رشد 6 برابری جذب اعتبار توسط صندوق بیمه معدن

رشد 6 برابری جذب اعتبار توسط صندوق بیمه معدن

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: با تدوین دستورالعمل و صدور بیمه‌نامه اعتباری سرمایه در گردش، برای نخستین بار 6 میلیارد تومان از محل حقوق دولتی جذب شده که نسبت به سال 96، حدود 6 برابر افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از پایگاه خبری ایمیدرو، فرید دهقانی در نشست مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی برای سال 97، گفت: مهم‌ترین دستاورد ما تکمیل وجوه و اقلام در افزایش سرمایه و ثبت رسمی آن بوده که در حال انجام است.

ایجاد اشتغال پایدار

وی با اشاره به دستاوردهای سال 97 صندوق، گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای سال 97 صندوق بیمه (و ایمیدرو)، انعقاد و اجرایی کردن توافقنامه همکاری حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی است.

دهقانی اعلام کرد: 1.5میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی جهت ایجاد توسعه پایدار در مناطق روستایی توسط مجلس به وزارت کشاورزی و معاونت توسعه روستایی مناطق محروم معاونت ریاست جمهوری اختصاص یافت که مجری آن نیز وزارت کار بود.

مدیرعامل صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی ادامه داد: درصد نرخ بهره بانکی این تسهیلات 4، 6، 8 و 10 درصد به تناسب نحوه قرارگیری معادن روستاها تعلق می‌گیرد.

تامین منابع مالی جدید

وی دیگر دستاوردهای صندوق انعقاد تفاهمنامه با بانک توسعه تعاون، پست بانک و بانک سینا بدون سپرده‌گذاری خواند و گفت: در راستای گسترش فعالیت‌های تضمینی صندوق و همچنین تأمین منابع مالی جدید برای بخش معدن، صندوق در چارچوب طرح تفاهمنامه‌های روستایی و همچنین به صورت مستقل بدون سپرده‌گذاری در بانک‌ها نسبت به عقد تفاهمنامه با بانک‌های اعلام شده، به‌صورت مجزا اقدام کرده است.

تفاهمنامه با نظام مهندسی معدن و خدمات آنلاین صندوق

دهقانی از انعقاد توافقنامه‌ای در جهت افزایش استفاده از توان و ظرفیت سازمان نظام مهندسی خبر داد و اظهار داشت: برای استفاده از خدمات مشترک در خصوص بررسی کارشناسی معادن و بیمه‌نامه‌های صندوق، تفاهم‌نامه‌ای با سازمان نظام مهندسی منعقد کرده‌ایم.

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی با اشاره به فعالیت‌ها و دستاوردهای صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی، گفت: از جمله اقدامات ما در صندوق پیاده‌سازی و اجرایی کردن پروژه CRM است که در جهت تحقق دولت الکترونیک صورت گرفت.

احیای معادن کوچک

وی افزود: مهم‌ترین برنامه صندوق برای سال 98 اجرای طرح احیا و بازسازی معادن متوسط و کوچک با ابتکار و مشارکت خانه معدن، ایمیدرو و اتاق بازرگانی است که از مهم‌ترین ارکان اجرایی آن صندوق بیمه است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
پشتیبانی متقابل معادن کوچک و بزرگ در حوزه سنگ آهن و مس
حمایت صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی  از فعالیت‌های اکتشافی
رشد 420 درصدی ارزش صدور بیمه‌نامه معدنی در سال 96
حاکمیت باید به توسعه زیرساخت‌های تأمین مالی کمک کند
توانمندسازی صنعت و معدن  با استراتژی‌های تجاری
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: