عرضه سه هزار تن شمش آلومینیومی ایرالکو
در بورس کالا رخ داد؛

عرضه سه هزار تن شمش آلومینیومی ایرالکو

امروز یکشنبه 19 آبان ماه، پنج هزار و 500 تن محصولات آلومینیومی شرکت‌های آلومینیوم ایران (ایرالکو) و المهدی در بورس عرضه و چهار هزار و 840 تن آن معامله شد که فروش مناسبی برای شرکت‌های تولیدکننده آلومینیوم به شمار می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، امروز یکشنبه 19 آبان ماه، سه هزار تن شمش هزار پوندی با خلوص 99.8 درصد شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در بورس کالا به قیمت 212 هزار و 224 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد و نسبت به آخرین معاملات انجام شده (یکشنبه 12 آبان ماه) که این محصول آلومینیومی به قیمت 205 هزار و 236 ریال به ازای هر کیلوگرم معامله شد، 2.8 درصد معادل پنج هزار و 736 ریال به ازای هر کیلوگرم افزایش قیمت را شاهد هستیم.

همان‌طور که در نمودار 2 آمده است، در روز یکشنبه 19 آبان، شرکت‌ آلومینیوم ایران (ایرالکو) بالغ بر سه هزار تن شمش خالص عرضه کرد که نسبت به عرضه پیشین (یکشنبه 12 آبان ماه) هیچگونه کاهش یا افزایشی به وجود نیامده است.

گفتنی است، تقاضا برای خرید شمش خالص آلومینیومی شرکت ایرالکو در تالار اصلی، دو هزار و 200 تن بود که به همین میزان نیز معامله شد و مابقی آن که 800 تن بود به تالار مچینگ انتقال یافت و به همین میزان، تقاضا برای خرید این محصول وجود داشت و معامله انجام شد.

همچنین در این روز، سه هزار تن تقاضا برای شمش خالص وجود داشت که نسبت به روز عرضه پیشین، میزان تقاضا و معامله کاهش یا افزایشی نداشته است.

بیلت 6063

همان‌طور که در نمودار 3 مشاهده می‌شود، یک هزار تن بیلت 7 با آلیاژ 6063 شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در بورس کالا به قیمت 226 هزار و 438 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به آخرین معاملات این شرکت (یکشنبه 12 آبان ماه) که این محصول آلومینیومی به قیمت 218 هزار و 960 ریال به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد، هفت هزار و 478 ریال به ازای هر کیلوگرم معادل 3.4 درصد رشد قیمت داشت.

تقاضا برای خرید بیلت 7 با آلیاژ 6063  آلومینیومی شرکت ایرالکو، در تالار اصلی 360 تن بود که 280 تن آن معامله شد و مابقی آن که 720 بود به تالار مچینگ انتقال یافت، در تالار مچینگ 60 تن تقاضا برای خرید این نوع بیلت وجود داشت که به همین میزان نیز معامله شد.

در روز یکشنبه 19 آبان ماه، یک هزار تن بیلت 7 با آلیاژ 6063 عرضه شد که نسبت به آخرین معاملات این شرکت (یکشنبه 12 آبان ماه) که 200 تن بود، افزایش پنج برابری عرضه را شاهد هستیم.

همچنین این شرکت در این روز، 420 تن تقاضا برای بیلت 7 با آلیاژ 6063 داشت که نسبت به روز عرضه پیشین که 200 تن تقاضا وجود داشت، رشد 110 درصدی را مشاهده می‌کنیم.

شمش شرکت المهدی

همان‌طور که در نمودار 4 مشاهده می‌شود، امروز یکشنبه 19 آبان ماه، یک هزار و 500 تن شمش آلومینیوم هزار پوندی با خلوص 99.7 درصد شرکت المهدی، در بورس کالای ایران به قیمت 211 هزار و 624 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به آخرین معاملات این شرکت (شنبه 11 آبان ماه) که این محصول آلومینیومی به قیمت 202 هزار و 25 ریال به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد، 9 هزار و 599 ریال به ازای هر کیلوگرم معادل 4.8 درصد رشد قیمت داشت.

شرکت المهدی در روز یکشنبه 19 آبان ماه، یک هزار و 500 تن شمش خالص عرضه کرد که نسبت به آخرین معاملات این شرکت (شنبه 11 آبان ماه) هیچگونه افزایش یا کاهشی مشاهده نمی‌شود. تقاضا برای خرید شمش خالص آلومینیومی شرکت المهدی، در تالار اصلی 980 تن بود که به همین میزان نیز معامله شد و مابقی آن که 520 تن بود به تالار مچینگ انتقال یافت که به همین میزان تقاضا برای خرید این محصول وجود داشت و معامله انجام شد.

 همچنین این شرکت در این روز، یک هزار و 500 تن تقاضا برای شمش خالص داشت که نسبت به روز عرضه پیشین (شنبه 11 آبان ماه) که 600 تن تقاضا برای خرید این محصول وجود داشت،  میزان تقاضا 150 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
عرضه چهار هزار تن محصول آلومینیومی
افت 23 دلاری قیمت ‌آلومینیوم طی یک روز
در بازار داخلی موفق‌تر بوده‌ایم
شرایط خرید از بورس کالا برای دارندگان کد معاملاتی
نوسانات شدید قیمت ضایعات آلومینیومی در بازار
طرح‌های توسعه‌ای خاصی برای تولید آلومینیوم در نظر گرفته شده است
آلومینیوم جنوب اواخر آبان در مدار تولید قرار می‌گیرد
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: