مجموعه فاوا یک ضرورت و قلب تپنده برای شرکت مس است
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران :

مجموعه فاوا یک ضرورت و قلب تپنده برای شرکت مس است

مدیرعامل شرکت مس مجموعه فاوا را یک ضرورت و قلب تپنده برای شرکت بزرگ صنایع مس ایران برشمرد و عنوان کرد: سرفصل مجموعه فاوا در مجتمع مس سرچشمه قرار دارد و بینش کارکنان این مجموعه است که آینده مس را خواهد ساخت و باید این سرفصل را نیز سرعت بدهید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، اردشیر سعد محمدی در نشستی با مدیران و پرسنل مجموعه فاوای مجتمع مس سرچشمه اظهار داشت: از سال 2000 میلادی به بعد تغییراتی در فناوری اطلاعات در جهان شکل گرفت و امروز دنیا به این نتیجه رسیده که بدون بحث آی تی، مدیریت امکان پذیر نیست.
وی با اشاره به اینکه پهنه نظارت بر امور گسترده شده است، افزود: در این میان امکان ندارد کسی ادعا داشته باشد که بدون بحث آی‌تی آن‌ها را مدیریت کند. امروز سیستم‌های هوشمند هستند که حاکم بر روح مدیریت جهت تصمیم‌گیری می‌باشند.
وی تصریح کرد: باید به این موضوع واقف باشیم که شاهرگ آینده شرکت صنایع مس در سیستم آی‌تی رقم خواهد خورد و بنده به این نکته کاملاً واقف هستم و در همه سرفصل‌ها، دنیا به این نتیجه رسیده که سیستم از همه مهم‌تر است.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خاطرنشان کرد: اگر مجموعه‌ای سیستم را حاکم بر روح تصمیم سازی‌اش کند همه برنامه‌ها ازجمله تولید، اکتشاف، به‌صورت دقیق و برنامه‌ریزی‌شده پیش می‌رود و زمان را نیز برنامه‌ریزی کرده و کاهش می‌دهد و می‌تواند در لحظه تصمیم بگیرد.
سعد محمدی مجموعه فاوا را یک ضرورت و قلب تپنده برای شرکت بزرگ صنایع مس ایران برشمرد و عنوان کرد: سرفصل مجموعه فاوا در مجتمع مس سرچشمه قرار دارد و بینش کارکنان این مجموعه است که آینده مس را خواهد ساخت و باید این سرفصل را نیز سرعت بدهید.
وی بر راه‌اندازی سیستم مالی یکپارچه تا سال آینده تأکید کرد و ابراز کرد: شرکت صنایع مس ازنظر تولید کار خود را به نحو احسن انجام می‌دهد و علی‌رغم اینکه کوره خاتون‌آباد را در اختیار نداریم اما امیدواریم امسال یک رکورد بسیار خوب را در تولید بجا بگذاریم.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به شرایط فروش شرکت، یادآور شد: امروزه خوشبختانه سبد محصولمان را برای مشتریان دنیا بازکرده‌ایم و همین امروز بیش از 300 هزار تن تقاضا برای مس داریم که تا کنون این اتفاق رخ نداده بود و خوشبختانه فرصت‌های بسیار خوبی ایجاد شده و سبد محصول شرکت مس برای درخواست جهانی با وجود تحریم‌های بین‌المللی بسیار گسترده شده است که اتفاق خوبی است.
سعد محمدی ادامه داد: در زمینه فروش به رغم اینکه قیمت مس در شش ‌ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته 520 دلار به‌طور متوسط پایین‌تر است اما کل فروش سال 97 را با 10 هزار میلیارد تومان فروش عبور کرده‌ایم و ارزش دارایی‌های  شرکت مس برای نخستین بار در بازار سرمایه از 40 هزار میلیارد تومان عبور کرده است.
وی تاکید کرد: امیدوار هستیم با برنامه‌ریزی‌ها شرکت صنایع مس ظرف چند سال آینده به شرکت نخست صنعتی و معدنی کشور تبدیل شود؛ چراکه شرکت مس پتانسیل و متخصصین آن را دارد و هم استحقاق آن را دارد که در رتبه نخست قرار بگیرد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پایان با قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان مجموعه فاوا، خطاب به آنان خاطرنشان کرد: کاری که شما انجام می‌دهید برای آینده شرکت بسیار ارزشمند است و هیچ مدیری در آینده توانایی مدیریت بدون این سیستم را ندارد؛ لذا با پشتکار بالاتر و جدی‌تر از گذشته کار خود را انجام دهید. اینکه بتوانیم ERP ایرانی را به دست متخصصان مس برای شرکت رقم بزنیم افتخاری است که در هیچ کجا نیست و کاری ماندگار برای شرکت خواهد بود.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: