دستاوردهای شرکت فولاد خوزستان در بازار سرمایه
در یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور ارائه شد؛

دستاوردهای شرکت فولاد خوزستان در بازار سرمایه

مهم‌ترین دستاوردهای شرکت فولاد خوزستان در بازار سرمایه کشور به عنوان یکی از چهل شرکت برتر بورس در یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی کیش اینوکس 2019 ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی KishINVEX 2019 با مشارکت ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی و با برگزاری نشست‌های تخصصی و همایش‌های جانبی از ۲۷ لغایت ۳۰ آبان ماه ۹۸ در محل نمایشگاه بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد.

این رویداد با هدف رونق تولید، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور و افزایش شناخت نسبت به  قابلیت‌ها و ظرفیت‌های عظیم بازار پول و سرمایه و هم‌افزایی دست اندرکاران اقتصادی در تقویت توان اقتصادی کشور برپا شد.

برپایه این گزارش، سازمان ایمیدرو، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان، گروه مالی ملت، تامین سرمایه امید، تامین سرمایه بانک مسکن، هلدینگ خلیج فارس، بانک شهر، بانک رفاه کارگران، شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، شرکت سنگ‌آهن گهرزمین، شرکت ملی مس ایران، شرکت بیمه مرکزی، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان، بیمه آسیا و دیگر ارگان‌های فعال این حوزه در نمایشگاه ۲۰۱۹Kish Invex  حضور داشتند.

غرفه شرکت فولاد خوزستان طی چهار روز برگزاری نمایشگاه، پذیرای سیل علاقمندانی بود که در پی دریافت جزئیاتی از موفقیت‌های اخیر این بنگاه مهم صنعت فولاد در بورس بودند. در مدت برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی تنی چند از مسئولان فولاد خوزستان برای پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های دیدار‌کنندگان، فعالان و علاقه‌مندان بازار سرمایه، در محل این شرکت حضور داشتند.

گفتنی است، در ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی شرکت فولاد خوزستان به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ صنعتی کشور در کنار ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی و نیز ارکان بازار سرمایه از جمله کارگزاری‌ها، شرکت‌های تامین سرمایه، شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری، موسسات اعتباری، شرکت‌های خدمات بازار سرمایه و بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌هایی که در بورس پذیرفته شده‌اند حضوری فعال و چشمگیر داشت.

در روز پایانی یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی، با حضور آریا حمیدیان رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه و مدیرعامل شرکت بهاران تدبیر کیش در غرفه شرکت فولاد خوزستان، با اهدای تندیسی از حضور و دستاوردهای این شرکت شرکت تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
جرثقیل سقفی ۳۰۰ تنی وارد شرکت فولاد خوزستان شد
تعویض کامل بدنه و قطعات داخلی اسکرابر تاپ گس و اسکرابرکولینگ
علاقه‌مندی قزاقستان برای تعامل مشترک با  فولاد خوزستان
کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی
رکورد تولید روزانه فولاد را ۳۵ تن افزایش دادیم
تقدیر از فولاد خوزستان به عنوان پیشرو در حوزه اقتصاد مقاومتی
عقاب طلایی در دستان فولاد خوزستان
میزان تولید شمش فولادی به مرز ۱۲ میلیون تن رسید
فولاد خوزستان برنده تندیس زرین مسئولیت‌پذیری اجتماعی‌ و خدمت‌رسانی به مردم
فولاد خوزستان شایسته حضور در قله‌های موفقیت است
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: