فولاد اکسین در مسیر جدیدی قدم نهاده است
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان:

فولاد اکسین در مسیر جدیدی قدم نهاده است

روز چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه همایش تبیین اهداف و برنامه های عملیاتی سال ۹۸ شرکت فولاد خوزستان در تالار طوبی این شرکت با حضور مدیرعامل،اعضای هیئت مدیره ، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از فولاد اکسین، در این همایش که مدیرعامل ، نائب رئیس هیئت مدیره و جمعی از معاونین و مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان هم حضور داشتند مهندس ابراهیمی مدیر عامل فولاد اکسین با شرحی از وضعیت این شرکت گفت : به منظور رفع نیازهای کشور در زمینه ورق های فولادی عریض با استحکام بالا برای تأمین مواد اولیه صنایع لوله سازی ،مخزن سازی،و غیره مباحث فنی طرح نورد ورق عریض از سال ۱۳۷۸ در شرکت فولاد خوزستان مطرح و کلیه فعالیتهای مربوط به گشایش اعتبار اسنادی و تأمین هزینه های اجرایی توسط آن شرکت انجام پذیرفت و عملیات اجرایی آن در سال ۱۳۸۴ آغاز و طی ۴ سال با استفاده از پتانسیل های فنی و مدیریتی شرکت فولاد خوزستان و تکنولوژی روز شرکت دانیلی ایتالیا در سال ۱۳۸۸ به بهره برداری رسید.
 
مدیرعامل فولاد اکسین در مورد رسالت و هدف اصلی احداث کارخانه فولاد اکسین خوزستان گفت: با توجه به رسالت و استراتژی در نظر گرفته شده جهت شرکت فولاد اکسین خوزستان طبق سند بالادستی صنعت کشور که عملاً اتصال صنعت فولاد به صنعت نفت کشور با تولید۱,۰۵۰,۰۰۰ تن ورق های عریض آلیاژی مورد استفاده در لوله های انتقال نفت و گاز کشور بوده است هزینه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیون دلار جهت احداث این کارخانه صرف گردیده است.
 
مهندس ابراهیمی به رویکردها و برنامه های آتی این شرکت اشاره کرد و افزود:با توجه به همگرائی مثبت ایجاد شده در لایه سهامداری و هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان و پیگیری مسئولانه وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، استاندار محترم و نمایندگان استان و مدیریت محترم شرکت فولاد خوزستان خوشبختانه شرکت فولاد اکسین در مسیر جدیدی قدم نهاده است و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته خصوصاً جهت سال ۹۸ افق روشنی جهت این شرکت ترسیم گردیده است و با رایزنی های که صورت گرفته شرکت فولاد اکسین خوزستان و فولاد خوزستان همکاریهای جدیدی را آغاز کرده اند و در نظر است از ظرفیت های دو شرکت در جهت منافع استان به بهترین شکل ممکن استفاده گردد و در بودجه سال ۹۸ با تدابیری که اندیشه شده است در نظر است طی یک سال از فرآیند فروش کارمزدی که قسمت عمده سود حاصل از فروش را در اختیار مشتریان قرار می دهد به سمت فروش اعتباری با همکاری فولاد خوزستان برویم تا با قدرت چانه زنی در بازار و تعیین قیمت نهایی مجدداً ماکزیمم سود حاصله در اختیار شرکت قرار گیرد .طبق برنامه ریزی های صورت گرفته  و با توجه به وضعیت بازارداخل کشور در سال ۹۸ که پیش بینی می گردد شاهد رکود نسبی خواهیم بود بیشترین تمرکز برصادرات محصولات شرکت فولاد اکسین با استفاده از بسترها و سرویس مستقرهای فولاد خوزستان خواهد بود و جهت اجرایی نمودن اهداف فوق الذکر کمیته فنی مشترک فی مابین دو شرکت از دو هفته پیش کارخود را آغاز نموده است.
 
 وی همچنین اهداف کمیته فنی مشترک فولاد خوزستان و فولاد اکسین خوزستان را بر شمارد و گفت : تمرکز بر گریدها و تنوع آلیاژی مورد نیاز فولاد اکسین در کارگروهی با عنوان توسعه سبد محصول جهت تولید فولاد کیفی مورد نیاز فولاداکسین خوزستان،بررسی و اجرایی نمودن بر خورداری شرکت فولاد اکسین خوزستان از زیر ساختهای موجود و طراحی شده طبق طرح جامع همانند ریل راه آهن ، آب صنعتی ، خط ۴۰۰ کیلو وات و پیش بینی نیازهای آتی فولاد اکسین در طرح های توسعه فولاد خوزستان در کارگروهی با عنوان زیر ساخت و طرح های توسعه،تدوین و اجرای استراتژی های جدید منطبق بر شرایط بازار و اهداف بلند مدت دو شرکت با رویکرد ادغام دو مجموعه در کارگروهی به نام سیستم ها و استراتژی سازمانی جهت نیل به اهداف مشترک ار اهداف کمیته مشترک دو شرکت می باشد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
تاکید بر توسعه همکاری‌ها میان شرکت فولاد اکسین و شرکت پتروشیمی نگین مکران
همکاری و تعامل دو شرکت فولادی خوزستان در تکمیل زنجیره فولاد استان
اولین قدم برای اتصال فولاد اکسین به فولاد خوزستان برداشته شد!
سهام فولاد اکسین به گروه ملی ایران بازگشت
سهام فولاد اکسین خوزستان قانونی و شفاف واگذار شده است
بزرگترین قرارداد فروش ورق API توسط شرکت فولاد اکسین خوزستان منعقد شد
دانیلی در طرح فولادسازی اکسین خوزستان، سرمایه‌گذاری می‌کند
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 64 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: