نیروی انسانی شاداب مهم‌ترین عامل افزایش تولید است
مدیرعامل شرکت مس در دیدار نوروزی با معاونان، مدیران و کارکنان شرکت مس:

نیروی انسانی شاداب مهم‌ترین عامل افزایش تولید است

مدیرعامل شرکت مس با اشاره به نامگذاری سال جدید ازسوی مقام معظم رهبری به نام «رونق تولید» گفت: در سال 98 باید با انگیزه و قدرت بیشتر در جهت افزایش تولید حرکت کنیم و در این راه وجود نیروی انسانی شاداب و با انگیزه یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش تولید است.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از مس پرس، مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت مس با بیان این مطلب در دیدار نوروزی با معاونان، مدیران و کارکنان شرکت مس و همچنین مدیران شرکت‌های تابعه گفت: منابع انسانی هر شرکتی مهم‌ترین و باارزش‌ترین دارایی هر شرکتی است و به‌طور قطع هر گونه افزایش تولید با حفظ کرامت نیروی انسانی محقق خواهد شد.
مهندس بنی‌اسدی‌راد افزود: علاوه بر حفظ کرامت نیروی انسانی، محور اصلی رونق تولید در شرکت مس توسعه است و برای توسعه پایدار و به‌تبع آن افزایش تولید باید در سال جاری رویکرد اکتشافات با قدرت دنبال شود.
وی با بیان این‌که از سال گذشته حوزه اکتشافات شرکت مس در زمینه شناسایی محدودهای معدنی مس اقدامات خوبی انجام داده است اظهار داشت: در سال جاری باید فعال‌سازی و حمایت از معادن کوچک با کمک بخش خصوصی جدی‌تر گرفته شود چراکه این معادن با هزینه کم‌ فعال می‌شوند و دسترسی شرکت مس به کنسانتره را افزایش می‌دهد.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به تحقق فروش 10 هزار میلیارد تومانی شرکت مس در سال 97 گفت: امیدواریم با اقداماتی که در اواخر سال گذشته در زمینه شناسایی فرصت‌های صادراتی صورت‌گرفته است موفق به فروش 15 هزار میلیارد تومانی در پایان سال جاری شویم.
مهندس بنی‌اسدی راد با تأکید بر این‌که بدون شک اهداف شرکت مس در سال جاری و با وجود تحریم‌ها با همکاری و همدلی تمامی اعضای خانواده بزرگ مس محقق خواهد شد بیان کرد: طرح توسعه فلوتاسیون سرباره، افزایش ظرفیت ذوب خاتون‌آباد از 80 هزار تن به 120 هزار تن، کارخانه ذوب سونگون، کارخانه آهک اهر و معدن مس درآلو از مهم‌ترین طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس در سال جاری است.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به عملکرد 247 هزار تنی تولید کاتد در سال 97 گفت: تلاش خواهیم کرد در سال جاری تولید کاتد را افزایش دهیم تا یک گام دیگر به برنامه تولید 400 هزار تن کاتد در چشم‌انداز برنامه ششم توسعه نزدیک شویم.
وی با تأکید بر این‌که  بدون شک شکستن رکود تولید در سال گذشته نتیجه همکاری و پشتیبانی تمامی معاونت‌ها و امورها در تهران، آذربایجان و کرمان بود اظهار داشت:  در سال 97 با افزایش تولید، کنترل هزینه‌ها و شناسایی نقاط اتلاف انرژی قیمت تمام‌شده کاتد شرکت مس به حدود 3200 دلار بر تن رسید که این میزان نزدیک به استانداردهای جهانی است.
مهندس بنی‌اسدی‌راد با عنوان این‌که هر گونه کاهش قیمت تمام‌شده در محصولات شرکت مس با افزایش چشمگیر تولید محقق خواهد شد درباره عملکرد بورسی شرکت مس گفت: در سال گذشته سهام شرکت مس بازدهی 94 درصدی برای سهامدارانش داشت که در مقایسه با بازدهی حدود 86 درصدی شاخص کل بازار بورس، نشان‌دهنده وضعیت خوب این شرکت برای فعالان بازار سرمایه است.
مدیرعامل شرکت مس در پایان با تأکید بر این‌که در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم اظهار داشت: در این شرایط نقش روابط عمومی بیش از پیش احساس می‌شود تا از طریق بازنمایی دستاوردها تولیدی، توسعه‌ای و فروش در رسانه‌ها و مطبوعات از یک‌سو تلاش‌های پرسنل فداکار شرکت مس در جهت افزایش تولید دیده شود و از سوی دیگر توطئه‌های قدرت‌های استکباری در نابسامان بودن اوضاع اقتصادی کشور خنثی شود.
مدیرعامل شرکت مس در ادامه ضمن تشکر از فعالیت‌ها و اقدامات شرکت‌های تابعه شرکت مس گفت: در سال 97 اکثر شرکت‌های تابعه موسسه صندوق بازنشستگی و شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه از عملکرد مطلوب و سودآوری خوبی برخوردار بودند.
وی افزود: در سال گذشته یکی از افتخارات شرکت مس این بود که حقوق بازنشستگان صنعت مس بدون یک‌روز تأخیر پرداخت شد.
مهندس بنی‌اسدی‌راد با عنوان این‌که موسسه صندوق بازنشستگی باید تمامی تلاش خود را معطوف به حمایت از بازنشستگان عزیز صنعت مس کند بیان کرد: سال 98 باید سال تثبیت و تقویت موسسه صندوق بازنشستگی باشد تا این موسسه از طریق شرکت‌های تابعه‌اش نقش پررنگ‌تری در افزایش سودهی و به تبع آن رفع دغدغه‌های بازنشستگان داشته باشد.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به این‌که هم‌اکنون پتانسیل بسیار خوبی در شرکت‌های تابعه برای انجام خدمات فنی و مهندسی وجود دارد گفت: باید از ظرفیت‌ این شرکت‌ها برای انجام طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس به‌ویژه در حوزه تغلیظ و لیچینگ استفاده شود.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
تحریم‌ها اثری بر روند تولید و توسعه‌ای شرکت مس ندارد
توسعه تحت هیچ شرایطی متوقف نمی‌شود
به توازن رسیده‌ایم
راهکارهای رفع موانع توسعه معدن مس سونگون
کاهش چشمگیر قیمت تمام شده مس محتوی معدنی شرکت مس
نقش معادن کوچک در توسعه مس افزایش می‌یابد
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: