استفاده از شیرهای برنجی صرفه اقتصادی ندارد
مدیر کنترل کیفی و طراحی مهندسی شرکت بهین تدبیر پایدار:

استفاده از شیرهای برنجی صرفه اقتصادی ندارد

مدیر کنترل کیفی و طراحی مهندسی شرکت بهین تدبیر پایدار که در زمینه تولید محصولات خانگی فعالیت می‌کند، در مورد جایگزین شدن شیرهای آلومینیومی به جای شیرهای برنجی، گفت: شیرهایی که در حال حاضر برای تولید اجاق گازها استفاده می‌شود، شیرهای برنجی است که به دلیل گران شدن این نوع فلز، استفاده از این محصول برای ما مقرون به صرفه نیست و به همین خاطر محصولات آلومینیومی را جایگزین شیرهای برنجی کرده‌ایم.

رضا رحیمی جاوید در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، در مورد استفاده از شیرهای برنجی، اظهار داشت: استفاده از شیرهای برنجی برای تولید اجاق گازها، قیمت محصول نهایی را افزایش می‌دهد و در شرایط موجود و با توجه به وضعیت خرید و فروش و توان مالی مردم، تولید این محصول با استفاده از شیرهای برنجی، موجب به فروش نرسیدن محصول نهایی تولید شده در شرکت بهین تدبیر پایدار می‌شود.

وی درخصوص قطعات آلومینیومی که در اجاق گاز استفاده می‌شود، توضیح داد: در اجاق گاز معمولا از لوله‌های آلومینیومی برای انتقال گاز از شیر به سرشعله استفاده می‌شود، اما قرار است از شیرهای آلیاژی آلومینیومی نیز به این منظور استفاده شود که در حال حاضر شرکت‌های پارس شیر و ریاضت (صفا شیر پارس)، وارد حوزه تولید شیرهای آلومینیومی شده‌اند و قرار است در تولیدات شرکت ما، از شیرهای آلومینیومی استفاده شود.

وی درمورد وضعیت خرید و فروش محصولات خانگی در کشور، مطرح کرد: مسلما در سال جاری تولید وسایل خانگی در کشور به دلیل مشکلات اقتصادی و تحریم‌های وضع شده، دچار رکود مضاعفی گردیده و متاسفانه تولید و فروش محصولات تولید شده به یک سوم کاهش یافته است.

مدیر کنترل کیفی و طراحی مهندسی شرکت بهین تدبیر پایدار درخصوص عواملی که بر وضعیت خرید و فروش محصولات خانگی تاثیر گذاشته است، بیان کرد: علاوه بر افزایش قیمت قطعات، کاهش توان مالی مردم، نوسانات ارزی و ...، کاهش خرید و فروش مسکن و ساختمان‌سازی بر فعالیت و بازار ما تاثیر گذار بوده است.

رحیمی درمورد تغییر قیمت محصولات نهایی تولید شده در این کارخانه، اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت‌ها در تمام زمینه‌ها مسلما شرکت ما نیز باید به سمت بالابردن قیمت محصول نهایی خود اقدام می‌کرد اما به خاطر حفظ بازار و باقی ماندن در حوزه تجارت، سعی کردیم، میزان سود کارخانه را کاهش دهیم.

وی در خصوص صادرات محصولات تولید شده توسط این کارخانه، تصریح کرد: در کشورهای آسیای میانه و همسایه فعالیت‌های بازاریابی را آغاز کرده‌ایم و در حال حاضر به کشورهای عراق و افغانستان اجاق گاز و هود صادر می‌کنیم و برنامه شرکت در ماه‌های آتی تمرکز بیشتر بر صادرات محصولات تولید شده است.

مدیر کنترل کیفی و طراحی مهندسی شرکت بهین تدبیر پایدار در ادامه افزود: به دلیل تعدد بالای شرکت‌های تولیدکننده محصولات خانگی، امکان فعالیت و حضور در بازارهای داخلی از ما گرفته شده است، به همین خاطر، توجه و تمرکز ما بیشتر برای بازاریابی در کشورهای همسایه است.

رحیمی در پایان گفت: در شرایط فعلی و با توجه به وضعیت اقتصادی و رکود بازار، بیشتر شرکت‌های تولیدکننده و فعال در این زمینه، ورشکست شده‌اند و تنها شرکت‌هایی که پشتوانه و سرمایه‌گذاران بزرگ دارند، دوام آورده‌اند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
تولیدات در و پنجره سطح کیفی متوسطی دارد
در تامین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای صنعتی و معدنی کشور، اولویت با تولیدات داخلی است
شمش آلومینیومی LM2 رشد قیمت داشت
قیمت آلومینیوم رشد داشت
افزایش ظرفیت تولید باید با صادرات همراه باشد
کاهش هزینه‌های حضور در بورس
تولیدات شرکت نورد آلومینیوم 22 درصد کاهش یافت
شمش خشک دایکست، بیشترین میزان کاهش قیمت را داشت
شمش خالص آلومینیومی عرضه می‌شود
ضایعات زینک بیشترین میزان افزایش قیمت را داشته است
روند صعودی فعالیت شرکت آلومینیوم ایران
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
همایش دنیای اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: