رواج مونتاژکاری در تولید کامپوزیت پانل
مدیر فروش شرکت ایستا ورق کاور رایان تبریز:

رواج مونتاژکاری در تولید کامپوزیت پانل

مدیر فروش شرکت ایستا ورق کاور رایان تبریز که از سال 92 در زمینه تولید کامپوزیت پانال‌های آلومینیومی و کویل رنگی فعالیت می‌کند، در مورد فعالیت‌های واحدهای تولیدکننده در زمینه کامپوزیت پانل‌ها، گفت: اکثر شرکت‌هایی که در زمینه کامپوزیت پانل فعالیت می‌کنند، مونتاژکار هستند که عموما ورق‌های کامپوزیت شده را از کشور چین وارد کرده و با اعمال تغییراتی در بازار عرضه می‌کنند.

علی اکبرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، اظهار داشت: ضخامت ورق‌های مورد استفاده در تولید کامپوزیت پانل‌ها را کاهش داده‌ایم و دلیل اصلی این امر، رغبت خریداران برای دریافت محصولات ارزان قیمت است، به همین خاطر از ورق‌های 0.3 میلی‌متر که جنس درجه یک است؛ در نمای بیرونی ساختمان استفاده می‌کنیم و از ورق‌های 0.25 میلی‌متر در نمای داخلی و 0.18 میلی‌متر نیز در تابلوها کاربرد دارد.

وی درباره خرید و فروش محصولات آلومینیومی تولید شده توسط این شرکت در بازار، بیان کرد: با نوسانات نرخ ارز در کشور، خرید و فروش محصولات آلومینیومی تولید شده در شرکت ایستا ورق کاور رایان تبریز با چالش‌های جدیدی مواجه شده، به گونه‌ای که میزان فروش شرکت در این یک سال اخیر، به شدت کاهش یافته است.

مدیر فروش شرکت ایستا ورق کاور رایان تبریز در خصوص مشکلات تامین مواد اولیه در کشور، مطرح کرد: در این یک سال اخیر، در زمینه مواد اولیه تولید کامپوزیت پانل‌ها و مواد رنگی مورد نیاز، با چالش‌های بی‌شماری مواجه شده‌ایم و واردات مواد اولیه با وجود تحریم‌های وضع شده به سختی صورت می‌گیرد و این تاخیر و عدم دریافت مواد مورد نیاز در زمان تعیین شده، روند تولیدات ما را با تاخیر مواجه کرده که در نهایت، طولانی شدن این پروسه موجب متضرر شدن شرکت‌های تولیدکننده شده است.

قانون منع واردات، تولیدکنندگان را به مصرف مواد اولیه داخلی سوق داد

اکبرنژاد در مورد رکود بازار، توضیح داد: رکود تورمی بازار در سال جاری، تاثیر بسیار چشمگیری بر وضعیت خرید و فروش محصولات آلومینیومی در کشور داشته، به نحوی که 60 درصد میزان فروش شرکت کاهش یافته که به تبع آن، به دلیل کاهش میزان نقدینگی شرکت، میزان تولید نیز کمتر از سابق شده است که البته این معضلات، تنها مختص یک صنعت یا یک صنف خاص، نیست و اکثر فعالین و تولیدکنندگان و واحدهای فعال صنعتی در کشور، این مشکلات را دارند.

وی درباره قانون منع واردات و تاثیر آن بر فعالیت تولیدی این شرکت، مطرح کرد: وضع قانون منع واردات، به تولیدکنندگان مواد اولیه آلومینیومی و همچنین مصرف‌کنندگان محصولات آلومینیومی در کشور کمک فراوانی کرد و در این یک سال موجب شد که تولیدکنندگان داخلی مواد اولیه را شناسایی و از آن‌ها مواد اولیه ضروری را خریداری کنیم. این اقدام باعث شد هزینه‌های تولید تا حدودی برای شرکت ما تعدیل پیدا کند.

مدیر فروش شرکت ایستا ورق کاور رایان تبریز در ادامه افزود: برای تهیه کامپوزیت پانل به ورق‌های آلومینیومی با کیفیت و مرغوب نیاز داریم و خوشبختانه در حال حاضر، شرکت آلومینیوم پارس تمام نیاز ما به اینگونه ورق‌ها را تامین می‌کند و کیفیت محصول تولید شده این شرکت، بالاتر از رقبای خارجی قرار دارد.

اکبرنژاد در پایان، در مورد آلیاژ ورق‌های خریداری شده توسط این شرکت، گفت: شرکت ایستا ورق کاور رایان تبریز برای تولید کامپیوزیت پانل‌ها به ورق‌هایی با آلیاژ 3003 نیاز دارد که شرکت آلومینیوم پارس، تنها تولیدکننده این ورق در کشور است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
ادامه کسری عرضه آلومینیوم تا پایان سال 2019
کاهش قیمت ضایعات آلومینیوم در پی کاهش قیمت شمش
آلومینیوم کالای صادراتی باارزش بالا
سه هزار تن شمش آلومینیومی فردا در بورس عرضه می‌شود
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: