لزوم نقش‌آفرینی هرچه بیشتر شرکت‌های زیرمجموعه
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد:

لزوم نقش‌آفرینی هرچه بیشتر شرکت‌های زیرمجموعه

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: شرکت‌های متیل، آتیه‌فولاد و سرمایه‌گذاری توکا‌فولاد با سوابق ارزشمند و اتکا به نیروی انسانی متخصص خود باید بتواند برای گروه فولاد مبارکه و به‌طورکلی برای صنعت و اقتصاد کشور بیش‌ از پیش نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از فولاد مبارکه، حمیدرضا عظیمیان نقش‌آفرینی هر چه بیشتر شرکت‌های زیرمجموعه را در نشست تخصصی زنجیره توزیع محصولات فولادی، چالش‌های پیش رو و استراتژی‌های جدید که با همکاری گروه فولاد مبارکه و فولاد متیل برگزار شد، مطرح کرد.

وی با تاکید بر این‌که گروه متیل می‌تواند با ورود به حوزه سنگ‌آهن، کنسانتره، حمل‌ونقل ریلی و جاده‌ای، بازار سرمایه و صادرات به‌عنوان بازویی توانمند برای فولاد مبارکه نقش‌آفرینی کند، گفت: بهترین حالت این است که شرکت سرمایه‌گذاری توکا‌فولاد، گروه‌متیل و آتیه‌فولاد بتوانند در تمامی این عرصه‌ها، فعالیت‌های خود را گسترش دهند. در حال حاضر پروژه‌های زیادی در سطح کشور مطرح است که بسیاری از سرمایه‌گذاران علاقه‌مندند با نام و اعتبار فولاد مبارکه در آن مشارکت داشته باشند.

مدیرعامل فولاد مبارکه اظهار داشت: به خاطر داشته باشیم این انتظار جامعه است که بنگاه‌های اقتصادی بزرگ مانند فولاد مبارکه دائم به‌روز و مولد باشند لذا ما باید با ورود به عرصه‌های جدید، خود را تکامل‌ بخشیم.

وی تصریح کرد: همچنان که فولاد مبارکه پا به عرصه تولید قطعات و تکنولوژ شدن گذاشته است و پیشبرد هر یک از بخش‌های نقشه راهبردی خود را با یک شرکت دانش‌بنیان و استارت‌آپ به اشتراک گذاشته است، شرکت‌های زیرمجموعه ازجمله گروه متیل، آتیه‌فولاد و شرکت سرمایه‌گذاری توکا‌فولاد نیز می‌توانند با استفاده از ظرفیت دانشی مذکور گام‌های تازه‌ای بردارند. به خاطر داشته باشیم شرکت‌های بزرگی نظیر پوسکو کره جنوبی هم همین راه را رفته‌اند و اکنون بعد از سال‌ها تولید فولاد می‌تواند واحدهای فولادی را خودشان طراحی و اجرا کنند. ما مطمئن هستیم این مهم برای فولاد مبارکه هم امکان‌پذیر است.

مهندس عظیمیان از وجود متخصصین حاضر در دانشگاه‌ها، شهرک‌های علمی و تحقیقاتی، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های کشور به‌عنوان ظرفیت‌هایی ناب برای رشد و بالندگی صنعت کشور یاد کرد و ورود فولاد مبارکه به حوزه‌های مشارکت در حل بحران آب استان، توسعه ورزش و مسئولیت‌های اجتماعی را نشانه‌هایی از بلوغ شرکت دانست.

مدیرعامل فولاد مبارکه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت مشارکت شرکت‌های زیر مجموعه در اجرای توسعه‌خاطرنشان کرد: اساسا برای شرکت‌هایی نظیر فولاد مبارکه توسعه مانند خون در رگ و عامل زنده‌بودن یک مجموعه است. توسعه‌های پیش رو در شرکت فولاد مبارکه، افزایش ظرفیت فولاد هرمزگان، تکمیل فولادسازی سفیددشت و توسعه سنگان نمونه‌هایی بارز از این فرایند هستند که انتظار می‌رود شرکت‌های زیرمجموعه فولاد مبارکه در این بازارهای بزرگ مشارکت داشته باشند.

وی گروه فولاد مبارکه را مجموعه‌ای زنده و پویاست دانست و تصریح کرد: همچنان که دیدیم تحریم‌ها نتوانست خللی در روند تولید و سوددهی این شرکت وارد آورد. ازاین‌رو شرکت‌های متیل، آتیه‌فولاد و توکا باید در راهبردها و اقدامات اجرایی هماهنگی تنگاتنگی باهم داشته باشند و نباید دچار رقابت منفی و موازی کاری شد.

عظیمیان بیان کرد: طی یک سال گذشته تلاش‌های زیادی به عمل آمد تا استارتاپ‌ها وارد فولاد مبارکه شوند و اگر در ادامه استارتاپ‌ها به متیل هم راه یابند کار بسیار خوب و ارزشمندی است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در بخش پایانی سخنان خود گفت: فعالیت اقتصادی و خلق ارزش در جامعه ایجاد نشاط و امید به همراه دارد و این درست همان چیزی است که از فولاد مبارکه و زیرمجموعه آن انتظار می‌رود. به خاطر داشته باشیم فولاد مبارکه حاصل جسارتی است که سازندگان آن در دوران جنگ به خرج داده‌اند و اکنون باید این مجموعه بیش‌ از پیش پاسخ آن جسارت و اعتماد را بدهد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
مطالب مرتبط
شرکت فولاد مبارکه رکورددار بهره‌وری در ایران
رشد ۹۱ درصدی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل
سیاست فولاد مبارکه، تامین حداکثری نیاز داخلی به ورق است
فولاد مبارکه شاهکار صنعت ایران است
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: