مطالب مرتبط با واژه 'صنعت فولاد'

  کنترل بازار مصرف مواد نسوز و دیرگدازها در دستان صنعت فولاد

  ویژگی‌هایی از جمله مقاومت مواد نسوز در مقابل حرارت بالا و فشار و مقاومت در برابر خوردگی، منجر به کاربرد گسترده مواد نسوز و دیرگدازها به عنوان محافظ سطوح در کوره‌های دمای بالا در صنایع تولید فلزاتی از جمله فولاد، آلومینیوم و صنایع متالورژی، شیشه‌سازی، پتروشیمی و سیمان شده است. کانادا با در اختیار داشتن ۱۴ درصد از بازار واردات در سال ۲۰۲۱، بزرگ‌ترین واردکننده مواد نسوز در جهان شناخته می‌شود که آمریکا و چین، بزرگ‌ترین مبادی وارداتی آن محسوب می‌شوند و چین با در اختیار داشتن 7 درصد از بازار صادرات، بزرگ‌ترین صادرکننده مواد نسوز در جهان است که کره جنوبی، بزرگ‌ترین مقصد صادراتی آن به شمار می‌رود.
  1401/7/4 13:21

  مدیرعامل شرکت توسعه معادن فولاد خوزستان عنوان کرد:

  توسعه زیرساخت‌ها به منظور بهره‌برداری مناسب از ظرفیت‌های فولادی کشور

  مدیرعامل شرکت توسعه معادن فولاد خوزستان گفت: تامین مواد اولیه صنعت فولاد و توسعه زیرساخت‌ها به منظور بهره‌برداری مناسب از ظرفیت‌های کشور، جزو اهداف بلندمدت این شرکت است و توسعه معادن کوچک‌‌مقیاس را نیز در دستور کار خود قرار داده‌ایم.
  1401/6/29 13:32

  کارنامه مرد سال صنعت فولاد ایران

  کارنامه 15 ماهه مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان نشان می‌دهد این شرکت علی‌رغم اینکه در زمستان با قطعی گاز و در تابستان با قطعی برق روبه‌رو بود با کنترل بازار و تمرکز بر صادرات علاوه به دستیابی به سود مورد نظر نقش اساسی در تامین ارز کشور ایفا کرده است.
  1401/6/21 18:04

  صنعت فولاد، نیازمند توسعه حمل‌ونقل

  مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: گلوگاه اصلی اینجا است که اضافه ظرفیتی در زیرساخت‌های حمل‌ونقل وجود ندارد که برای افزایش حجم جابه‌جایی استفاده شود. بنابراین افزایش حمل مواد معدنی صنعت فولاد به میزان 40 تا 50 میلیون تن و افزایش جابه‌جایی محصولات نهایی این صنعت به میزان 20 تا 25 میلیون تن، نیازمند توسعه سریع و جدی ظرفیت‌های حمل‌ونقل زمینی به‌ خصوص در بخش ریلی است.
  1401/6/20 18:14

  رفع نیاز مجتمع‌های فولادی کشور با کاتالیست‌ داخلی

  تولید و داخلی‌سازی کاتالیست‌ها توسط شرکت‌های داخلی، صنعت فولاد را از خطر تعطیلی در زمان تحریم‌ها نجات داد؛ به طوری که توانسته است سهم بالایی از بازار کاتالیست کشور در صنعت فولاد کشور را از آن خود کند.
  1401/6/20 17:03

  افزایش همکاری فولاد خوزستان و گروه ملی صنعتی فولاد ایران

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با هدف تقویت روابط میان شرکت فولاد خوزستان و گروه ملی صنعتی فولاد ایران با مدیرعامل این گروه دیدار و گفت‌وگو کرد.
  1401/6/19 09:56

  عصر جدید در انتظار صنعت فولاد چین

  به گفته هان ویدونگ، معاون پیشین شرکت لوله فولادی چین، پس از 6 سال رونق و شکوفایی، صنعت فولاد چین وارد عصر عرضه بیش از حد و کاهش تقاضایی شده است که در آن سرمایه‌گذاری زیادی صورت گرفته بود.
  1401/6/16 12:36

  صنعت فولاد چین در بحران

  کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که با تشدید بحران املاک چین، قیمت‌ها در سال 2023 تا 50 درصد کاهش خواهد یافت؛ به طوری که کارخانه‌های فولاد زمانی در خط مقدم توسعه اقتصادی چین بودند اما اکنون شرایط به حدی بحرانی شده است که بسیاری از آن‌ها در آستانه تعطیلی هستند.
  1401/6/14 11:28

  توسعه زیرساخت‌ها، پیش‌نیاز توسعه فولاد

  رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: با توجه به اینکه پیش‌نیاز توسعه فولاد، توسعه زیرساخت‌ها است، یاید به زیرساخت‌ها توجه شود تا تبدیل به گلوگاه‌های زنجیره فولاد نشود.
  1401/6/12 12:01

  دیدار مدیرعامل فولاد خوزستان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان در خصوص همکاری‌های مستمر این شرکت و صدا و سیمای مرکز خوزستان دیدار و گفت‌وگو کردند.
  1401/6/10 09:34
358
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: