به دنبال جهانی کردن برند فولاد هرمزگان هستیم/در شرایط تحریم به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌ایم
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان:

به دنبال جهانی کردن برند فولاد هرمزگان هستیم/در شرایط تحریم به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌ایم

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: افتخار می‌کنم که امروز فولاد هرمزگان در سطح کشور به موفقیت‌های چشمگیری دست‌یافته و با تمهیدات و برنامه‌ریزی که صورت گرفته در آینده به برندی جهانی تبدیل خواهیم شد.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از ایسنا، فرزاد ارزانی شب گذشته در آئین تجلیل از خانواده و فرزندان مجموعه فولاد هرمزگان، افزود: از اینکه در جمع خانواده شرکت فولاد هرمزگان هستم، بسیار خوشحال و مسرورم و امیدوارم همواره شاهد خانوادهایی شاداب در مجموعه فولاد هرمزگان باشم.

وی با بیان اینکه همواره خانواده کارکنان فولاد هرمزگان حامی و پشتیبان این شرکت بوده و هستند، اضافه کرد: همواره وضعیت خانواده کارکنان فولاد هرمزگان دغدغه جدی مدیران شرکت بوده و در تلاشیم بتوانیم هرساله این وضعیت را بهتر از سال قبل کنیم.

ارزانی با اشاره به اینکه مجموعه مدیریتی فولاد هرمزگان هرچه در توان دارد برای بهبود و توانمندسازی خانواده فولاد هرمزگان قرار خواهد داد، اظهار کرد: فولاد هرمزگان هر چه در توان دارد در زمینه افزایش خدمات‌رسانی رفاهیات، ورزش و تندرستی و درمان خانواده مجموعه کارکنانش می‌گذارد.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با بیان اینکه همگی در این شرکت یک خانواده هستیم و هیچ‌گاه حالت جزیره‌ای فکر کردن ما را به نتیجه نمی‌رساند، عنوان کرد: انسجام و کار گروهی همواره در شرکت فولاد هرمزگان وجود داشته و همین امر سبب توفیق‌های سال‌های اخیر شده است.

وی با اشاره به اینکه در سالیان اخیر روزبه‌روز فولاد هرمزگان در مسیر رشد و تعالی قرار دارد، تصریح کرد: باید قدردان گذشتگان باشیم که کمک کردند تا مجموعه فولاد هرمزگان امروز به چنین جایگاه رفیعی دست یابد.

ارزانی با بیان اینکه در دو سال اخیر تمامی تلاشم این بود تا فولاد هرمزگان را به برندی جهانی تبدیل کرده و از مرزهای کشور عبور کنیم، خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم که امروز فولاد هرمزگان در سطح کشور به موفقیت‌های چشمگیری دست‌یافته و با تمهیدات و برنامه‌ریزی که صورت گرفته در آینده به برندی جهانی تبدیل خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تحریم‌های ظالمانه این افتخار را داریم که فولاد هرمزگان نسبت به مدت مشابه سال گذشته در تولید آهن اسفنجی 13 درصد رشد داشته‌ایم، اضافه کرد: در زمینه تولید تختال نیز امروز به رشد 14 درصدی دست‌یافته‌ایم که در شرایط امروز نیز اتفاق بزرگی است و نباید خودمان را دست‌کم بگیریم.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با بیان اینکه نقش خانواده‌های همکارانم در فولاد هرمزگان در موفقیت‌ها بدون شک غیرقابل‌انکار است، افزود: فولاد هرمزگان مجموعه‌ای منسجم و تیمی است که امیدوارم خانواده‌ها با سعه‌صدر بیشتر سبب تبدیل‌شدن فولاد هرمزگان به برندی جهانی شوند.

وی در پایان یاد و خاطره شهدا و تمامی حافظان امنیت در کشور که سبب ایجاد امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی‌شده‌اند، گرامی داشت.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شماره 105 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

شماره 105 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

سرمقاله/ بهرام سبحانی/ رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد

شماره 104 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

شماره 104 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

سرمقاله/ منصور یزدی‌زاده/ مدیرعامل شرکت ذوبآهن اصفهان

شماره 103 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

شماره 103 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

سرمقاله/ بهرام شکوری/ رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران

شماره 102 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

شماره 102 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

سرمقاله/ عبدالوهاب سهل‌آبادی/ رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران

شماره 101 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

شماره 101 ماهنامه اخبار فلزات منتشر شد

سرمقاله/ عزیزاله عصاری/ مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

کلیه حقوق این سایت متعلق به ماهنامه اخبار فلزات بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: