کاهش قیمت ضایعات آلومینیوم ظرفی/ رشد قیمت ‌آلومینیوم خشک، آلومینیوم نرم و سفاله آلومینیوم خشک
نوسان قیمت در بازار قراضه آلومینیوم؛

کاهش قیمت ضایعات آلومینیوم ظرفی/ رشد قیمت ‌آلومینیوم خشک، آلومینیوم نرم و سفاله آلومینیوم خشک

بازار ضایعات آلومینیوم طی یک هفته گذشته نوسان زیادی در قیمت محصولات داشت، به‌طوری که برخی ضایعات مانند ضایعات آلومینیوم ظرفی با کاهش و برخی دیگر مانند آلومینیوم خشک، آلومینیوم نرم و سفاله آلومینیوم خشک با کاهش قیمت دست و پنجه نرم کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همانطور که در نمودار 1 آمده است، امروز یکشنبه 17 شهریور ماه، قیمت ضایعات آلومینیوم ظرفی نسبت به یکشنبه هفته گذشته (10 شهریور ماه)، حدود 3.9 درصد کاهش قیمت داشت، به‌طوری که از 17 هزار و 480 ریال به ازای هر کیلوگرم به 18 هزار و 20 ریال به ازای هر کیلوگرم رسید که کاهش قیمت 540 ریال به ازای هرکیلوگرم است.

همچنین، قیمت آلومینیوم خشک در این هفته با رشد مواجه شد، به گونه‌ای که قیمت این نوع ضایعات از 13 هزار و 180 ریال به‌ازای هر کیلوگرم در روز یکشنبه 10 شهریور ماه به 13 هزار و 500 ریال به‌ازای هر کیلوگرم در 17 شهریور ماه افزایش یافت که این تغییرات نشان‌دهنده رشد 3.4 درصدی قیمت ضایعات آلومینیوم خشک است.

همچنین قیمت ضایعات آلومینیوم نرم طی یک هفته اخیر، از 16 هزار و 290 ریال به ازای هرکیلوگرم به 16 هزار و 500 ریال به ازای هرکیلوگرم رسید که این تغییرات حاکی از رشد 1.3 درصدی در قیمت این نوع ضایعات است.

علاوه بر این، سفاله آلومینیوم خشک، سفاله آلومینیوم نرم و سرسیلندر نسبت به روز گذشته، 0.1 درصد رشد قیمت داشته‌اند، به این ترتیب که قیمت سفاله آلومینیوم خشک از 11 هزار و 630 ریال به ازای هرکیلوگرم به 11 هزار و 640 ریال به ازای هرکیلوگرم، رسید. همچنین قیمت سفاله آلومینیوم نرم که در روز شنبه 16 شهریور ماه، حدود 13 هزار و 10 ریال به ازای هرکیلوگرم بود، تا 13 هزار و 20 ریال به ازای هرکیلوگرم رشد داشت، علاوه بر این، قیمت ضایعات سرسیلندر نیز از 17 هزار و 90 ریال به ازای هر کیلوگرم به 17 هزار و 100 ریال به ازای هر کیلوگرم افزایش یافت.

روند کاهشی قیمت ضایعات آلومینیومی

همانطور که در نمودار 2 آمده است، قیمت رینگ آلومینیومی طی یک هفته گذشته، روند نزولی داشته به گونه‌ای که در یکشنبه 16 شهریور ماه، این نوع ضایعات به قیمت 19 هزار و 500 ریال به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد؛ در حالی که امروز 17 شهریور ماه، قیمت این نوع ضایعات با کاهش 3.9 درصدی به 18 هزار و 740 ریال به ازای هر کیلوگرم رسید.

همچنین، سرسیلندر دومین ضایعاتی است که در طی این هفته کاهش قیمت چشمگیری داشته و از 17 هزار و 560 ریال به ازای هر کیلوگرم که در روز یکشنبه 16 شهریور ماه، به  17 هزار و 100 ریال به ازای هر کیلوگرم رسید که تغییرات قیمتی در حدود 2.6 درصد داشت.

قیمت پیستون نیز طی یک هفته گذشته با تغییرات قابل توجهی مواجه شد، به گونه‌ای که از  17 هزار و 780 ریال به ازای هر کیلوگرم در روز یکشنبه 10 شهریور ماه، به 17 هزار و 460 ریال به ازای هر کیلوگرم رسید که این کاهش قیمت حدود 1.8 درصد یا 320 ریال به ازای هر کیلوگرم است.

قوطی رانی، رینگ و پروفیل شاخه طی یک روز بیشترین میزان افت قیمت را داشته‌اند، به این ترتیب که قیمت قوطی رانی با کاهش 2.3 درصدی از 10 هزار و 770 ریال به ازای هر کیلوگرم به  10 هزار و 520 ریال به ازای هر کیلوگرم رسید.

همچنین قیمت رینگ آلومینیومی نیز از  19 هزار و 100 ریال به ازای هر کیلوگرم به 18 هزار و 740 ریال به ازای هر کیلوگرم رسید که کاهش قیمت آن حدود 1.4 درصد است.

در نهایت، قیمت پروفیل شاخه در این یک روز، سیر نزولی داشته و از 17 هزار و 200 ریال به ازای هر کیلوگرم به 17 هزار و 40 ریال به ازای هر کیلوگرم رسید و این کاهش قیمت حدود 0.9 درصد است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
مطالب مرتبط
چین می‌تواند باعث افزایش سرمایه‌گذاری در بخش نورد آلومینیوم آمریکا شود
چهار هزار و 500 تن شمش آلومینیومی فردا در بورس عرضه می‌شود
قیمت اکثر ضایعات آلومینیومی، در نتیجه تعطیلات میان هفته کاهش یافت
شرکت Ball Corporation اولین لیوان آلومینیومی جهان را معرفی می‌کند
رشد 7 دلاری قیمت آلومینیوم
شمش آلومینیومی LM2 رشد قیمت داشت
قیمت آلومینیوم رشد داشت
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: