گام‌های ماندگار منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
مدیر روابط عمومی منطقه ویژه خلیج فارس مطرح کرد؛

گام‌های ماندگار منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، با بیان اینکه مسئولیت اجتماعی شرکت را تعهد یک بنگاه به خلق ثروت مسئولانه است و می‌تواند درنهایت توسعه پایدار را در یک منطقه به‌همراه داشته باشد. وی گفت خوشبختانه در سال‌های اخیر نوع نگاه بنگاه‌های اقتصادی کشور به مسئولیت اجتماعی از صرف هزینه غیر ضروری به سرمایه‌گذاری جهت ایجاد توسعه پایدار تغییر کرده است. به برخی از اقدامات اخیر این منطقه عظیم اقتصادی در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی را تشریح کرد.

به گزارش فلزات آنلاین به نقل از منطقه ویژه خلیج فارس، «سعید خادمی پور»  با بیان این که صنایع برای ایجاد توسعه‌ی پایدار نیازمند عمل به مسئولیت‌های اجتماعی هستند، اظهارداشت: در جهان امروز هیچ حرکت اقتصادی بدون پشتوانه‌ی فرهنگی، اجتماعی و هنری به سرمنزل مقصود نخواهد رسید و این مساله قانونی نانوشته در اقتصادهای موفق است و امروز سازمان‌ها تنها در برابر سهامداران خود مسئول نیستند و عملکرد یک سازمان تنها با درنظر گرفتن سوددهی و برمبنای منافع کوتاه مدت سنجیده نمی‌شود. ذی نفعان یک مجموعه شامل طیف وسیعی از کارکنان، مشتریان، شرکای تجاری، جامعه محلی، شهروندان و محیط زیست می‌شود. درنهایت نیز یک بنگاه اقتصادی نسبت به تمامی این ذی‌نفعان مسئولیت و وظایفی دارد. 

وی مردم هرمزگان را بخشی از ذی‌نفعان اصلی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عنوان کرد و افزود: دیدگاه مدیرعامل محترم و تمام ارکان مجموعه بر این است که علاوه بر خدمات اقتصادی در زمینه‌ی مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدامات ماندگاری صورت پذیرد. 

وی در تشریح برخی از اقدامات اخیر منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به بازسازی کامل مدرسه روستای تیاب خونسرخ و تجهیز آن و همچنین تکمیل سیستم سرمایشی این مدرسه اشاره کرد و افزود: یکی از محورهای اصلی مسئولیت اجتماعی توسعه عدالت آموزشی است که از کنارهم قرار گرفتن عدالت و آموزش توسعه حاصل می‌شود. خوشبختانه منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به این مهم توجه داشته و همین امر نیز سبب شد تا شرایطی را فراهم کند که دانش‌آموزان این روستا بتوانند با فراغ بال بیشتری به تحصیل بپردازند. 

ساخت سر درب ورودی روستای تیاب خونسرخ، ایجاد و نگهداری فضای سبز این روستا نیز از دیگر اقدامات منطقه ویژه در است که تاثیر شگرفی در روحیه‌ی مردم این روستا خواهد داشت. 

عضو هیت ریسه شورای روابط عمومی هرمزگان  اظهار داشت  به وجود زیرساخت‌ها ورزشی در یک منطقه در کاهش معضلات اجتماعی به‌خصوص برای جوانان اشاره کرد و گفت: همین امر سبب شد تا ما در منطقه ویزه اقدام به  زیر ساخت های ورزشی کنیم تا بدین ترتیب سهمی هر اندازه کوچک در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشیم. 

خادمی پور ترمیم آسفالت ورودی روستا و ساخت آلاچیق را از دیگر اقدامات منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عنوان کرد و اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای آبادانی منطقه خواهیم کرد و کمک به پیشرفت همه جانبه ایران، به‌ویژه مردم شریف استان هرمزگان همواره سرلوحه‌ی کار ما خواهد بود. 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی هدف ماست
صادرات 1.6 میلیارد دلاری منطقه ویژه خلیج فارس در سال 97
تولید 6.4 میلیون تن محصول در منطقه ویژه خلیج فارس
واگذاری زمین برای ساخت واحد آلومینا در منطقه ویژه پارسیان
روابط عمومی، بازوی اطلاع‌رسانی سازمان
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: