کاهش قیمت محصولات آلومینیومی در هفته جاری/ افت قیمت شمش LM2 و شمش رانی
بررسی روند قیمت محصولات آلومینیوم؛

کاهش قیمت محصولات آلومینیومی در هفته جاری/ افت قیمت شمش LM2 و شمش رانی

محصولات آلومینیومی در هفته جاری کاهش قیمت داشت، به گونه‌ای که شمش LM2، در روز پنج‌شنبه 28 شهریور ماه، 0.1 درصد نسبت به روز گذشته افت قیمت داشت، همچنین قیمت شمش رانی با افت 100 تومان بر کیلوگرم مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همانطور که در نمودار 1 آمده، قیمت شمش LM2 در روز پنج‌شنبه 28 شهریور ماه، 0.1 درصد نسبت به چهارشنبه 27 شهریور ماه افت داشت، به گونه‌ای که این محصول آلومینیومی در روز چهارشنبه به قیمت 18 هزار و 680 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد اما امروز به قیمت 18 هزار و 400 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که این کاهش قیمت حدود 280 تومان به ازای هر کیلوگرم است و البته قیمت شمش LM2 به مدت 3 روز ثابت بود.

قیمت شمش آلومینیوم رانی در روز پنج‌شنبه 28 شهریور ماه، نسبت به یکشنبه 24 شهریور ماه، 100 تومان بر کیلوگرم افت داشت، به گونه‌ای که از 18 هزار و 400 تومان به ازای هر کیلوگرم به 18 هزار و 300 تومان بر کیلوگرم رسید و قیمت این محصول به مدت چهار روز ثابت مانده است.

امروز شمش آلومینیوم ADC12 به قیمت 19 هزار و 400 تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد که نسبت به شنبه 23 شهریور ماه که قیمت این محصول 19 هزار و 450 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، افت 50 تومانی قیمت را در این حوزه شاهد بودیم.

همانطور که در نمودار 2 آمده، شمش آلومینیوم کارتل امروز، به قیمت 18 هزار و 350 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که نسبت به روز گذشته (چهارشنبه 27 شهریور ماه) که قیمت این محصول 18 هزار و 390 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، 40 تومان بر کیلوگرم افت داشته است البته در مجموع، قیمت این محصول طی این هفته 210 تومان به ازای هر کیلوگرم رشد قیمت را تجربه کرد.

همچنین امروز شاهد کاهش قیمت شمش خشک دایکست هستیم، به گونه‌ای که قیمت این محصول به 17 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید، در حالی که در روز چهار‌شنبه 27 شهریور ماه با 17 هزار و 790 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش می‌شد که این محصول طی یک روز افت 40 تومان به ازای هر کیلوگرم را تجربه کرد که البته قیمت این محصول نسبت به اول هفته، 23 شهریور ماه که 17 هزار و 550 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، 200 تومان بر کیلوگرم رشد قیمت داشت.

قیمت شمش آلومینیوم LM6 امروز حدود 1.1 درصد نسبت به پنج‌شنبه 7 شهریور ماه رشد داشته، به گونه‌ای که این محصول آلومینیومی 21 روز پیش، به قیمت 19 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به نرخ  19 هزار و 200 تومان به ازای هر کیلوگرم، قیمت‌گذاری شد.

در نهایت، قیمت شمش آلومینیوم 99.8 درصد امروز 0.7 درصد نسبت به روز دوشنبه 25 شهریور ماه رشد داشت که البته قیمت این محصول برای سه روز گذشته ثابت بوده است.   

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
رواج مونتاژکاری در تولید کامپوزیت پانل
ادامه کسری عرضه آلومینیوم تا پایان سال 2019
کاهش قیمت ضایعات آلومینیوم در پی کاهش قیمت شمش
استفاده از قراضه‌های آلومینیومی، در کیفیت محصولات تاثیر منفی ندارد
آلومینیوم کالای صادراتی باارزش بالا
سه هزار تن شمش آلومینیومی فردا در بورس عرضه می‌شود
تامین مواد اولیه آلومینیومی، جزو اولویت‌های شرکت ایرالکو است
قیمت‌گذاری شمش آلومینیومی باید بر مبنای بازار داخلی باشد
قیمت قراضه‌های آلومینیومی در طی یک هفته افزایش چشمگیری داشت
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: