توسعه زمینه‌های همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و پارک‌های علم و فناوری
در نشست مشترک انجام شد؛

توسعه زمینه‌های همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و پارک‌های علم و فناوری

گردهمایی مشترک سازمان مدیریت صنعتی و پارک های علم و فناری سراسر کشور با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از شاتا، در این گردهمایی طرفین بر توسعه همکاری ها در زمینه های آموزش، مشاوره و تحقیق در موضوعات دانش بنیانی و فناورانه تاکید کردند.

در این گردهمایی ابوالفضل کیانی بختیاری ضمن معرفی توانمندی های سازمان مدیریت صنعتی در حوزه های آموزش، مشاوره و تحقیق ، رویکردهای جدید این سازمان درخصوص موضوعات مربوط به فناوری ها و حوزه های دانش بنیانی و ... را برشمرد.

کیانی بختیاری در این گردهمایی آمادگی سازمان مدیریت صنعتی را برای همکاری با پارک های علم و فناوری و مراکز رشد وزارت علوم تحقیقات و فناوری در 12 زمینه به این شرح اعلام نمود:

1- راه اندازی استارت آپ ها در حوزه های آموزش، پژوهش، مشاوره، بصورت مشترک بین سازمان و پارک (ایده از پارک علم و فناوری و تجاری سازی به کمک سازمان گسترش و سازمان مدیریت صنعتی)

2- برگزاری مشترک تورهای یادگیری در صنعت، مختص دانشجویان و اعضای هیات علمی از طریق دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه سازمان مدیریت صنعتی

3- برگزاری دوره های آموزشی مشترک برای سازمان های ثالث (استقاده از ظرفیت اساتید و دانشجویان پارک علم و فناوری ) نظیر:

دوره های خاص استارت آپ،

کارآفرینی،

فنون و روش های تجاری سازی،

کمپ های نوآوری ،

کسب و کارهای دانش بنیان

و مدیریت فناوری

4- برگزاری مسابقه ایده یابی به صورت سالانه (پارک علم و فناوری و سازمان مدیریت صنعتی) و حمایت از ایده هایی که قابلیت تجاری سازی شدن دارند با استفاده از ظرفیت خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتی با بیش از 6000 عضو

5- حضور صاحب نظران پارک علم و فناوری در نشست های تخصصی ارتباط صنعت و دانشگاه سازمان مدیریت صنعتی با توجه به ایجاد دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه در این سازمان

6- برگزاری دوره های تحول دیجیتال و کسب و کارهای پلتفرمیک

7- کمک به هوشمند سازی پارک های علم و فناوری با کمک مرکزگسترش فناوری اطلاعات (مگفا) از شرکت های تابعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

8- ارزیابی میزان آمادگی پارک ها برای پیاده سازی مولفه های موج چهارم صنعت (Industry 4.0)با مدل طراحی شده توسط سازمان مدیریت صنعتی

9- جهت دهی و راهبری مشترک پایان نامه های ارشد و رساله دکتری در جهت ابر چالش های صنعت

10- رتبه بندی شرکت های مستقر در پارک ها به کمک سازمان و برگزاری همایشی در این راستا با حضور بزرگان صنعت

11- برگزاری کنفرانس های تخصصی به صورت مشترک بین سازمان و پارک ها

12- چاپ مشترک کتاب های راهنما و مرجع، ادبیات ساز و جریان ساز در زمینه فعالیت پارک ها با هدف عمومی سازی مفاهیم جدید دانش بنیانی در بخش های صنعتی

در این گردهمایی مهدی کشمیری قائم مقام معاونت پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن استقبال از پیشنهادهای مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، ابراز امیدواری کرد که سازمان و پارک ها بتوانند در زمینه پرورش مدیران با استفاده از امکانات خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتی و آموزش های مدیریتی در سطح مدیریت پارک ها همکاری نمایند.

وی تاکید کرد که با توجه به همکاری نزدیک پارک های علم و فناوری با مراکز دانشگاهی کشور، همکاری این پارک ها با سازمان می تواند تسهیلگر حوزه ارتباطات صنعت و دانشگاه گردد.

کشمیری ابراز امیدواری کرد که پارک های علم و فناوری بتوانند از همکاری سازمان مدیریت صنعتی و شبکه نمایندگی های آن در توسعه شرکت ها، افزایش توانمندی آنها و تجاری سازی خدمات این شرکت ها استفاده نمایند.

در این گردهمایی همچنین، معاونت آموزش، معاونت مشاوره و تحقیق، معاونت آینده پژوهی و توسعه کسب و کار و مدیریت شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی، به تفکیک شرحی از فعالیت ها و توانمندی های خود برای همکاری با پارک های علم و فناوری و مراکز رشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه نمودند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
تشکیل کارگروه مشاوره حمل و نقل پیشرفته
استفاده از مشاوران اقتصادی، تسهیل‌گر توسعه اقتصادی است
مدیریت استراتژیک، لازمه موفقیت سازمانی
ارزیابی صلاحیت مدیران دولتی در سازمان مدیریت صنعتی
پایه‌گذاری کمیته ملی مسئولیت اجتماعی
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 64 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: