قطعات پکیج‌های گرمایشی بومی‌سازی نشده است
مدیر خدمات مشتریان شرکت ایمرگاز پاد:

قطعات پکیج‌های گرمایشی بومی‌سازی نشده است

مدیر خدمات مشتریان شرکت ایمرگاز پاد گفت: مبدل‌های حرارتی به کار رفته در پکیج، کاملا از مس ساخته شده است اما به دلیل عدم وجود تجهیزات و خط تولید مدرن در کشور، تولیدکنندگان داخلی در ساخت این قطعه ناتوان هستند؛ در نتیجه، شرکت‌هایی مانند مجموعه ما مجبور به وارد کردن تمام قطعات مورد استفاده در وسایل گرمایشی هستند.

فرزاد ادیبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، اظهار داشت: شرکت ایمرگاز پاد واردکننده قطعات پکیج‌های گرمایشی و نماینده رسمی شرکت ایمرگاز کشور ایتالیا در ایران است. تمام قطعات پکیج و سایر وسایل گرمایشی وارد و در کارخانه مونتاژ می‌شوند و بعد از آزمایش و تست‌های گوناگون، فرآیند بسته‌بندی محصولات صورت می‌گیرد و سپس روانه بازار می‌شوند. شرکت ایمرگاز قطعات وارداتی به ایران را تحت گارانتی خود قرار داده است و خدمات پس از فروش 30 ماهه را به مشتریان ما ارائه می‌دهد.

وی افزود: مجموعه ایمرگاز تولیدکننده پکیج‌های گرمایشی در ابعاد و انواع مختلف است، این شرکت پکیج‌هایی با قدرت‌های 24، 28 و 32 کیلو وات را مونتاژ و انواع سیستم‌های چگالشی را نیز وارد می‌کند. سیستم‌های چگالشی حدود 12 سال پیش در سراسر اروپا رونق یافت و اکنون این سیستم‌ها جایگزین سایر سیستم‌های گرمایشی در اروپا شده است. هدف و چشم‌انداز آینده شرکت ایمرگاز، واردات سیستم‌های هیبریدی، سولار و هیت پمپی است. تکنولوژی سولار نوعی گرمایش از طریق خورشید است که در حال حاضر از به روزترین تکنولوژی‌ها به حساب می‌آید. اگر شرایط اقتصادی داخل کشور و همچنین بحران تحریم‌ها رفع گردد، ما برنامه‌ای مدون برای تولید این نوع محصولات داریم که کشور را به سوی خودکفایی هدایت کنیم.

مدیر خدمات مشتریان شرکت ایمرگاز پاد تصریح کرد: ما تمام قطعات مورد نیاز وسایل گرمایشی تولیدی خود و همچنین قطعات مسی مبدل‌های حرارتی را وارد می‌کنیم. ایران از نظر منابع معدنی از جمله مس بسیار غنی است اما یک تولیدکننده داخلی که بتواند قطعات استفاده شده در وسایل گرمایشی را در بالاترین سطح کیفیت ممکن بسازد در کشور وجود ندارد. این قطعات توسط برخی از تولیدکنندگان در کشور تولید می‌شود اما از نظر استاندارهای جهانی و درصد خلوص مواد اولیه، کیفیت لازم را ندارد. بنابراین ایمرگاز ترجیح می‌دهد برای رضایت مشتریان، محصولات خود را تماما با قطعات وارداتی مونتاژ و روانه بازار کند.

ادیبی خاطرنشان کرد: شرکت ایمزگاز ایتالیا 16 نمایندگی در سراسر دنیا دارد که ما صاحب امتیاز نمایندگی در ایران هستیم. همه نمایندگی‌ها تحت برند شرکت و بدون هیچگونه تغییری در نام و نوع قطعات در حال فعالیت هستند. ما نیز تمام نکات و الزاماتی را که شرکت ایمرگاز در ساخت وسایل گرمایشی مقرر کرده را در ایران رعایت می‌کنیم. مسئولین ایمرگاز ایتالیا محصولات همه نمایندگی‌ها را در دنیا مورد بررسی و آزمایش قرار می‌دهند و در صورت عدم رعایت نکات و مشاهده کوچک‌ترین دست‌کاری توسط نمایندگی‌ها، اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

وی در رابطه با برنامه آینده صادرات محصولات شرکت، عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اگر بتوانیم به تولید انبوه پکیج و سایر وسایل گرمایشی برسیم، بر روی بازارهای کشورهای حوزه خلیج فارس تمرکز خواهیم کرد. تولیدکنندگان مشابه بسیاری در حوزه وسایل و قطعات گرمایشی در ایران فعالیت دارند که تغییر نرخ ارز و شرایط تحریم‌ها، باعث ایجاد مشکلاتی در تامین مواد اولیه و قطعات مورد نیاز آن‌ها شد اما چون ما نماینده رسمی شرکت ایمرگاز در ایران هستیم، توسط شرکت اصلی در ایتالیا مورد پیگیری و بررسی قرار می‌گیریم و تا به امروز از نظر واردات مواد اولیه و قطعات مورد نیاز هیچ مشکلی نداشتیم.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: