افزایش قیمت 90 درصدی مواد اولیه تولید تجهیزات برودتی
نماینده فروش شرکت صابکول:

افزایش قیمت 90 درصدی مواد اولیه تولید تجهیزات برودتی

نماینده فروش صنایع برودتی وحید یا همان صابکول گفت: صنعت ما مشکلات متعددی از قبیل افزایش قیمت دارد، از عید نوروز امسال تا امروز 90 درصد مواد اولیه گران‌تر شده است، حتی لوله مسی نیز گران‌تر شده، هرچند افزایش قیمت آن در حد بقیه نبوده است. در آخرین خریدی که داشتیم، قیمت لوله مسی کیلویی 85 هزار تومان بود اما امروز 92 هزار تومان است، افزایش قیمت مواد اولیه به شدت تولیدکنندگان را آزار می‌دهد و توان هرگونه فعالیتی را از آن‌ها می‌گیرد.

مهدی شراهی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، اظهار داشت: جدای از افزایش مواد اولیه داخلی که معضلاتی را به وجود آورده است، واردات اقلام خارجی نیز به یک چالش تبدیل شده، در حال حاضر واردات مواد اولیه بسیار دشوار است و تقریبا ما نمی‌توانیم مواد اولیه مورد نیاز خود را تامین کنیم، ورق و لوله استیل و برخی اقلام دیگر از طریق واردات تامین می‌شود، پیش از این لوله مسی را نیز وارد می‌کردیم که با توجه به تعرفه‌های گمرکی و شرایط اقتصادی کشور دیگر واردات این لوله‌ها به صرفه نیست. بیشتر لوله‌های مسی که به کشور وارد می‌شد تولید کشور چین بود.

وی ادامه داد: ما در تولید محصولاتی همچون سردخانه، چیلر و به طور کلی تجهیزات سرمایشی از لوله مسی استفاده می‌کنیم، در صنعت ما از دو لوله مسی و استیل بسیار استفاده می‌شود؛ از اکثر سایزهایی که لوله مسی دارد برای ساخت تجهیزات برودتی استفاده می‌شود.

نماینده فروش شرکت صابکول بیان کرد: صنایع برودتی وحید بیش از سی سال در عرصه صنعت سرمایشی با تکیه بر نوآوری و روزنگری پدیده‌های برتر صنعتی فعال است که در پنج بخش فعالیت هایی دارد، بخش اول طراحی و تولید محصولات برودتی با نام تجاری صابکول است که به تولید اواپراتور، کندانسینگ یوینت، کوئل‌های صنعتی و طراحی و ساخت سیستم‌های برودتی خاص و سفارشی می‌پردازد.

شراهی گفته قبلی خود را تکمیل کرد و گفت: شرکت ما در بخش دوم در زمینه تولید ساندویچ پنل‌های پیش ساخته با قابلیت دمونتاژ، انواع درب‌های سردخانه کشویی و لولایی با عایق تزریقی پلی یورتان که با نام تجاری صابدور مشغول فعالیت است و در بخش سوم نیز طراحی و تولید کندانسورهای آبی با نام تجاری S&T را انجام می‌دهد.

نماینده فروش صنایع برودتی وحید افزود: در بخش چهارم نیز ارائه مشاوره فنی و طراحی کلیه سیستم‌های سردخانه‌ای در واحد مهندسی فروش صورت می‌گیرد و در نهایت در بخش پنجم مشغول فعالیت در حوزه تهیه و تحویل قطعات یدکی و خدمات جانبی به منظور تامین نیازهای مصرف‌کنندگان است.

وی در پایان گفت: صنایع برودتی وحید با تنوع در تولید، گارانتی 18 ماه محصولات و پشتیبانی قطعات به مدت شش سال سعی در جلب اطمینان مشتریان خود دارد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
تولیدکنندگان کوچک و متوسط  بی‌چاره‌اند
برنج تولید داخلی کیفیت لازم را دارد
حال بازار لوله برنجی خوب نیست
لوله‌های مسی تولید داخلی با کیفیت است
کاهش فروش لوله مسی در بازار داخلی
دولت چوب لای چرخ تولیدکننده نکند، برای صنعتگر کافی است
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 64 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: