انتخاب فولاد خوزستان به‌عنوان شرکت برتر استان/ از مهندس کشانی تقدیر شد
مراسم روز صنعت و معدن در استان خوزستان برگزار شد؛

انتخاب فولاد خوزستان به‌عنوان شرکت برتر استان/ از مهندس کشانی تقدیر شد

صبح امروز یک‌شنبه 30 تیر، مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن استان خوزستان با حضور خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو، محمد کشانی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، امیر حسین نظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و جمعی از استانی در تالار اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان برگزار شد. در این مراسم از شرکت فولاد خوزستان و محمد کشانی مدیرعامل این شرکت تقدیر به‌عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشور برگزار شد، محمدیان رئیس شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: بقای سازمان‌های دولتی نیازمند بقا و فعالیت شرکت‌های صنعتی و معدنی است.

وی در خصوص اهمیت حضور شرکت فولاد خوزستان در این استان و اهتمام آن به داخلی‌سازی اظهار داشت: باید از عزم شرکت فولاد خوزستان برای برگزاری نمایشگاه بومی‌سازی قطعات، تجهیزات و مواد در نیمه دوم مرداد ماه تقدیر و تشکر کرد و قطعا حضور فعالان و صنعتگران در این نمایشگاه موجب تقویت و رشد صنایع کوچک استان می‌شود.

در بخش دیگری از این مراسم، نظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان نیز بیان داشت: در بخش صادرات و ورود مواد اولیه، شرکت فولاد خوزستان نیاز به حمایت سازمان صمت دارد.

غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو، دیگر سخنران مراسم روز ملی صنعت و معدن استان خوزستان بود. وی در خصوص نقش فولاد خوزستان در صنعت فولاد کشور گفت:  اقدام قابل تقدیر فولاد خوزستان ارزآوری یک میلیارد دلاری برای کشور در کنار تامین و حمایت بنگاه‌های اقتصادی کوچکتر نظیر فولاد اکسین، فولاد شادگان و ...  است؛ این شرکت صادرکننده نمونه کشور است و این افتخاری بزرگ برای خوزستان محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: امیدوارم با درایت مهندس کشانی و تلاش ایشان و تیم همراه، گروه ملی صنعتی فولاد ایران همچون بنگاه‌های دیگر اقتصادی استان با حمایت فولاد خوزستان رونق بگیرد.

غریب پور نقش فولاد خوزستان در بومی‌سازی قطعات و حمایت از صنایع داخلی را قابل تقدیر دانست اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه بومی‌سازی به توسعه صنایع کوچک و تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان استانی و کشور کمک شایانی خواهد کرد.

شریعتی استاندار خوزستان نیز در خصوص نقش فولاد خوزستان در حمایت از صنایع استانی گفت: فولاد خوزستان با حمایت از زنجیره پایین‌دستی خود، کمک قابل توجهی به حیات صنعت فولاد در استان کرده است.

در پایان مراسم روز صنعت و معدن استان خوزستان از مهندس محمد کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به پاس زحمات ایشان در این شرکت، صادرات یک میلیارد دلاری فولاد خوزستان در سال 97 و نقش آن در توسعه صنایع پایین‌دستی و بالادستی استان و همچنین به‌عنوان شرکت تولیدی برتر، از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
محمد کشانی به‌‌عنوان مدیرعامل شرکت پارس فولاد سبزوار منصوب شد
عدم فعال‌سازی ظرفیت صنایع پایین‌دستی فولاد در استان خوزستان
طعم شیرین بومی‌سازی برای فولاد خوزستان
فولاد خوزستان نماد تولید و اشتغال پایدار در استان است
ارزآوری یک میلیارد دلاری فولاد خوزستان در سال 97
بر تحریم‌ها غلبه کردیم
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد سیرجان ایرانیان
جشنواره ملی فولاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نود و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: