مطالب مرتبط با واژه 'صنعت فولاد'

  افزایش درآمدهای عملیاتی شرکت فولادسازی «MMK» در سال ۲۰۲۱

  شرکت «MMK»، سومین شرکت فولادساز بزرگ در روسیه است و محصولات آن شامل فولاد، چدن و سنگ‌آهن می‌شود. میزان تولید فولاد خام این شرکت در سال 2021 با 15 درصد رشد نسبت به سال 2020، به حدود 13 میلیون و 280 هزار تن افزایش یافت. میزان تولید فولاد در سه ماهه اول سال 2019، حدود دو میلیون و 900 هزار تن بود و با رشد میانگین فصلی یک درصدی، به حدود سه میلیون و 360 هزار تن رسید. همچنین میزان فروش فولاد شرکت از حدود دو میلیون و 780 هزار تن در فصل اول سال 2019، به سه میلیون و 490 هزار تن در فصل آخر سال 2021 افزایش یافت.
  1401/5/19 13:42

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان:

  ذوب‌ آهن، به دنبال خلق فرصت‌های ارزشمند از دل تهدیدها است

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در دیدار با معاون هماهنگ‌ کننده دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: در شرایط دشواری که صنایع برای تولید با موانع بسیاری دست‌ و‌ پنجه نرم می‌کنند، انتظار داریم دولت، مجلس و سایر نهادهای حاکمیتی اجازه ندهند برای صنایع حاشیه‌سازی شود.
  1401/5/15 11:17

  دانشگاه علمی کاربردی فولاد آلیاژی ایران راه‌اندازی می‌شود

  در راستای ارتقای علمی صنعت فولاد کشور، معاونت دانشگاه علمی و کاربردی یزد به‌ منظور اخذ مجوز تاسیس دانشگاه علمی کاربردی فولاد آلیاژی ایران، از مرکز آموزش این شرکت بازدید کرد.
  1401/5/13 11:52

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه:

  آینده‌ای به‌ شدت رقابتی در پیش داریم

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: امروزه اهمیت مدیریت هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری در استفاده از منابع و انرژی‌ها، دو چندان شده است.
  1401/5/8 19:36

  وحید سیدعلی، مدیرعامل شرکت توسعه معادن فولاد خوزستان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  ثبات؛ شرط اصلی خروج از رکود

  تامین مواد اولیه یکی از چالش‌های اساسی صنعت فولاد به شمار می‌آید که تحقق اهداف پیش‌بینی شده برای این صنعت را با ریسک‌های جدی مواجه می‌سازد. بر این اساس شرکت توسعه معادن فولاد خوزستان با هدف و ماموریت ارائه خدمات اکتشاف، استخراج، فرآوری، بهره‌برداری و بازرگانی در حوزه صنعت و معدن کشور، با اولویت تامین نیازهای گروه فولاد خوزستان توانسته است بازوی کمکی این گروه باشد و تا حدودی دغدغه تامین کنسانتره این شرکت را برطرف کند. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با وحید سیدعلی، مدیرعامل شرکت توسعه معادن فولاد خوزستان گفت‌وگویی را تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/5/8 12:45

  سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه در توسعه ناوگان ریلی کشور

  به دنبال توسعه ارتقای شبکه ریلی جمهوری اسلامی ایران، هشت دستگاه از مجموع ۵۰ دستگاه لکوموتیو Map24 که توسط فولاد مبارکه خریداری شده است، به ناوگان ریلی کشور افزوده شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  1401/5/1 16:07

  رئیس هیئت مدیره شرکت تولیدی و صنعتی طوس آلم مطرح کرد:

  بحران سرمایه‌گذاری در صنعت ریخته‌گری

  رئیس هیئت مدیره شرکت تولیدی و صنعتی طوس آلم گفت: در حال حاضر کمبود نقدینگی، بزرگ‌ترین معضل صنعت قطعه‌سازی محسوب می‌شود که تولیدکنندگان را ناچار به دریافت تسهیلات برای کاهش مشکلات موجود کرده است.
  1401/4/30 18:08

  محمدحسین بصیری، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  صادرات، ناجی تولیدکنندگان

  از ابتدای سال جاری صنعت فولاد گریبان‌گیر چالش های داخلی و خارجی بوده که هر کدام به نوبه خود، مانع مرتبط با صنعت فولاد برای رسیدن به ظرفیت 55 میلیون تن فولاد در سال شده است. در این رابطه «فلزات آنلاین»، با محمدحسین بصیری، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان گفت‌وگویی انجام داده‌ است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/28 11:27

  مجمع عمومی انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان برگزار شد

  روز پنج‌شنبه ۲۳ تیر ماه، جلسه مجمع عمومی عادی انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان، به صورت فوق‌العاده و با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.
  1401/4/25 10:59

  ضرورت بازنگری در قیمت‌گذاری زنجیره فولاد

  یک کارشناس صنعت فولاد گفت: در حال حاضر قیمت‌گذاری‌ غیرکارشناسی توسط افرادی که در کارنامه کاری خود تجربه هیچ فعالیتی در حوزه صنعت و معدن ندارند، صورت می‌گیرد که این معضل، کلیه زنجیره تامین و تولید را دچار اختلالات غیرقابل جبرانی خواهد کرد.
  1401/4/23 18:27

  چشم‌اندازهای صنعت فولاد در افق 1404

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت گفت: توسعه و ظرفیت‌سازی جهت تولید 55 میلیون تن فولاد میانی، افزایش سهم فولاد در تولید ناخالص داخلی، عرضه 36 میلیون تن محصولات فولادی معادل سرانه 400 کیلوگرم و صادرات 19 میلیون تن محصولات نوردی، توسعه زیرساخت‌های لازم جهت تحقق توسعه متوازن و پایدار و تخصیص سالانه 10 میلیارد یورو از صادرات محصولات فولادی، پنج اولویت مهم و چشم‌انداز صنعت فولاد کشور در افق 1404 به شمار می‌آیند.
  1401/4/23 12:52
371
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: