نیروی انسانی، مهم‌ترین سرمایه هر سازمان است
معاون منابع انسانی فولاد هرمزگان:

نیروی انسانی، مهم‌ترین سرمایه هر سازمان است

معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان گفت: شعار فولاد هرمزگان، بهبود مستمر است و بهره‌وری نیروی انسانی نیز از این شعار مستثنی نیست؛ هدف اصلی این شرکت، افزایش سطح تولید است و این امر کمکی به فرآیند اشتغال‌زایی خواهد کرد.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از ایلنا، محسن زنگه‌پور نیروی انسانی را مهم‌ترین سرمایه هر سازمانی دانست و گفت:‌ یکی از مواردی که در دستور کار فولاد هرمزگان قرار گرفته، افزایش بهره‌وری نیروی انسانی است؛ این امر با ترویج کار گروهی و افزایش سطح مهارت و دانش کارکنان محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه فولاد هرمزگان دستوری مبنی بر تعدیل نیرو در برنامه سال جاری ندارد،  ادامه داد: بخشی از توسعه شرکت فولاد هرمزگان که در زیر سطح قرار دارد، افزایش نیرو در نخواهد داشت؛ اما اگر ظرفیت تولید به دو برابر افزایش یابد و یا خطوط تکمیلی مانند نورد گرم احداث شود، به طور حتم استخدام نیرو خواهیم داشت.

معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به راه‌اندازی بخش مدرسین داخلی توسط واحد آموزش گفت: در این بخش از کارکنانی که دانش و تجربه کافی کسب کرده‌اند، به عنوان مدرس برای انتقال دانش مورد استفاده قرار گرفته است؛ این امر باعث ایجاد انگیزه و تعلق خاطر نیروهای داخلی خواهد شد و همچنین هزینه‌ها را نیز کاهش خواهد داد.

زنگه پور از افتتاح کارگاه آموزشی در این شرکت خبر داد و اظهار کرد: این کارگاه از سوی مرکز فنی حرفه‌ای مجوز دریافت کرده و قادر به برگزاری دوره‌های تخصصی است. این امر علاوه بر افزایش سطح دانش کارکنان، باعث درآمدزایی برای فولاد هرمزگان خواهد شد .

وی تصریح کرد: فولاد هرمزگان سعی کرده است در مناسبت های مختلف از کارکنان تشکر و قدردانی به عمل بیاورد؛ علاوه بر آن رکوردهایی که توسط نیروی انسانی محقق می شود به عنوان پاداش در نظر گرفته خواهد شد. همچنین اگر کارکنان به طور گروهی سعی کنند مشکلات سازمان را در قالب پروژه حل کنند، مورد تشویق قرار می گیرند .

معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان با بیان اینکه نیروهای انسانی هر سازمانی توقع دارند که دیده شوند، افزود: بحث مادی و حقوق در پایین ترین سطح انتظار کارکنان قرار دارد؛ در واقع نیروهای کار تمایل دارند که نظام ارتقا شفاف باشد و فرصت‌های برابر ایجاد شود و کارکنان بر اساس شایستگی ارتقا پیدا کنند.

زنگه پور عنوان کرد: فولاد هرمزگان سعی می کند در هدف گذاری‌های شرکت، کارکنان را مشارکت دهد، زیرا این امر نوعی تعهد و انگیره ایجاد می کند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: