تعامل متعهدانه شرکت مس با محیط زیست/ نمایشگاه محیط‌زیست فرصتی برای اشتراک تجربیات
مدیر HSE شرکت مس در حاشیه هجدهمین نمایشگاه محیط‌زیست مطرح کرد

تعامل متعهدانه شرکت مس با محیط زیست/ نمایشگاه محیط‌زیست فرصتی برای اشتراک تجربیات

«علیرضا بهمن‌آبادی» گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران از شرکت‌های پیشرو در زمینه تعامل متعهدانه و مؤثر با محیط زیست است که در سال‌های گذشته به‌طور مستمر پروژه‌های متعدد، متنوع و تأثیرگذاری را در سطوح منطقه‌ای و ملی انجام داده است.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از مس پرس، «علیرضا بهمن‌آبادی» مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست با بیان این مطلب و با تأکید بر این‌که این فعالیت‌ها  هیچ‌گاه متوقف نخواهد شد گفت: هم‌اکنون فعالیت‌های محیط زیستی شرکت مس در طیف گسترده‌ای از مدیریت منابع آب، حفظ پوشش گیاهی تا مدیریت پسماند در حال انجام است و برخی از فعالیت‌های محیط زیستی شرکت در حوزه هوا از طریق مراکز مهم علمی و مراجع رسمی کشور به‌طور منظم پایش می‌شوند.
به گفته بهمن‌آبادی نمایشگاه محیط زیست که با همت سازمان محیط زیست کشور هر سال برگزار می‌شود اجتماع طیف گسترده‌ای از فعالان حوزه صنعتی و معدنی کشور است که در این نمایشگاه دستاوردهای محیط زیستی خود را به نمایش می‌گذارند.

وی افزود: به‌طور قطع حضور در این فضا برای شرکت مس کمک‌کننده خواهد بود که در کنار ارائه دستاورد‌ها و اقدامات محیط زیستی، تعهدمان را به محیط زیست کشور به نمایش بگذاریم.
بهمن‌آبادی تصریح کرد: همچنین، این نمایشگاه فرصتی است تا با تکنولوژی‌های جدید و دستاوردهای سایر شرکت‌های بزرگ آشنا شویم و با به اشتراک گذاشتن تجربیاتمان در این مسیر قوی‌تر و محکم‌تر از گذشته حرکت کنیم.
وی با تأکید بر این‌که امروزه حوزه محیط زیست در تمام ابعاد زندگی حال و آینده تأثیرگذار است و روز به روز بر اهمیت آن افزوده می‌شود گفت: یکی از فرصت‌های مهم برای به نمایش گذاشتن دستاوردهای محیط زیستی کشور نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست است که امسال هجدهمین دوره آن در بعد ملی و بین‌المللی در حال برگزاری است.
بهمن‌آبادی با بیان این‌که شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع وابسته، نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، فولاد، صنایع شیمیایی، سازمان‌های مردم‌نهاد، ادارات کل محیط زیست استان‌ها و هستند تصریح کرد: بازدیدکنندگان در این نمایشگاه گروه‌هایی از کارشناسان، اساتید دانشگاه، شرکت‌های خدمات رسان، مشاوران حوزه محیط زیست، تولیدکننده‌ها و صادرکننده‌ها و اقشار مختلف جامعه هستند که همگی دغدغه حفظ و اعتلای شرایط محیط زیستی کشور را دارند.
مدیر HSE شرکت ملی مس با بیان این‌که از محورهای مهم این نمایشگاه ایجاد یک بستر مناسب برای مشارکت عمومی در حفاظت از محیط زیست است گفت: معرفی توانمندی‌های محیط زیستی در بخش خدمات فنی مهندسی، آشنایی با روش‌های نوین و تکنولوژی‌های جدید در حفاظت از محیط زیست و تعامل با سازمان‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی از دیگر محورهای مهم این نمایشگاه است.
بهمن‌آبادی در پایان گفت: شرکت مس با شعار «احترام به طبیعت طبیعت ماست»، از همه علاقمندان دعوت می‌کند از غرفه شرکت ملی صنایع مس ایران در سالن 35 دیدن کنند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
شرکت مس موفق در مدیریت مصرف آب و پساب
ارائه دستاوردهای محیط زیستی شرکت مس در نمایشگاه محیط‌زیست
اجرای بزرگ‌ترین طرح محیط زیستی سرچشمه در موعد مقرر به پایان می‌رسد
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: