کیفیت محصول، برگ برنده بایکا است
مدیر فروش شرکت کارخانجات کابل‌سازی ایران:

کیفیت محصول، برگ برنده بایکا است

مدیر فروش شرکت بایکا گفت: شرکت بایکا با تولید سیم و کابل‌های با کیفیت، خود را از سایر شرکت‌های رقیب متمایز کرده و با توجه به نیاز مشتریان که اغلب مجریان پروژهای نفت و گازی هستند، توانایی تولید محصول جدید طبق سفارش مشتری را دارد.

ابراهیم قاسمی‌نیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، اظهار داشت: شرکت بایکا به‌ عنوان اولین تولیدکننده انواع سیم و کابل ایران، قدمتی 54 ساله دارد. حوزه فعالیت مجموعه ما تولید کابل ابزار دقیق، کابل قدرت، کابل کنترل، خودنگهدار و کابل‌های فشار ضعیف، فشار متوسط و قوی است. همچنین در تولید کابل‌های HC و VN در ایران پیشتاز هستیم. مشتریان محصولات ما صنایع پتروشیمی، نفت، فولاد و توزیع برق هستند و با توجه به نیاز و مصرف مشتریان، محصول مورد نیاز آن‌ها را تولید می‌کنیم. کیفیت محصول به مواد اولیه، نوع تکنولوژی و خط تولید بستگی دارد و کیفیت محصولات شرکت کابلسازی ایران در بازار و در بین سایر برندها، زبانزد مشتریان بوده و در واقع برگ برنده ما همین موضوع است. بسیاری از دستگاه‌های مجموعه ما، آلمانی بوده و مواد اولیه مورد نیاز تولید کابل‌های ما نیز وارداتی است. یکی از محصولات مجموعه ما، کابل‌های فیبر نوری است که در صنایع نظامی کاربرد دارد. اخیرا برای واردات تارهای مورد نیاز جهت تولید این محصول دچار مشکل شده‌ایم اما کم و بیش تولید فیبرهای نوری را حفظ کرده‌ایم. بحران‌های اقتصادی و سیاسی به وجود آمده در کشور، گریبان‌گیر مجموعه ما نیز شده است. عمده مشتریان محصولات تولیدی بایکا، صنایع نفت و پتروشیمی هستند و به دلیل مشکلات سیاسی و کاهش پروژه‌های این صنایع، متعاقبا میزان تقاضای آن‌ها برای سیم و کابل نیز کاهش یافته است، علاوه‌براین، در تامین مواد اولیه نیز با مشکلاتی مواجه شده‌ایم و همه این عوامل دست به دست هم داده که میزان تولید مجموعه‌هایی مانند شرکت ما افزایش نداشته باشند اما مجموعه کابل‌سازی ایران با متمرکز کردن دو کارخانه خود در یک محل و جمع‌آوری دستگاه‌ها و نیروهای متخصص خود در یک کارخانه، برنامه جدیدی را برای افزایش راندمان تولید خود در پیش گرفته است.

وی افزود: در حال حاضر، برنامه خاصی برای تولید محصول جدید نداریم اما با توجه به پروژه‌های تعریف شده جدید در صنایع نفت و گاز، مشتریان به محصولات جدیدی نیازمند می‌شوند که کمتر تولیدکننده‌ای قادر به تولید آن‌ها است در چنین مواقعی مجموعه ما از پروژه‌ها حمایت می‌کند و محصول مورد نظر را در اختیار مشتری قرار می‌دهد؛ به‌ طور کلی با توجه به شرایط کشور، ما و سایر تولیدکننده‌ها برای حفظ حیات صنعت خود تلاش می‌کنیم. در چنین شرایط سختی که تحریم‌ها و اوضاع اقتصادی فشار را بر قشر تولیدکننده دوچندان کرده، مشتریان خارجی نیز کاهش یافته‌اند. ما پیش‌تر، محصولات خود را از طریق بازرگانان به بسیاری از کشورهای دنیا می‌کردیم اما در حال حاضر، با توجه به تهدیدهای آمریکا خریداران خارجی بعد از سنجیدن بازار ایران و سایر کشورها، ترجیح می‌دهند از بازارهای غیرایرانی خرید کنند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
برنامه آینده ما، تولید کابل‌های شبکه است
خام‌فروشی مانع توسعه صنعت مس می‌شود
دسترسی به مواد اولیه دشوار شده است
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد سیرجان ایرانیان
 نمایشگاه کانمین 2019
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: