ریل موردنیاز شرکت‌های تابعه وزارت راه از ذوب‌آهن اصفهان تامین می‌شود
وزیر راه و شهرسازی:

ریل موردنیاز شرکت‌های تابعه وزارت راه از ذوب‌آهن اصفهان تامین می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: اراده این وزارتخانه و شرکت‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه آن، تامین ریل موردنیاز طرح‌های خود از ذوب‌آهن اصفهان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایرنا، محمد اسلامی در مراسم تحویل رسمی نخستین محموله ریل قطارهای پرسرعت (ریل ۶۰ ای ۱) تولید ذوب‌آهن اصفهان به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این زمینه قراردادهایی نیز با شرکت ذوب‌آهن منعقد شده است.

وی افزود: دشمنان با تحریم‌های ظالمانه خود به‌دنبال این هستند که مسیر پیشرفت کشور ما را مسدود کنند اما خودباوری و استفاده از ظرفیت‌های داخلی باعث می‌شود تا همه طرح‌های دشمنان با شکست مواجه شود و به نتیجه نرسد.

اسلامی ادامه داد: تحریم اشخاص، شرکت‌ها، نقل و انتقال پول، کشتی‌رانی و هواپیمایی، همه در راستای ناتوان‌کردن و زمین‌گیرکردن ملت و کشور ایران است و معکوس این توطئه که راهبرد ملی ما محسوب می‌شود و مورد تاکید رهبر انقلاب، رئیس جمهوری و اراده قاطع دولت ماست، این است که از تولیدات داخلی، بیشترین استفاده و حمایت را بکنیم.

وی اضافه کرد: این فرایند با طرح‌های توسعه‌ای در دست اقدام وزارت راه و شهرسازی، در آینده روزافزون خواهد شد و نه‌تنها برای طرح‌های این وزارتخانه بلکه برای طرح‌هایی هم که در راستای صادرات خدمات فنی و مهندسی با کشورهای همسایه در حال رایزنی است، انجام خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: ذخایر این سرزمین به اندازه کفایت دارای ارزش و توان‌افزاست که بتوانیم از طریق آن‌ها، نیازهای کشورمان را برطرف کنیم.

وی اظهار داشت: برای انتقال نخستین محموله ریل پرسرعت که امروز به‌صورت رسمی انجام شد، ده‌ها نفر نزدیک به ۲۰ سال در یک فرایند پژوهشی کوشیدند تا امروز به نتیجه رسیده است.

وی تصریح کرد: امروز ایران قدرت دانش‌بنیان روزافزونی پیدا کرده است و صنایع هم دارای خلاقیت و نوآوری هستند که می‌توانند گره‌گشای کاستی‌ها و مشکلات کشور باشند.

اسلامی ابراز امیدواری کرد که بخش‌های دانش‌بنیان بتوانند موتور محرک اقتصاد کشور باشند و بِرندسازی و قدرت لُجستیک اقتصاد کشور را شکوفا سازند.

تحویل رسمی نخستین محموله ریل قطارهای پرسرعت (ریل ۶۰ ای ۱) تولید ذوب‌آهن اصفهان به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، با حضور وزیران راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت در ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد.

این محصول که تولید انبوه آن در ذوب آهن اصفهان آغاز شد، به محل اجرای یک طرح در بستان‌آباد تبریز انتقال یافت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه وزیر راه و شهرسازی امروز به منظور بازدید و افتتاح شماری از طرح‌های صنعتی و عمرانی به اصفهان سفر کرد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
زمان بالندگی فولاد ایران فرا رسیده است
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد سیرجان ایرانیان
 نمایشگاه کانمین 2019
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: