشدکه در آن طرح پر هزینه فاضلاب انجام می‌گیرد. 
مدیر عامل گل گهر در پاسخ به منتقدان این نکته را متذکر شد که حتی به فرض در راستای اجرای طرح فاضلاب شهری دو حلقه چاه آب کشاورزی دچار مشکل بشوند که طبق واقعیت و نظر کارشناسی با ظرفیت حداکثری 30 لیتر بر ثانیه به ازای هر حلقه چاه آب 60 لیتر اب به مشکل برمی‌خورد که نهایتا 150 هکتار اراضی و حداکثر برای ٥٠نفر اشتغال زایی می‌تواند ایجاد کند دچار خدشه می‌شود.
 در صورتی که به‌طور مثال با٣٥٠لیترآب در طرح فاضلاب شهر برای تاسیس 3 واحد تولیدی ذوب کافی است که با ظرفیت تولید 3 میلیون تن؛ 1.5 میلیارد دلار درآمد سالیانه و همچنین اشتغال زایی حداقل 5 هزار نفری را به‌همراه دارد. 
مهندس تقی زاده در پایان گفت: اجرای طرح فاضلاب سیرجان طبق آخرین براورد حدود ٦٠٠میلیارد تومان هزینه خواهد داشت که اینجانب به‌عنوان مدیرعامل گل‌گهر تاکید براجرای مطلوب این طرح تا بهره‌برداری نهایی دارم.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
تولید 200 هزار تن کاتد و یک میلیون کنسانتره
بیش از 160 میلیون تن ذخایر جدید سنگ آهن کشف شد
سنگان و گل گهر بیشترین سنگ آهن را تولید خواهند کرد
معدن، نجات‌بخش اقتصاد در شرایط تحریم اقتصادی
جذابیت ابتدای سال آهن اسفنجی رو به افول رفت
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: