شرکت Ball Corporation اولین لیوان آلومینیومی جهان را معرفی می‌کند
تولید اولین لیوان یک بار مصرف آلومینیومی

شرکت Ball Corporation اولین لیوان آلومینیومی جهان را معرفی می‌کند

شرکت Ball Corporation در کلرادو هفته پیش برنامه آزمایشی برای تست و بازاریابی لیوان‌های یک بار مصرف آلومینیومی را اعلام کرد، که به گفته شرکت اولین گام برای شروع تولید آلومینیوم با قابلیت بازیافت بی‌نهایت به عنوان جایگزینی برای پلاستیک است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از Aluminium Insider، طبق برنامه آزمایشی، شرکت Ball از ماه آینده مقدار محدودی لیوان آلومینیومی تولید می‌کند که تا پایان سال بعد ادامه دارد؛ این لیوان‌ها قرار است در مراسم‌ها در فضای باز و سرپوشیده در سراسر ایالات متحده استفاده شود.

مدیر عامل شرکت John A. Hayes به اهمیت این برنامه در شرکت Ball Corporation و به طور کلی در صنعت نوشیدنی اشاره کرد: «از آنجا که مشتریان و مصرف‌کنندگان ما بیشتر و بیشتر به دنبال گزینه‌های پایدارتر و مناسب برای بسته‌بندی نوشیدنی هستند، معرفی لیوان آلومینیومی برای شرکت ما رویداد مهمی است. به عنوان شرکت پیشرو در بسته‌بندی آلومینیومی برای نوشیدنی‌ها، وظیفه ما ارائه راهکار و نوآوری مداوم برای مشتریان است. خوشحالیم که لیوان آلومینیومی را به بازار بیاوریم و خط تولید را در سال بعد و بعد از آن نیز توسعه دهیم.»

این لیوان جدید آلومینیومی حاصل سال‌ها تحقیق و توسعه است که شامل تحقیق درباره دیدگاه مشتری نسبت به جایگزینی پلاستیک توسط آلومینیوم می‌شود. طبق این شرکت، 67 درصد مصرف‌کنندگان آمریکایی احتمال بیشتری برای شرکت در مراسم‌ها دارند اگر آلومینیوم جایگزین شود، و 78 درصد گفته‌اند که از برندهای نوشیدنی انتظار دارند که در 5 سال آینده از مواد سازگار با محیط زیست برای ظروف نوشیدنی استفاده کنند.

این شرکت اظهار دارد که لیوان‌های آلومینیومی چندین مزیت نسبت به لیوان‌های پلاستیکی موجود دارند. لیوان‌های آلومینیومی تولید شرکت Ball مقاوم، بادوام، و خنک هستند و به راحتی قابل شخصی‌سازی با لوگو و طرح‌های گرافیکی هستند. در حال حاضر، این شرکت فقط مدل 600 سی‌سی ارائه می‌کند، اما اعلام کرده که مطابق با تقاضای بازار، اندازه‌های دیگر نیز معرفی خواهد کرد.

شرکت Ball Corporation در حومه Denver واقع شده و در صنعت بسته‌بندی فعالیت می‌کند و مشتریان آن در اقصی نقاط جهان قرار دارند. این شرکت 17 هزار و 500 نفر نیروی انسانی دارد و فروش خالصی به ارزش 11.6 میلیارد دلار در سال 2018 داشت.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
قوطی آلومینیومی همچنان پایدارترین بسته‌بندی نوشیدنی است
با وجود برخی موانع پیشرفت پروژه محسوس است/ از هر اقدامی در راستای رفع آلودگی هوا حمایت می‌کنیم
چهار هزار و 500 تن شمش آلومینیومی فردا در بورس عرضه می‌شود
قیمت اکثر ضایعات آلومینیومی، در نتیجه تعطیلات میان هفته کاهش یافت
قیمت مواد ظروف آلومینیوم کاهش پیدا کرده است
آلومینیوم ظرفی، بیشترین افزایش قیمت را داشت
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
همایش دنیای اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: