حمایت فولاد مبارکه از تجاری‌سازی پایان‌نامه‌ها
فولاد مبارکه و دانشگاه تهران تفاهمنامه همکاری امضا کردند

حمایت فولاد مبارکه از تجاری‌سازی پایان‌نامه‌ها

با حضور غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو، تفاهمنامه همکاری میان شرکت فولاد مبارکه و دانشگاه تهران به امضا رسید و قرار شد فولاد مبارکه از تجاری‌سازی پایان‌نامه‌های این دانشگاه حمایت کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، خداداد غریب پور در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری پژوهشی بین شرکت فولاد مبارکه و دانشگاه تهران، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به توسعه دانش و پژوهش در بخش معدن و صنایع معدنی، تخصصی شدن تفاهمنامه‌ها در حوزه‌های مربوطه (فولاد، مس، آلومینیوم و غیره) ضروری است.

وی افزود: این امر، به تمرکز بیشتر فعالیت‌ها روی موضوع‌های تخصصی پژوهشی و نتیجه بخش بودن این نوع پژوهش‌ها منجر خواهد شد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به انعقاد 2 تفاهمنامه پژوهشی با شرکت‌های بزرگ معدنی، تصریح کرد: علاوه بر تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با دانشگاه تهران، قرار است شرکت‌های ملی صنایع مس و مجتمع آلومینیوم جاجرم، تفاهمنامه همکاری پژوهشی با دانشگاه تهران منعقد کنند.

وی افزود: با امضای این تفاهمنامه‌ها، بستر لازم برای تدوین پژوهش‌های بنیادی، کاربردی، مسئله‌محور و نتیجه بخش فراهم خواهد شد.

اعتبار ویژه پژوهشی

غریب پور با اشاره به تفاهمنامه منعقد شده بین شرکت فولاد مبارکه و دانشگاه تهران، گفت: طبق این تفاهمنامه، شرکت فولاد مبارکه اعتبار ویژه پژوهشی (grant) به اعضای هیات علمی دانشگاه تهران پرداخت می‌کند.

وی افزود: پس از پایان طرح پژوهشی، در صورت حصول اهداف مورد نظر توسط تیم تحقیقاتی (استاد راهنما و دانشجو یا دانشجویان فعال)، این تیم می‌تواند با حمایت شرکت فولاد مبارکه برای تجاری‌سازی طرح اقدام کند.

رئیس هیات عامل ایمیدرو همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین) در سال 98، گفت: در جشنواره امسال، از 10 ایده برتر در حوزه معدن و صنایع معدنی حمایت خواهد شد.

وی در ادامه، یاد و خاطره سید شمش الدین وهابی، رئیس موسسه یونیدرو را گرامی داشت و افزود: عملکرد ایشان در این موسسه قابل تقدیر است و موجب رشد و توسعه آن شد.

بنا به این گزارش، در این نشست، تفاهمنامه همکاری پژوهشی بین حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان و محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران امضا شد.

در این نشست، غلامرضا ملاطاهری، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو و مجید وفایی فرد، رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران حضور داشتند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
رشد ۷۶ درصدی تحویل محصولات فولاد مبارکه به بازار داخل
کنسرسیوم اکتشافات جدید 300 هزار کیلومتر مربعی تشکیل شد
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد سیرجان ایرانیان
 نمایشگاه کانمین 2019
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: