شمش آلومینیومی LM2 رشد قیمت داشت
قیمت محصولات آلومینیومی؛

شمش آلومینیومی LM2 رشد قیمت داشت

قیمت شمش آلومینیومی LM2، امروز پنج‌شنبه 14 شهریور ماه، بالغ بر 1.6 درصد نسبت به روز گذشته، رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، قیمت شمش آلومینیومی 2LM، امروز پنج‌شنبه 14 شهریور ماه، بالغ بر 1.6 درصد نسبت به روز گذشته (چهارشنبه 13 شهریور ماه) رشد داشته و از نرخ 18 هزار و 800 تومان به ازای هر کیلوگرم به 19 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلوگرم، رسیده و به این ترتیب، قیمت این محصول آلومینیومی، در یک روز حدود 300 تومان بر کیلوگرم اضافه شده است.

قیمت شمش آلومینیومی 96 درصد، امروز بالغ بر یک هزار و 500 تومان بر کیلوگرم، نسبت به سه‌شنبه 29 مردادماه افت داشت؛ به گونه‌ای که این محصول آلومینیومی در روز سه‌شنبه 29 مرداد ماه با نرخ 21 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم معامله ‌شد و امروز قیمت آن، به 19 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید. البته قیمت شمش آلومینیومی 96 درصد برای 16 روز گذشته ثابت بوده است.

همچنین، قیمت شمش آلومینیوم 99.8 درصد نیز امروز حدود یک هزار و 80 تومان به ازای هر کیلوگرم، نسبت به دیروز افت داشت و در طی این یک روز از نرخ 22 هزار و 180 تومان به ازای هر کیلوگرم به قیمت 21 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

روند تغییرات قیمتی شمش آلومینیوم کارتل در طی یک روز، صعودی و افزایشی بوده است؛ به این صورت که از نرخ 18 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلوگرم در روز سه‌شنبه 13 شهریور ماه، با 0.6 درصد افزایش به قیمت 18 هزار و 200 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است.                                                                  

قیمت شمش آلومینیوم رانی نیز در روز پنج‌شنبه 14 شهریور ماه به قیمت 18 هزار و 450 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد که به نسبت روز گذشته که قیمت این محصول آلومینیومی 18 هزار و 270 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، یک درصد رشد قیمت را شاهد بوده‌ایم.

تغییرات قیمتی شمش خشک دایکست در 24 ساعت، چندان چشمگیر و محسوس نیست اما با این حال، امروز شمش خشک دایکست به نرخ 17 هزار و 400 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که نسبت به روز گذشته، بالغ بر 30 تومان بر کیلوگرم، رشد قیمتی داشت.

همچینین، قیمت شمش آلومینیومی 6LM نیز امروز پنج‌شنبه 14 شهریور ماه، حدود 30 تومان بر کیلوگرم، نسبت به دوشنبه 11 شهریورماه، رشد داشته؛ به گونه‌ای که در روز دوشنبه، شمش آلومینیومی 6LM به قیمت 19 هزار و 70 تومان به ازای هر کیلوگرم، خرید و فروش شد و امروز قیمت این محصول آلومینیومی به نرخ 19 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید. البته قیمت شمش آلومینیومی 6LM در چهار روز گذشته ثابت بوده است.

در نهایت، امروز شمش آلومینیومی 12ADC در بازار، به نرخ 19 هزار و 300 تومان به ازای هر کیلوگرم قیمت‌گذاری شد که نسبت به دوشنبه 11 شهریورماه که قیمت این محصول، 19 هزار و 270 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، حدود 30 تومان بر کیلوگرم رشد قیمت داشت و قیمت این محصول در چهار روز گذشته ثابت بوده است.

انتهای پیام//                                                                                                        

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
چین می‌تواند باعث افزایش سرمایه‌گذاری در بخش نورد آلومینیوم آمریکا شود
استفاده از شیرهای برنجی صرفه اقتصادی ندارد
رشد 7 دلاری قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم رشد داشت
افزایش ظرفیت تولید باید با صادرات همراه باشد
تولیدات شرکت نورد آلومینیوم 22 درصد کاهش یافت
شمش خشک دایکست، بیشترین میزان کاهش قیمت را داشت
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: