سرعت تولید را افزایش می‌دهیم
مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو:

سرعت تولید را افزایش می‌دهیم

مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو: باید با اقدامات اصلاحی و اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های جدید سرعت تولید را افزایش دهیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از آیکوپرس فرشاد مقیمی در جلسه معارفه خود به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو که با حضور معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان بزرگوار باهنر و رجایی و هفته دولت، رونق تولید را اولویت اول و اصلی برای اداره ایران خودرو عنوان کرد و گفت: باید رونق تولید را معنا کنیم و قطعا با این اقدام تمامی اهدافی که دشمنان با اعمال تحریم برای صنعت کشور درنظر گرفته‌اند، خنثی خواهد شد.

وی تصریح کرد: چه بسا در گذشته نیز در این بخش اقداماتی انجام شده که پرچم رونق تولید برافراشته بوده اما باید با اقدامات اصلاحی و اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های جدید سرعت تولید را افزایش دهیم.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پاشنه آشیل تولید را تامین قطعات دانست و گفت: راهکار برون رفت از آن  احیای شرکت ساپکو با ماموریت‌های جدید در حوزه تامین قطعات متناسب با شرایط، تامین به موقع با هزینه کم و کیفیت بالا است.

دکتر مقیمی با اشاره به بازدید شب گذشته از خطوط تولید ایران خودرو، توجه به منابع انسانی را از دیگر محورهای اصلی فعالیت‌ها و برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی حضور دارند و شادابی و انگیزه و پتانسیل‌های موجود در ایران خودرو می‌تواند در راستای تحقق اهداف مورد استفاده قرار گیرد.

وی  با  تاکید بر ایجاد همبستگی  و همدلی بین لایه‌های مختلف کارگری، مدیریتی، قطعه‌سازی  و شرکای تجاری، گفت: ظرفیت‌های انسانی درون سازمانی یکی از منابعی است که به آن توجه ویژه و اتحاد و همبستگی را در این بخش دنبال خواهیم کرد.

به گفته مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو کارگرها در خط مقدم تولید قراردارند و ما باید با سعه صدر قدردان این عزیزان باشیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به کارگیری روش‌های نوین تامین منابع مالی از جمله دیگر محور برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: روش‌های سابق را مطابق با شرایط حاکم بر کشور تغییر خواهیم داد و از روش‌ها و مکانیزم‌های تامین مالی جدید استفاده خواهیم کرد.

وی شفاف‌سازی و مبارزه با فساد و رانت را از دیگر برنامه‌های خود دانست و گفت: باید اهداف اصلی مجموعه را در همین راستا به تحقق کامل برسانیم.

دکتر مقیمی در ادامه هم‌راستایی و هم‌گرایی بین قطعه‌سازان و خودروسازی را یکی از نقاط اصلی و رمز موفقیت دانست و برنقش بی‌بدیل زنجیره تامین تاکید و تصریح کرد: پرداخت بدهی به قطعه‌سازان طبق چارچوب مصوب و با استفاده از ساز و کار مشخص و روشنی انجام خواهیم داد.

وی توسعه وتعمیق ساخت داخل را از دیگر برنامه‌های این خودروسازی برشمرد و افزود: تمرکز بر تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در صنعت قطعه‌سازی در تامین و تولید قطعات وتجهیزات خودرو از جمله موضوعات راهبردی و کلیدی در این دوره از فعالیت بنده خواهد بود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه حفظ و صیانت از حقوق مصرف‌کننده را از دیگر اولویت‌های این مجموعه توصیف کرد و گفت: همکاری و تعامل موثر با نهادهای حاکمیتی نظیر وزارت دفاع، سازمان استاندارد، محیط‌زیست و همچنین تشکل‌های تخصصی و مراکز دانشگاهی و دانش‌بنیان نیز از جمله برنامه‌های کلیدی دراین دوره خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش اصحاب رسانه را یار دوازدهم ایران خودرو عنوان کرد و گفت: همکاری بسیار نزدیکی با اصحاب رسانه خواهیم داشت و در دوره‌های زمانی مشخصی نتایج اجرای عملیات در حوزه‌های برنامه‌ای را از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.

به اعتقاد مقیمی اصحاب رسانه چشم بینای مردم هستند که باید عملکرد ما را با حساسیت زیر نظر بگیرند، ما  یکی از مکانیزم‌های اخذ اطلاعات بازخوردی را از این روش تنظیم خواهیم کرد.

وی افزود: کار جهادی را که در گذشته آغاز شده و عینیت آن در ده روز اخیر با تکمیل بیش از 21 هزار دستگاه خودرو در روزهای تعطیل نشان داده شد را تقویت خواهیم کرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: باید هم‌محور باشیم تا اهداف مشترکمان در حوزه‌های مختلف از کارگران تا مدیران گرفته تا تامین‌کنندگان و شرکای تجاری را محقق کنیم.

مقیمی در پایان اظهار امیدواری کرد: با توکل به خدا و پشتوانه تمامی سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با فعالیت خودروسازان و همراهی و همدلی تمامی سرمایه‌های انسانی و مدیران مجموعه ایران خودرو بتوانیم در مسیر منویات مقام معظم رهبری، اهداف دولت تدبیر و امید و وزرات صنعت،‌ معدن و تجارت حرکت و توفیقات خوبی را کسب کنیم.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
خودکفایی در تولید تجهیزات و لوازم مخصوص
اولین کارخانه تولید خودروی سواری
واردات خودرو باید آزاد شود
سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت منصوب شد
ایران خودرو برای داخلی سازی قطعات فراخوان داد
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: