فولاد هرمزگان پیشرو در IOT
مدیر فناوری اطلاعات شرکت فولاد هرمزگان:

فولاد هرمزگان پیشرو در IOT

مدیر فناوری اطلاعات شرکت فولاد هرمزگان گفت: همایش IOT در راستای شناخت فرصت‌هایی که انقلاب صنعتی چهارم پیش روی ما قرار می‌دهد، برگزار شد.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از خبرگزاری برنا در هرمزگان، مجید نوک زاده ادامه داد: شرکت فولاد هرمزگان از ابتدا به‌عنوان یک رویکرد کلان صنعت فولاد به موضوع استفاده حداکثری از ظرفیت تکنولوژی‌های نوین، به‌کارگیری سیستم‌های اطلاعاتی یکپارچه  و استفاده از سیستم‌های پشتیبان مدیریت در تصمیم‌گیری توجه و نگاه خاصی داشته است.

نوک زاده با بیان اینکه در راستای این رویکرد کلان، پیشرفت تکنولوژی با ظهور مفاهیمی جدید مانند انقلاب صنعتی چهارم، هوشمندسازی فرآیندها،  اینترنت اشیاء همراه بوده است، عنوان کرد: با توجه به ماهیت شرکت فولاد هرمزگان که یک کارخانه صنعتی و تولیدی است، شناخت راهکارهای انقلاب صنعتی چهارم جزو استراتژی‌های این کارخانه به‌عنوان  پیشرفته ترین کارخانه فولادی کشور است.

وی با اشاره به اینکه در فولاد هرمزگان  اتوماسیون حائز اهمیت زیادی است، افزود: در راستای شناخت فرصت‌هایی که  انقلاب صنعتی چهارم پیش روی ما قرار می‌دهد،  همایش IOT برگزار شد.

مدیر فناوری اطلاعات شرکت فولاد هرمزگان بیان داشت: شرکت ایریسا همایش IOT را  با هدف معرفی و ایجاد ذهنیت صحیح از انقلاب صنعتی چهارم، اینترنت اشیاء و کاربردهای آن در صنعت، جهت شناسایی فرصت‌ها و تعریف نقشه راه برگزار کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: موضوع انقلاب صنعتی چهارم موضوع جدیدی است و صحبت از عملیاتی شدن آن امروز زود است، زیرا نه تنها در کشور ما بلکه در دنیا مفهوم جدیدی است.

مدیر فناوری اطلاعات فولاد هرمزگان اظهار داشت: با توجه به نقش محوری که در گروه فولاد مبارکه به عهده شرکت ایریسا گذاشته‌ایم، طبیعتا سعی خواهیم کرد که از دانش شرکت‌های داخلی و خارجی برای استفاده از تجارب موفق و برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای ورود به این حوزه استفاده کنیم و این مسئولیت را به شرکت ایریسا محول کرده‌ایم.

وی استقبال را به‌دلیل جذاب و جدید بودن مطالب، خوب تشریح کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه فولاد هرمزگان یک کارخانه عملیاتی است، امکان حضور تمام کارکنان در این همایش نبود و عمدتا واحدهای مرتبط مانند فناوری اطلاعات، اتوماسیون، دفاتر فنی و کارشناسان بخش‌های مرتبط شرکت در همایش حضور دارند.

نوک زاده  با بیان اینکه حمایت مدیران ارشد شرکت از برگزاری همایش بسیار خوب بوده است، تصریح کرد: در این همایش بیشتر به مباحث فنی پرداخته شد و انشاء‌الله در گام2های بعدی مباحث کلان و مدیریتی برای مدیران ارشد شرکت ارائه می‌شود. 

مدیر فناوری اطلاعات شرکت فولاد هرمزگان ایجاد امکان تبادل نظر و اطلاع یافتن از آخرین فعالیت‌های پژوهشی و کاربردی در حوزه اینترنت اشیا در ایران و جهان، گسترش پژوهش و ارتقای کاربردها و کسب و کارهای مبتنی بر اینترنت اشیا در ایران، ایجاد همگرایی بیشتر میان مراکز علمی-پژوهشی و مراکز صنعتی با محوریت زیرساخت‌ها و کاربردهای اینترنت اشیاء از دیگر اهداف مهم برگزاری این همایش خواند.

گفتنی است این همایش یک روزه  با میزبانی فولاد هرمزگان و با حضور فعالان صنعتی استان در سالن همایش دانشکده مهندسی کشتی سازی و صنایع دریایی امیرکبیر در بندرعباس برگزار شد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: