جذب و آموزش نیروهای بومی در اولویت است
مدیر برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو:

جذب و آموزش نیروهای بومی در اولویت است

مدیر برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: جذب و آموزش نیروهای توانمند و متخصص بومی از برنامه‌های اولویت‌دار این سازمان است زیرا یکی از اهداف اجرای طرح‌های ایمیدرو در مناطق کمتر توسعه یافته ایجاد و پایداری اشتغال در این مناطق به حساب می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» به نقل از ایمیدرو، سمیه خلوصی در جریان بازید از زیر ساخت‌ها و روند پیشرفت صنایع مستقر در این سایت اظهار داشت: جلوگیری از خام‌فروشی، فرایند ایجاد صنایع مادر برای رونق اقتصادی و توسعه این مناطق به عنوان دیگر اهداف استقرار این مناطق از سوی مدیریت ارشد سازمان و دیگر مسئولان با جدیت پیگیری می‌شود.
وی با اشاره به وفور سنگ معدن دولومیت در مجاورت منطقه ویژه اقصادی لامرد گفت: تولید فلز منیزیم از سنگ معدن دولومیت منجر به خلق ارزش افزوده بسیاری برای اقتصاد می‌شود که این امر منوط به تدوین طرح جامع است.

خلوصی ادامه داد: با توجه به نقش معادن در اقتصاد مقاومتی و همچنین برون‌رفت از تنگناهای اقتصادی، این طرح در حال تهیه است که امیدواریم با فراهم شدن ساز و کارها شاهد عملیاتی شدن آن باشیم.

وی با تقدیر از تلاش مجری طرح صنایع انرژی بر لامرد و پارسیان و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد، تصریح کرد: مناطق ویژه پارسیان و لامرد لازم و ملزوم یکدیگرند و بنابراین توسعه متوازن آن‌ها دارای اهمیت است و برای نظام‌مند شدن پروسه فعالیت در این مناطق کمیته کنترل و بررسی طرح‌ها جریان احداث زیر ساخت‌ها را رصد می‌کند.

خلوصی اظهار کرد: آب و برق دوران ساخت برای متقاضیان سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر لامرد تامین شده است. وی افزود: با مهیا بودن شرایط لازم برای جذب سرمایه‌گذار انتظار می‌رود با تعریف بسته‌های سرمایه‌گذاری، استفاده از رویکردهای تبلیغاتی نوین و انتخاب استراتژی منظم و منسجم برای جذب سرمایه‌گذار در این عرصه نیز همپای سایر بخش‌ها موفق عمل شود.

وی با بیان اینکه پروژه‌های زیرساختی منطقه ویژه اقتصادی لامرد در ابتدای سال برای اجرا ابلاغ شده است، گفت: صنایع انرژی‌بر لامرد؛ پروژه‌های اصلی زیرساختی را اجرا کرده است و تعدادی پروژه‌های تکمیلی درحال احداث است که بودجه لازم برای آن‌ها پیش‌بینی شده است و از این منظر افق روشنی برای این منطقه راهبردی ترسیم می‌شود.

مدیر برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو با اشاره به طرح‌های درخواست شده از سوی مجری طرح انرژی‌بر لامرد و پارسیان عنوان کرد: اخیرا پروژه‌های جدیدی از جمله اجرای فضای سبز، ساخت سردر و پارکینگ ورودی، روشنایی بلوارها، احداث درمانگاه منطقه ویژه اقتصادی لامرد از سوی "فدایی دولت" مجری طرح پیشنهاد شده است که اجرای این طرح‌ها با توجه به صنایع درحال بهره‌برداری منطقه دارای توجیه اجرایی است که با پیشنهاد مکتوب مجری توسط بخش‌های ایمیدرو بررسی و اقدام مقتضی انجام می‌شود.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: