معدن

  رئیس خانه معدن خوزستان خبر داد:

  عدم نیاز به پرداخت عوارض گمرکی برای واردات ماشین‌آلات معدنی

  رئیس خانه معدن خوزستان با اشاره به اینکه تاکنون در استان از ظرفیت بند «غ» ماده ۱۱۹ قانون امور گمرکی هیچ‌گونه استفاده‌ای نشده است، گفت: بر اساس این قانون، ماشین‌آلات مورد نیاز در معادن به عنوان خط تولید محسوب می‌‌شود و از پرداخت حقوق و عوارض گمرکی معاف هستند.
  1399/7/5 07:38

  رئیس هیئت‌ عامل ایمیدرو اعلام کرد:

  کشورهای توسعه‌یافته نیز از سازمان‌های توسعه‌ای برخوردار هستند

  خداداد غریب‌پور امروز در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه ایمیدرو گفت: نتیجه تحقیقاتی که به تازگی توسط دانشگاه امیرکبیر انجام شده، نشان می‌دهد حتی کشورهای توسعه‌یافته دارای سازمان‌های توسعه‌ای هستند. ایمیدرو به زودی با همکاری دانشگاه امیرکبیر، سیستم مدیریت پروژه را پیاده‌سازی می‌کند که هدف از این اقدام، شفاف‌سازی است.
  1399/7/5 06:30

  رئیس خانه معدن خراسان‌ رضوی:

  اهمیت صنایع معدنی در خراسان‌ رضوی

  رئیس خانه معدن خراسان‌ رضوی گفت: سال گذشته ۸۵ درصد از سرمایه‌گذاری انجام شده در استان خراسان رضوی در زمینه صنایع معدنی بوده است؛ یعنی همه افراد به ارزش فرآوری و ارزش افزوده صنایع معدنی پی برده‌اند.
  1399/7/5 04:45

  علت تاخیر در بهره‌برداری از معدن فسفات چرام

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال شهرستان چرام گفت: شیوع کرونا  موجب تاخیر در اجرای پروژه فسفات چرام شده که در صورت کاهش روند شیوع کرونا  این پروژه تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
  1399/7/4 23:25

  معاون طرح و برنامه وزارت صمت تاکید کرد:

  الزام نگاه خلاقانه در بخش معادن

  معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مجتمع سرب و روی مهدی‌آباد گفت: در بخش توسعه معادن باید نگاه‌های خلاقانه و جدید شکل بگیرد.
  1399/7/3 02:35

  رئیس سازمان صمت قم خبر داد:

  صادرات ۱۴۷ هزار تن مواد و صنایع معدنی از قم

  رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: قم در حوزه معدن دارای ظرفیت‌های بسیاری است که تسهیل شرایط بهره‌برداری مطلوب از آن می‌تواند درآمد فراوانی را برای استان به همراه داشته باشد. بر اساس راهبرد تعیین ‌شده در سال جهش تولید، ۱۴۷ هزار تن مواد و صنایع معدنی از قم به بازارهای بین‌المللی صادر خواهد شد.
  1399/7/2 23:13

  سرپرست معاونت معادن و صنایع معدنی سازمان صمت خراسان رضوی:

  مشکل عمده معدن‌کاران خراسان رضوی، افزایش قیمت ماشین‌آلات است

  سرپرست معاونت معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: امسال قیمت ماشین‌آلات، لوازم یدکی و حتی کرایه استفاده از آن‌ها برای معدن‌کاران به شدت افزایش یافته و به یک مشکل مهم در این بخش تبدیل شده است. در مقابل قیمت مواد معدنی چندان افزایش نیافت تا هزینه معدن‌کاران در تامین ماشین‌آلات را جبران کند.
  1399/7/2 22:43

  مدیر HSEE ایمیدرو:

  ارتقای سطح ایمنی در معادن، اولویت ایمیدرو است

  مدیر HSEE ایمیدرو در مراسم افتتاح بومی‌سازی شبیه‌ساز رانندگی دامپتراک گفت: ارتقای سطح ایمنی و سلامت در حوزه معدن و صنایع معدنی، جزو اولویت‌های ایمیدرو است. از این رو، آموزش نیروی انسانی در برنامه‌های این سازمان قرار گرفته و استفاده از شبیه‌ساز رانندگی دامپتراک نیز جزو آموزش‌های نوین ایمیدرو است.
  1399/7/2 01:19

  رئیس هیئت‌عامل ایمیدرو عنوان کرد:

  پیاده‌سازی هدف صفر در ایمنی معادن/ 500 میلیون دلار بومی‌سازی در سال جاری

  رئیس هیئت‌عامل ایمیدرو در مراسم افتتاح پروژه بومی‌سازی شبیه‌ساز رانندگی دامپتراک گفت: به دنبال پیاده‌سازی هدف صفر در ایمنی معادن (عدم بروز حوادث شدید و منجر به فوت و کاهش حوادث جزیی، عدم بروز بیماری‌های شغلی جدید) با توسعه آموزش، مهارت و استفاده از روش‌های نوین آموزشی هستیم.
  1399/7/1 08:38

  رئیس سازمان نظام مهندسی معدن مطرح کرد:

  پروانه بهره‌برداری معادن به عنوان وثیقه توسط بانک‌ها پذیرفته شود

  رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان نظام مهندسی معدن ایران و بانک تجارت، خواستار پذیرش پروانه بهره‌برداری از معادن به عنوان وثیقه قابل قبول از سوی نظام بانکی شد تا دغدغه فعالان معدنی برطرف شود.
  1399/7/1 05:56
1395
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: