نوسانات قیمتی محصولات آلومینیومی در هفته اخیر

نوسانات قیمتی محصولات آلومینیومی در هفته اخیر

این هفته شاهد افت قیمت برخی محصولات آلومینیومی بودیم و این کاهش قیمت، از هفته آخر شهریور ماه آغاز شد و در این هفته نیز ادامه داشت؛ به گونه‌ای که قیمت‌گذاری شمش رانی و شمش ADC12 دارای شیب نزولی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده، امروز پنج‌شنبه 18 مهر ماه، شمش آلومینیوم 12ADC به قیمت 19 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد که نسبت به معاملات روز قبل (چهارشنبه 17 مهر ماه) که قیمت این محصول 19 هزار و 550 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، افت 50 تومانی قیمت را در این حوزه شاهد بودیم و قیمت محصول نسبت به پنج‌شنبه هفته گذشته که 19 هزار و 690 تومان به ازای هر کیلوگرم، قیمت‌گذاری شد، افت 160 تومانی داشته است.

همچنین، قیمت شمش آلومینیوم LM6 امروز 30 تومان بر کیلوگرم نسبت به چهارشنبه 17 مهر ماه کاهش داشته، به گونه‌ای که این محصول آلومینیومی، به قیمت 19 هزار و 630 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به نرخ 19 هزار و 600 تومان به ازای هر کیلوگرم، قیمت‌گذاری شد.

قیمت شمش رانی در روز پنج‌شنبه 18 مهر ماه، نسبت به چهارشنبه 17 مهر ماه افت داشت، به گونه‌ای که این محصول آلومینیومی در روز چهارشنبه 17 مهر ماه به قیمت 18 هزار و 490 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد اما امروز به قیمت 18 هزار و 470 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که این کاهش قیمت حدود 20 تومان به ازای هر کیلوگرم است.

قیمت شمش آلومینیوم 99.8 درصد در روز پنج‌شنبه، 140 تومان بر کیلوگرم نسبت به دوشنبه 15 مهر ماه افت داشت، به گونه‌ای که این محصول در دوشنبه 15 مهرماه با قیمت 20 هزار و 730  تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 20 هزار و 590 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید البته نسبت به مدت زمان مشابه در هفته گذشته، شاهد افت 410 تومانی در قیمت این محصول بودیم.                                                                                                

قیمت شمش 2LM در روز پنج‌شنبه 18 مهر ماه نسبت به دوشنبه 15 مهر ماه، 50 تومان بر کیلوگرم رشد داشت، به گونه‌ای که از 18 هزار و 650 تومان به ازای هر کیلوگرم به 18 هزار و 700 تومان بر کیلوگرم رسید و نسبت به هفته گذشته که این محصول به قیمت 18 هزار و 690 تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد، افزایش داشته است.

همچنین، امروز شاهد افزایش قیمت شمش خشک دایکست نیز هستیم، به نحوی که قیمت این محصول به 17 هزار و 480 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید، در حالی که در روز چهار‌شنبه 17 مهر ماه با 17 هزار و 400 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش می‌شد که این محصول طی یک روز رشد 80 تومان به ازای هر کیلوگرم را تجربه کرد.

شمش آلومینیوم کارتل امروز، به قیمت 18 هزار و 40 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که نسبت به روز گذشته (چهارشنبه 17 مهر ماه) که قیمت این محصول 17 هزار و 940 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، 0.6 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
افت 25 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک هفته
هیچگونه هماهنگی میان دستگاه‌های دولتی وجود ندارد
افت 30 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک هفته
افت 16 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک روز
معامله 60 تنی شمش آلومینیوم المهدی
عدم توجه مسئولان به صنعت آلومینیوم
رشد 19 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک هفته
رشد 23 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک هفته
معامله 840 تن شمش آلومینیومی ایرالکو
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: