معدن

  رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور:

  اقتصاد معدنی ثبات بیشتری نسبت به اقتصاد نفتی دارد

  رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: تجربه اقتصادی کشورهای معدن‌محور نشان می‌دهد که هرچه پایه‌های اقتصاد از نفت فاصله بگیرد و به سمت اقتصاد معدنی سوق پیدا کند، نتیجه آن به وجود آمدن ثبات اقتصادی در کشورها خواهد شد. از طرفی با وجود اینکه ایران جزو 12 تا 15 کشور بزرگ معدنی در جهان محسوب می‌شود اما اکتشافات ما در بخش معدن و به خصوص در زمینه منابع فلزی، میزان قابل توجهی نیست. بنابراین با توجه به نگاه ویژه اقتصاد کشور به بخش معدن‌، برنامه ما تمرکز بر اکتشافات معادن فلزی در راستای افزایش ذخایر آن‌ها است؛ تا از این طریق بتوانیم خوراک کافی را برای صنایع پایین‌دستی فراهم نماییم.
  1399/4/24 18:02

  سرپرست سازمان صمت استان ایلام:

  5 معدن در استان ایلام احیا و فعال می‌شود

  سرپرست سازمان صمت استان ایلام در ششمین جلسه شورای معادن به ریاست استاندار ایلام، گفت: فعال‌سازی و واگذاری پنج معدن جدید با رعایت الزامات قانونی مصوب شد و به زودی و در سال «جهش تولید» مراحل احیا و فعال‌سازی این معادن تحقق می‌یابد.
  1399/4/24 16:19

  قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد:

  تحقق 66 درصدی اهداف نقشه راه معدن و صنایع معدنی

  قائم مقام ایمیدرو در جلسه پایش عملکرد نقشه راه معدن و صنایع معدنی که به صورت ویدئوکنفرانسی با حضور مدیران ستادی و شرکت‌های تابعه برگزار شد،‌ گفت: پایش عملکرد تا پایان خرداد ماه سال جاری نشان می‌دهد که سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، تا کنون به 66 درصد از اهداف نقشه راه معدن و صنایع معدنی دست یافته است.
  1399/4/24 16:18

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  به خریداران ماشین‌آلات معدنی ساخت داخل یارانه پرداخت می‌شود

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: در راستای تحقق «جهش تولید» و با هدف توسعه ساخت داخل و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی، تا 4 درصد از سود تسهیلات را به صورت یارانه در اختیار معدن‌کارانی که به این شیوه اقدام می‌کنند،‌ یارانه پرداخت کند.
  1399/4/24 09:23

  در بهار امسال؛

  490 معدن کوچک‌مقیاس پایش شدند

  بر اساس گزارش سه ماهه طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس، علی‌رغم وجود تحریم‌های بین‌المللی و محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، از 490 معدن پایش شده در 31 استان کشور، 9 معدن در مدار احیا قرار گرفته و فعال‌ شدند.
  1399/4/23 08:45

  امضای تفاهم‌نامه سه جانبه میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی، ایمپاسکو و سازمان صمت سیستان و بلوچستان

  رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: موضوع این تفاهم‌نامه عبارت است از همکاری و تشریک مساعی در تهیه اطلاعات پایه زمین‌شناسی و انجام مراحل شناسایی، پی‌جویی و اکتشاف عمومی در محدوده‌های واقع در استان سیستان و بلوچستان متعلق به سازمان زمین‌شناسی کشور و پهنه‌های موجود در این استان بر پایه اطلاعات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور است.
  1399/4/21 09:43

  تقسیم سود 600 ریالی در مجمع «ومعادن»

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور صاحبان سهام این شرکت برگزار و در آن 600 ریال به ازای هر سهم سود میان سهامداران تقسیم شد.
  1399/4/19 17:05

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  100 درصد گوهرسنگ‌ها در دستان بخش خصوصی است

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو در نشست نهایی برنامه‌ریزی عملیاتی صنعت گوهرسنگ کشور گفت: در بازنگری سند نهایی توسعه صنعت گوهرسنگ‌ها،‌ مشوق‌های تولیدی،‌ توسعه بازارهای داخلی و‌ صادراتی با استفاده از اصلاح قوانین به طور برجسته‌ای ارائه شده است. همچنین گوهرسنگ‌‌ها نخستین بخشی هستند که به صورت 100 درصدی در اختیار بخش خصوصی قرار دارد.
  1399/4/18 16:59

  نماینده شهرستان ایرانشهر و سرباز در مجلس شورای اسلامی:

  ظرفیت‌های معدنی سیستان و بلوچستان نیازمند اکتشاف است

  نماینده شهرستان ایرانشهر و سرباز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مطالعات انجام شده، سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت‌های معدنی ناشناخته و منابع معدنی بزرگی است که نیازمند توسعه برنامه اکتشافات و به‌روزرسانی اطلاعات موجود در این خصوص است.
  1399/4/18 16:20

  معاون طرح و برنامه وزارت صمت خبر داد:

  طراحی مدلی برای توسعه بخش معدن در استان‌های کمتر توسعه‌یافته

  معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: یکی از کارهای مهم ما در وزارتخانه، طراحی مدلی برای توسعه معادن و صنایع معدنی در شهرهای کمتر توسعه ‌یافته است که 12 استان را در این مدل با کمک سازمان‌های توسعه‌ای وزارتخانه دنبال می‌کنیم.
  1399/4/18 08:48
1225
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: