هرگز قطعه دارای مشابه داخلی را وارد نمی‌کنیم
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

هرگز قطعه دارای مشابه داخلی را وارد نمی‌کنیم

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: سیاست بومی‌سازی همواره جزو وظایف و اصول مجموعه گل‌گهر است و تا زمانی که امکان ساخت داخل وجود دارد، این شرکت به‌دنبال واردات نمی‌رود.

جمشید ملارحمان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» در خصوص روند بومی‌سازی و سیاست‌های گل‌گهر در این زمینه گفت: برای بومی‌سازی، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر مستقیما وظیفه و مسئولیت پیگیری، طراحی حمایت از ساخت داخل را برعهده دارد. بومی‌سازی و ساخت داخل در مجموعه گل‌گهر به‌اندازه‌ای اهمیت دارد که یک شبکه کاری کامل برای این موضوع ایجاد شده است. علاوه بر این مهندسی معکوس و ساخت داخل نیز در مجموعه با قدرت پیگیری می‌شود.

وی افزود: در مجموعه گل‌گهر و زیرمجموعه‌های آن ساخت داخل و بومی‌سازی به‌صورت سازمانی پیگیری و انجام می‌شود. ناگفته نماند که شرکت‌ گل‌گهر از قطعات و سازندگان با کیفیت برای تامین قطعات، تجهیزات و ماشین‌آلات استفاده می‌کند.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در خصوص اهمیت بومی‌سازی برای این شرکت اظهار داشت: در دستور کار گل‌گهر همواره استفاده از قطعاتی بوده است که امکان طراحی و ساخت داخلی آن‌ها وجود دارد و هرگز قطعه‌ای مشابه با آنچه که در داخل کشور موجود است، از طرف این شرکت برای واردات سفارش داده نمی‌شود.

ملارحمان با اشاره به استفاده از قطعات با کیفیت ساخت داخل در خطوط تولید خاطرنشان کرد: طبیعی است که نمی‌توان به‌صورت ناگهانی و بدون حصول اطمینان قطعه‌ای را بومی‌سازی کرد. بلکه باید برای این موضوع یک فرآیند طراحی شود. به این صورت که ابتدا تجهیز و قطعه مورد نظر به‌صورت پایلوت نصب می‌شود و اگر در جای خود به‌خوبی کار کرد و توسط مهندسان تایید شد، سپس به سایت اصلی انتقال می‌یابد و در محل نصب می‌شود. توسط این فرآیند می‌توان با اطمینان یافتن از کارکرد قطعه، ضمن استفاده از قطعات سالم و سازندگان ماهر، اقدام به رفع نقص قطعات معیوب نیز کرد.

وی در پایان بیان کرد: در چرخه یاد شده، قطعه و سازنده آن به‌صورت کامل مورد حمایت مادی و معنوی شرکت گل‌گهر قرار می‌گیرند تا ضمن تسریع در انجام کار، انگیزه‌ای برای سازنده ایجاد شود و قطعات با کیفیت بالاتر و سرعت بیشتر تحویل دهد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
افزایش چشمگیر حمل ریلی مواد معدنی در شرکت گل‌گهر
رویکرد مدیران ارشد گل‌گهر ارتقای بهره‌وری و رقابت‌پذیری در راستای اقتصاد مقاومتی است
هدف ما خلق تکنولوژی‌های صنعتی است
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد سیرجان ایرانیان
جشنواره ملی فولاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نود و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: