صنعت سرب و روی به توسعه اقتصادی کشور کمک می‌کند
رئیس هیات‌مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران:

صنعت سرب و روی به توسعه اقتصادی کشور کمک می‌کند

رئیس هیات‌ مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران گفت: امروز به برکت این صنعت، علاوه بر رفع مشکل بیکاری، خانواده‌های زیادی از این طریق، ارتزاق می‌کنند و صنعت سرب و روی به توسعه اقتصادی نیز کمک شایانی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایرنا، یوسف مرادلو روز چهارشنبه در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران، اظهار داشت: با حمایت‌های بی دریغ اتاق بازرگانی ایران و اعضای انجمن و حسن اعتماد اعضا به هیات‌مدیره، اقدامات ارزشمندی صورت گرفته و امیدواریم در سایه اتحاد و همدلی شاهد پیشرفت‌های روزافزون در این انجمن باشیم.

وی با قدردانی از همراهی مسئولان دولتی و غیردولتی و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در پیشبرد امور انجمن، خاطر نشان کرد: این حمایت‌ها سبب شده تا اعضای هیات مدیره بدون کوچک‌ترین چشمداشتی به طور شبانه‌روزی در رفع مشکلات انجمن تلاش کنند و با برگزاری جلسات مختلف با مقامات کشوری تاکنون موفقیت‌های ارزشمندی عاید انجمن شده است.

مرادلو افزود: مسئولان دولتی به هنگام اخذ تصمیم درباره صنایع باید نظرات صاحبان صنعت را نیز شنیده و با آن‌ها مشورت کنند چرا که به دلیل دعوت نکردن از اعضای هیات‌مدیره انجمن به جلسات دولتی، تصمیم‌های اشتباهی اتخاذ شده و با وجود اینکه ۱۱۸ جلسه دیگر برای جبران آن تصمیم نادرست برگزار شده اما باز هم تصمیم مربوطه، تصحیح نشده است.

وی افزود: ما در جلسات دولتی، حق رای نداریم اما حداقل می‌توانند نظرات ما را شنیده و از بروز تصمیم‌های اشتباه جلوگیری کنند.

عضو هیات‌مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران نیز در این جلسه گفت: محدودیت صادرات شمش، فعال‌کردن معدن مهدی آباد، مالکیت فیلترکیک‌ها، افزایش نجومی قیمت اسید و پرمنگنات، قیمت ماده معدنی انگوران و دیگر مشکلات مربوط به شرکت، تهیه و تولید، تعهد ارزی، عرضه شمش روی در بورس، عرضه ماده معدنی انگوران در بورس، فاکتورهای علی‌الحساب، نبود انسجام بین اعضای انجمن در اجرای تصمیمات مشکلات مربوط به سازمان امور مالیاتی و هیات حل اختلاف مالیاتی از جمله مشکلاتی بود که انجمن با آن‌ها مواجه بود که به همت اعضای هیات‌مدیره با جدیت پیگیری و توفیقات ارزشمندی در رفع این مشکلات حاصل شد.

سیروی میانجی با اشاره به برنامه‌های پیشنهادی برای فعالیت‌های آتی انجمن، افزود: تعیین دبیر برای انجمن، تعیین مشاور بورس و سهام، مشاور فنی، مشاور بازرگانی، پیگیری تشکیل منظم جلسات گروه‌های فنی و بازرگانی با دبیری مشاوران مربوطه، خرید دفتر در تهران با افزایش حق عضویت اعضا، ایجاد ساز کار مناسب برای تعیین قیمت شمش و مواد اولیه، پیگیری واگذاری مدیریت استخراج و فروش انگوران، تقویت میزان سهام در کنسرسیوم مهدی‌آباد، حضور فعال در جلسات عمومی، حضور فعال و مسئولانه در جلسات گروه‌های تخصصی، پرداخت منظم حق عضویت و ارائه آمار واقعی از تولید و اشتغال، بخشی از برنامه‌های جدی و آتی انجمن است.

درادامه این جلسه، انتخابات هیات‌مدیره برگزار و یوسف مرادلو، حمید علاماتی، سیروس میانجی، ابوالفضل امیری و ایرج افشارنیا به مدت ۲ سال به عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره انجمن انتخاب شدند.

همچنین روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه رسمی انجمن انتخاب شد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
25 درصد خاک روی زنجان وارداتی است
رشد 529 هزار تنی تولید روی در چین
کاهش صادرات سرب در نیمه دوم سال 2018
کاهش تولید معدنی و فلز روی در 3 ماه ابتدایی سال 2019
کاهش سود با وجود کاهش هزینه‌های تولید Teck
افزایش قیمت در کوتاه‌مدت و کاهش مصرف در بلند مدت در انتظار سرب خواهد بود
دولت در تصمیم‌گیری‌ها به تشکل‌ها اعتماد کند
تلاش برای افزایش صادرات سرب و روی
تولید سرب و روی در کشور شش برابر نیاز داخل است
تصمیمات اشتباه دولت، تبعات سنگینی دارد
کاهش 50 درصدی صادرات سرب و روی در 9 ماهه سال جاری
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: