امنیت شغلی نداریم
نماینده‌ فروش بازرگانی ایران برنز:

امنیت شغلی نداریم

نماینده فروش بازرگانی ایران برنز در رابطه با اوضاع بازار پامنار، گفت: ما امنیت شغلی نداریم و هر روز با اتفاق تازه‌ای مواجه می‌شویم، اتفاقاتی همچون نوسانات قیمت مس که هر روز بالاتر می‌رود و نقدینگی و قدرت خرید مردم نیز هرروز کمتر می‌شود.

مجید نیک صفت که در بازار پامنار تهران در زمینه فروش اقلام مسی و برنجی، فعالیت می‌کند، درباره‌ معضلات شغل خود در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، اظهار داشت: رکود بازار دلایل مختلفی دارد که باید بررسی شود، یکی از مواردی که باید به آن توجه شود، وجود زیرساخت‌های لازم برای تجارت و دسترسی آسان به وسایط حمل و نقل بار است که متاسفانه شرایط حمل و نقل بازار پامنار برای بارگیری اصلا مساعد نیست و همه‌روزه فعالان این بازار را با چالش‌هایی  روبرو کرده است. در وهله‌ی بعدی وضعیت بازار به اقتصاد کشور وابسته است و منفک از معضلات اقتصاد کل نیست.

وی در خصوص معضلات پیش آمده، عنوان کرد: معضلات اقتصاد کشور تنها از مسائل داخلی وام نمی‌گیرد، به‌طور مثال اتفاقات سیاسی بین المللی مربوط به ایران سریعا در اقتصاد کشور تاثیر می‌گذارد. در چنین شرایطی امنیت شغلی نداریم و هر آن تعطیلی، واحدهای ما را تهدید می‌کند. در واقع شرایط برای ما به هیچ وجه امن نیست، کمااینکه بسیاری از همکاران ما ترجیح داده‌اند که در منازل خود خانه‌نشین شوند که این اصلا به نفع اقتصاد کشور نیست اما چاره‌ای ندارند. کالایی را که قبل از عید کیلویی 50 هزار تومان می‌خریدیم حالا باید 70 هزار تومان به ‌آن پول بدهیم. نوسانات و تلاطمی که در بازار شاهد هستیم به مدیریت ضعیف برمی‌گردد.

استفاده از برنج برای مصارف تزئینی از رونق افتاده است

این فروشنده در رابطه با مصارف مختلف برنج، توضیح داد: یکی از مصارف برنج در بحث تزئینات ساختمانی است. به طور مثال از برنج بین سنگ‌ها استفاده می‌شود که البته به‌اصطلاح آن را «برنز لای سنگ» می‌نامند.

نیک صفت در پایان با اشاره به رکود بازار مس و برنج، گفت: استفاده از برنج در بحث تزئینی ساختمان نیز تقریبا به دلیل افزایش قیمت این فلز از بین رفته و جای خود را به فلزات دیگری همچون استیل داده است. وقتی مقاطع برنج را کیلویی 65 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسانند، بدیهی است که فعالان این صنف تمایلی به استفاده از برنج ندارند. به غیر فروش اقلام مسی و برنجی ما تابلوهای مسی نیز می‌فروشیم که بسیار زیبا هستند اما به دلیل قیمت بالای مس، این روزها خیلی مشتری ندارند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
صادرات بیلت برنجی‌ باید افزایش یابد
نورد مس و آلیاژهای مسی بسیار پیچیده است
استفاده از مس به ساختمان جان می‌دهد
بازار عراق تشنه تسمه‌های مسی ایرانی است
بازار برنج ثبات ندارد
تغییر صنف بازاریان مقاطع برنجی حتمی است
استفاده از برنج در تزئینات مراکز تجاری
نوسانات قیمت برنج در بازار
بازار مقاطع برنجی امسال وضعیت خوبی ندارد
قیمت قراضه از کاتد مس بیشتر است
صنعت‌گر در کشور ما یتیم است
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: