معدن - اخبار

  مدیرعامل شرکت معدن زمین:

  اکتشافات باید سیستماتیک باشد

  مدیرعامل شرکت معدن زمین گفت: علی‌رغم اینکه محدوده‌های ناشناخته زیادی از ذخایر کرومیت در جنوب کشور وجود دارد، برنامه‌ریزی منظمی برای اکتشاف این سنگ معدنی در کشور صورت نگرفته است.
  1398/12/4 14:12

  مدیرعامل شرکت کاواک صنعت پارسیان مطرح‌ کرد:

  کاهش هزینه‌های معدنی با بومی‌سازی فیلترپرس

  مدیرعامل شرکت کاواک صنعت پارسیان گفت: فیلترپرس به عنوان دستگاه تصفیه‌کننده آب و خاک معدنی در معادن مس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. پیش‌تر، این دستگاه وارد می‌شد که با بومی‌سازی آن در کشور، شاهد کاهش مطلوبی در هزینه‌ها شدیم. شرکت‌های معدنی خصوصی به ویژه سنگ آهن و مس در روند رشد این صنعت نقش پررنگی دارند و دولت در این خصوص کوچک‌ترین حمایتی را از تولیدکننده داخلی نکرده است.
  1398/12/3 19:19

  مدیرفروش شرکت الکترونیکی بردهای هوشمند:

  بومی‌سازی دستگاه تفکیک عناصر معدنی در کشور

  مدیرفروش شرکت الکترونیکی بردهای هوشمند گفت: در معادن مختلف عناصر و مواد معدنی گوناگونی یافت می‌شود که بر حسب نیاز صنعت و کارخانه‌ها برخی از این عناصر قابل استفاده هستند، تفکیک مواد معدنی و حذف آلودگی‌ها توسط دستگاهی انجام می‌شود که برای اولین بار توسط شرکت ما در کشور بومی‌سازی شده است.
  1398/11/27 19:06

  مدیر مهندسی فروش شرکت گروه صنعتی گرادیان مغناطیس:

  کالاهای خارجی حکم سم را دارند

  مدیر مهندسی فروش شرکت گروه صنعتی گرادیان مغناطیس گفت: در چند سال اخیر تولیدکننده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی توانسته‌اند در حوزه فعالیت خود به مراحل خوبی برسند و محصولات مشابه خارجی و با کیفیت را تولید و روانه بازار کنند، اما در چنین شرایطی واردات کالاهای خارجی، باعث نادیده گرفته شدن محصولات داخلی می‌شود، چرا که متاسفانه یک محصول خارجی هر چند بی‌کیفیت در ایران صاحب نام شده است.
  1398/11/26 18:18

  طی جلسه اتاق فکر معدن مطرح شد؛

  راهکارهایی برای تمرکززدایی، تعیین استانداردها، جذب سرمایه‌گذار و صیانت از بخش معدن

  طی هفته جاری، جلسه سی‌و‌پنجم اتاق فکر معدن و صنایع معدنی با مروری بر صورت جلسات اتاق فکر از ابتدا تاکنون و بررسی اهداف و چشم‌انداز پیش روی اتاق فکر معدنی در محل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) برگزار شد.
  1398/11/26 17:22

  مدیرعامل شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا:

  میدان رقابت هوایی نابرابر است

  مدیرعامل شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا، ضمن اشاره به اینکه این شرکت به صورت تخصصی در زمینه تولید، پردازش، تحلیل و مدیریت اطلاعات مکانی در حوزه‌های متنوعی از قبیل صنعت، معدن و... فعال است، گفت: سازمان جغرافیایی به عنوان یک نهاد دولتی، همان کاری که ما به عنوان یک نهاد خصوصی انجام می‌دهیم را انجام می‌دهد، با این تفاوت که این سازمان برای صدور مجوز فعالیت‌های خود، نه تنها دچار مشکلی نمی‌شود بلکه در مواردی نیز خیلی خود را مکلف و موظف به پرداخت مالیات نمی‌داند. این در حالی است که ما به عنوان بک نهاد خصوصی مکلف به انجام و پیروی از همین موارد هستیم به طوری که در صورت تخطی از آن، به سخت‌ترین شکل ممکن جریمه خواهیم شد، لذا رقابت در چنین موقعیتی سخت و نابرابر است.
  1398/11/16 12:41

  مدیرعامل شرکت بم:

  با اتکا به دانش فنی خود پله‌های ترقی را طی خواهیم کرد

  مدیرعامل شرکت بم گفت: گرچه نهادهای قانونی همچون دولت که نقش متولی را در کشور بر عهده دارند، به دلیل حجم بالای کاری خود، عملا نمی‌توانند به شرکت‌های دانش بنیانی همانند شرکت ما کمک کنند؛ اما استراتژی مجموعه ما کسب درآمد با تکیه بر دانش فنی متعلق این گروه فناوری است زیراکه هیچ قدرتی توانایی غلبه بر دانش فنی را ندارد.
  1398/11/13 15:06

  طی جلسه اتاق فکر معدن مطرح شد؛

  وصول بیش از 99 درصد مطالبات تسهیلات ارائه شده صندوق

  سی و چهارمین جلسه اتاق فکر معدن و صنایع معدنی، با محوریت تسهیلات ارائه شده توسط صندوق بیمه سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های معدنی در مسیر انقلاب معدنی کشور، توسط اعضای اتاق فکر و جمعی از فعالان معدنی کشور در محل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های معدنی برگزار شد.
  1398/11/9 12:15

  مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس مطرح کرد:

  تکامل و بلوغ طرح احیای معادن کوچک‌مقیاس با کمک حاکمیت و بخش خصوصی

  مجری طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک‌ مقیاس گفت: طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌ مقیاس در بخش تکامل و بلوغ خود قرار دارد و زیرساخت‌های لازم برای آن فراهم شده، و فرآیندها در این طرح استاندارد شده‌اند. خوشبختانه از طرح مذکور استقبال خوبی به عمل آمده و این طرح جایگاه خود را در بخش حاکمیتی کشور، جایگاه قانونی و ساختار اجرایی در تمامی سازمان صمت استان‌ها پیدا کرده است.
  1398/11/8 09:18

  گزارشی از دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیرآهنی؛

  دستاوردهای حوزه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی بیشمار است

  دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیرآهنی در آخرین روزهای دی ماه 1398 آغاز به کار کرد و مراسم افتتاحیه آن در سالن همایش‌های هتل المپیک برگزار شد. نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیرآهنی نیز در محوطه هتل همزمان با همایش، میزبان بازدیدکنندگان بود. در این نمایشگاه شرکت‌های طراح و تولیدکننده ماشین‌آلات معدنی، ارائه‌دهندگان خدمات مهندسی و مشاوره، اکتشاف معادن، زمین‌شناسی، حفاری اکتشافی، استخراج و ... حضور داشتند.
  1398/11/2 10:00
349
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: