دودکش‌های دو جداره آلومینیومی، ایمنی بالایی دارند
مدیرعامل شرکت پالمو:

دودکش‌های دو جداره آلومینیومی، ایمنی بالایی دارند

مدیرعامل شرکت پالمو گفت: در سال‌های گذشته برای هدایت دود ناشی از احتراق وسایل گرمایشی از دودکش و کانال‌های حلبی استفاده می‌کردند که ایمنی کافی را نداشت؛ ما با تولید دودکش‌های دو جداره آلومینیومی امنیت را به خانه‌ها آورده‌ایم و علاوه بر امنیت، این دودکش‌ها دارای ظاهری زیبا نیز هستند.

مهدی غفاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، اظهار داشت: ما تولیدکننده دودکش‌های فلزی و پلیمری سیستم‌ها و وسایل گرمایشی هستیم و با به کارگیری ماشین‌آلات مدرن اروپایی گام بزرگی در راه طراحی، ساخت، تولید و عرضه دودکش‌ دستگاه‌های گازسوز برداشته‌ایم. ما این صنعت را 11 سال است وارد بازار ایران کرده‌‌ایم و با بومی‌سازی این محصول بازار داخلی را به خودکفایی رسانده‌ایم. در تولید محصولات از آلومینیوم، استنلس استیل و ورق‌های گالوانیزه استفاده می‌کنیم و استفاده از این سه نوع فلز باعث تنوع محصولات مجموعه ما شده است. به جز ورق‌های استیل، سایر مواد اولیه تولید داخلی هستند.

وی افزود: همچنین ما انواع بست‌ها در سایزهای مختلف، زانوی دو جداره، آداپتور، زانویی دودکش با ساپورت، کلاهک پشت بامی دو جداره نیز تولید می‌کنیم. کیت دودکش دو جداره محصول دیگر مجموعه ما است که با لوله‌های رابط کوتاه و زانوها برای اتصال به پکیج، زانوها و ترمینال‌ها کامل می‌شود، این سیستم مطابق با الزامات آیرودینامیک است.

مدیرعامل شرکت پالمو ابراز کرد: عمده مشتریان محصولات ما، صنایع گرمایشی، خصوصا تولیدکنندگان پکیج شوفاژ دیواری هستند. ما دودکش‌ها را در ابعاد خانگی و صنعتی تولید می‌کنیم. در گذشته از دودکش‌ها و کانال‌های دست‌ساز حلبی استفاده می‌شد که این نوع دودکش‌ها خوردگی ایجاد می‌کرد و اتلاف انرژی زیادی داشت اما دودکش‌های آلومینیومی تولیدی مجموعه ما دو جداره بوده و میزان هوای لازم جهت احتراق را از بیرون می‌گیرد و مهم‌تر اینکه از لحاظ ایمنی این نوع دودکش‌ها در سطح بالایی قرار دارند.

غفاری خاطرنشان کرد: پیش‌تر، تکنولوژی تولید دودکش‌های آلومینیومی در اختیار کشورهای اروپایی بود و در حال حاضر ما این دانش را در اختیار داریم. مجموعه پالمو با بهره‌گیری از تکنولوژی جوش لیزر، سیستم نورد و فورمینگ به‌ عنوان تکنولوژی روز دنیا، محصول خود را تولید می‌کند. کیفیت دودکش‌های آلومینیومی تولیدی ما، هم‌سطح استانداردهای جهانی است؛ ما محصولات خود را به کشورهای آلمان، روسیه، عراق و یونان صادر می‌کنیم.

وی در خصوص برنامه‌های آتی این شرکت، بیان کرد: برنامه آینده شرکت پالمو، گسترش و تنوع تولید محصولات در ابعاد بزرگ‌تر و برای مصارف صنعتی مانند پالایشگاه‌ها، کارخانه‌ها، مجتمع‌های تجاری و بیمارستان‌ها است. برای این منظور، علاوه بر ابعاد، مواد اولیه نیز تغییر خواهد کرد و ورق‌های استیل جایگزین ورق‌های آلومینیومی خواهد شد؛ چراکه هر چه محصول بزرگ‌تر می‌شود و به سمت مصارف صنعتی می‌رود باید از موادی که دارای مقاومت بالاتری هستند، استفاده شود و استیل نسبت به آلومینیوم دارای استحکام بیشتری است.

مدیرعامل شرکت پالمو در پایان ابراز کرد: بزرگ‌ترین معضل مجموعه ما، تهیه ورق‌های استنلس استیل است، این نوع ورق‌ها وارداتی هستند و در شرایط کنونی و با اعمال تحریم‌های فلزی برای تامین آن دچار مشکل شده‌ایم. در حال حاضر، ما این ورق‌ها را از کشورهای کره جنوبی و هند خریداری می‌کنیم.

انتهای پیام//  

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: