مهم‌ترین هدف فولاد سنگان، توسعه شهرستان خواف است
مدیرعامل فولاد سنگان:

مهم‌ترین هدف فولاد سنگان، توسعه شهرستان خواف است

مدیرعامل فولاد سنگان گفت: رشد و توسعه همه جانبه در شهرستان خواف همراه با محرومیت‌زدایی، مهم‌ترین هدف مجموعه فولاد سنگان درحوزه مسئولیت‌های اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، علی امرایی در نشست مشترک با فرماندار، امام جمعه، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خواف که 27 شهریور برگزار شد، توانمندسازی در منابع انسانی را از دیگر اهداف فولاد سنگان برشمرد و افزود: خوشبختانه نیروهایی جوان،ماهر و توانمند در فولاد سنگان مشغول به کار هستند که هدف آن‌ها، کمک به رشد و توسعه صنعت مملکت و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: وظیفه مدیران و مسئولان در این مجموعه، افزایش انگیزش سازمانی همراه با توسعه توانمندی‌های این نیروها است. به طوری که در عرصه‌های صنعتی و معدنی در تلاش هستیم تا به نحو احسن در رشد و شکوفایی اقتصادی و در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی پویا و مثمر ثمر باشیم.

امرایی ساخت مدارس در مناطق محروم و مختلف شهرستان خواف بر پایه اصول و مقررات سازمان نوسازی مدارس در مدت صد روز کاری را از افتخارات فولاد سنگان دانست و یادآور شد: چهار باب از این مدارس، با کیفیتی بالا و در مدت زمان بسیار کوتاه ساخته شد و با حضور دانش‌آموزان، مسئولان کشوری، استانی و شهرستان در اول مهر افتتاح رسمی خواهد شد که با بهره‌برداری از این مدارس، فولاد سنگان سهم خود را در رشد و شکوفایی استعدادهای این منطقه ادا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه این شرکت، معین اقتصادی شهرستان خواف است، افزود: توانمندسازی تعاونی‌ها و اعطای تسهیلات بانکی به تعاونی‌ها و فعال‌سازی کارگاه‌های روستایی با هدف ایجاد اشتغال و حضور در بازارهای تخصصی و فروش از دیگر اقدامات فولاد سنگان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی است.

مدیر عامل فولاد سنگان گفت: ایجاد فضاهای فرهنگی و مجتمع‌های رفاهی و تفریحی در شهرستان از دیگر برنامه‌های در دست اجرای فولاد سنگان است که در صورت همیاری و کمک مسئولان شهرستان در تعیین و تخصیص زمبن مناسب به این واحد، فولاد سنگان آماده احداث چنین مراکز تفریحی در شهرستان با هدف افزایش رفاه اجتماعی است.

امرایی اظهار کرد: این مجموعه تامین کننده 30 درصد از مواد اولیه مورد نیاز فولاد مبارکه اصفهان است و ایران در افق 1404، تولید کننده 55 میلیون تن فولاد خواهد بود که فولاد سنگان در تامین مواد اولیه به عنوان شاهرگ حیاتی فولاد مبارکه اصفهان و بزرگ‌ترین تولیدکننده گندله و کنسانتره در شرق کشور به ظرفیت 5 میلیون تن در سال است.

وی اعلام کرد: بزرگ‌ترین کارخانه کنسانتره سازی در شرق کشور تا پایان امسال در سنگان خواف به بهره‌برداری می‌رسد که با هدف ایجاد اشتغال پایدار، از سوی فولاد سنگان برای جذب نیروهای بومی در منطقه، به زودی آزمونی عدالت محور برگزار خواهد شد.

در ادامه حسین سنجرانی فرماندار خواف نیز انجام کارهای کارشناسانه و علم سالار را در فولاد سنگان مایه افتخار دانست و گفت: اقدامات فولاد سنگان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و به خصوص ساخت مدارس برای دانش‌آموزان مناطق محروم، عملی خیر، عام‌المنفعه، شایسته و حرفه‌ای بود که این کار موجب بسط تفکر و انرژی مثبت در سطح شهرستان می‌شود و انجام این چنین کارهایی، علاوه بر ارتقای سطح آموزشی شهرستان،محرومیت زدایی را به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان خواف نیز در این نشست، همت مدیران و کارکنان فولاد سنگان که موجب اشتغال‌زایی و تولید ملی در این منطقه از کشور شده را تحسین بر انگیز خواند و عنوان کرد: نیروهایی توانمند و دلسوز در فولاد سنگان سبب پیشرفت و آبادانی این منطقه شده و طبق فرمایش مقام معظم رهبری هر جا جوانان پای کار بوده‌اند، پیشرفت به چشم آمده و حضور جوانان از ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی موجب حفظ آبروی نظام شده و ما در صورتی به پیروزی می‌رسیم که به نیروهایی که در صنعت کارمی‌کنند، مجاهد در راه خدا بگوییم.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ذبیح‌الله شمسیان بیان کرد: مجاهدان بسیار توانمندی در فولاد سنگان هستند که شبانه روز برای پیشرفت نظام اسلامی می‌جنگند و در راه خدا مجاهدت می‌کنند و وجود این عزیزان نعمت بزرگی است و جای شکرگزاری دارد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
روابط‌عمومی نقش بسزایی در بهبود فضای کسب‌و‌کار دارد
فولاد سنگان همگام با مردم علیه ویروس کرونا
ذخایر سنگان تا 300 میلیون تن افزایش می‌یابد
افتتاح چند مدرسه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: