معدن

  رئیس کمیسیون معادن اتاق ایران:

  جذب 50 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در بخش معدن کشور

  رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق ایران گفت: تمام سرمایه‌گذاری جذب شده در بخش معدن طی سال‌های گذشته تاکنون به 50 میلیارد دلار رسیده، بنابراین لازم است که منافع این بخش، مورد توجه قرار گیرد. این بخش یکی از راهکارهای سوق دادن نقدینگی است و سود دهی و بهره‌وری مناسبی به دنبال دارد.
  1398/3/2 10:53

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت:

  ثبات بازار فولاد و آهن با کنترل دولت

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت اظهار کرد: واردکنندگان می توانند با مدارک و مستندات خود برای ترخیص کالا از گمرک درخواست اخذ مجوز بدهند، اما وزارت صنعت طرح قیمت‌های غیر واقعی را نخواهد پذیرفت. در حال حاضر با اقدام‌های صورت گرفته بازار فولاد و آهن کنترل شده است.
  1398/3/2 09:00

  در آیین امضا تفاهمنامه بین ایمیدرو و سازمان نظام مهندسی معدن مطرح شد:

  هدایت بخشی از نقدینگی 1800 هزار میلیارد تومانی به سمت معدن و صنایع معدنی

  رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: آمارها نشان می‌دهد 1800 هزار میلیارد تومان نقدینگی در کشور وجود دارد که هدایت بخشی از این رقم به بخش معدن و صنایع معدنی می تواند ارزش افزوده بالایی را نصیب سرمایه گذاران و کشور کند.
  1398/3/2 08:11

  رئیس هیات عامل ایمیدرو:

  کنسرسیوم اکتشاف 100 هزار کیلومتر مربعی تشکیل می‌شود

  رئیس هیات عامل ایمیدرو از تشکیل کنسرسیوم متشکل از شرکت‌های بزرگ معدنی برای عملیات اکتشافی در 100 هزار کیلومتر مربع در سال 1398 خبر داد. در این زمینه شرکت‌ها اعلام کرده‌اند ریسک عملیات اکتشافی را می‌پذیرند.
  1398/3/1 15:22

  رئیس خانه معدن ایران:

  تحریم صنایع فلزی به راحتی قابل مدیریت است

  رئیس خانه معدن ایران تحریم‌های صنعت فلزی را کم اثر اعلام کرد ضمن آنکه مشکلات احتمالی که در بنگاه‌ها ایجاد خواهد شد، به راحتی قابل مدیریت خواهد بود.
  1398/3/1 09:42

  در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر مطرح شد؛

  شجاعت و جسارت، لازمه مدیریت موفق است

  آیین تکریم مهندس ناصر تقی‌زاده مدیرعامل سابق و مهندس جمشید ملارحمان معارفه مدیرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با حضور، رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیئت مدیره این شرکت و مدیران عامل سایر شرکت‌های سرمایه‌گذار در این مجموعه معدنی و صنعتی برگزار شد.
  1398/2/31 16:17

  مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک:

  ذخیره معدن پتاس 5 برابر شد

  مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک بیان کرد: ذخیره معدن پتاس خور و بیابانک 5 برابر رشد داشته است. طی سال‌های گذشته با اکتشافات جدید، ذخیره شورابه معدن پتاس خور و بیابانک از ذخیره اولیه ۴۵۰ میلیون متر مکعب، به بیش از 2 میلیارد متر مکعب با افزایش روبرو بوده است.
  1398/2/31 10:12

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد:

  معادن کوچک خسارت به مردم را جبران کنند

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: مردمی که در جوار معادن کوچک زندگی می‌کنند، برای زندگی با مشکلات عمده‌ای روبرو می‌شوند و در مقابل خسارت‌های ایجاد شده، معادن برای جبران تمهیداتی نمی‌اندیشد. مردم ناچار می‌شوند خود برای حل مشکلات ناشی از این فعالیت‌ها خرج کنند و این عملکرد باعث عکس‌العمل‌های نامطلوب مردم می‌شود.
  1398/2/31 08:49

  مدیرکل دفتر امور اکتشافات وزارت صنعت،معدن و تجارت:

  در سال گذشته ۵۷ فقره پهنه اکتشافی آزاد شد

  مدیرکل دفتر امور اکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: در سال گذشته مجموعا ۵۷ فقره پهنه اکتشافی آزادسازی شد که مساحت آن بیش از 280 کیلومتر مربع است.
  1398/2/30 12:33

  در خرداد ماه امسال:

  هفتمین نمایشگاه بین المللی معدن در کرمان برگزار می‌شود

  هفتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و همچنین پنجمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی از تاریخ 26 تا 29 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان برگزار می‌شود. در این دو نمایشگاه بزرگ‌ترین شرکت‌های صنایع معدنی آخرین دستاوردهای خود در بخش‌های گوناگون را از مرحله استخراج تا سرمایه‌گذاری، برای بازدیدکنندگان به نمایش می‌گذارند.
  1398/2/30 11:13
550
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
بنر صنیع کاوه
فولاد متیل
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 64 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: