سنگ آهن، کنسانتره و گندله

  در بهار 99؛

  تولید کنسانتره سنگ آهن ۲ درصد افت داشت

  بر اساس آمارهای منتشر شده از عملکرد ۹ واحد تولید سنگ آهن کشور شامل سنگ آهن جلال آباد، گهر زمین، اپال پارسیان سنگان، صنعتی و معدنی توسعه فراگیر (سناباد)، میدکو، معدنی و صنعتی گل‌گهر، چادرملو، سنگ آهن مرکزی، صبا نور طی دوره سه ماهه نخست امسال رقم ۱۱ میلیون و ۹۱۳ هزار و ۵۳۶ تن نشان می‌دهد که نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸، افت ۲ درصدی داشته است.
  1399/4/19 11:27

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو:

  چادرملو آمادگی اکتشاف سنگ آهن در هر نقطه‌‌ای از کشور را دارد

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: با توجه به طرح‌های توسعه‌ای صنعت فولاد و چشم‌انداز این صنعت، شرکت چادرملو به دنبال توسعه اکتشافات خود است و این آمادگی را دارد که عملیات اکتشافی را در هر نقطه از کشور که سنگ آهن در آن وجود دارد، انجام دهد.
  1399/4/18 18:54

  آغاز استخراج 16 میلیون متر مکعبی سنگ آهن در معادن سنگان

  با انجام عملیات واگذاری زمین و تجهیز کارگاه، عملیات اجرایی قرارداد استخراج سنگ آهن و باطله‌برداری در گروه الف شامل 16 میلیون و 500 هزار متر مکعب سنگ آهن و 58 میلیون و 700 هزار متر مکعب باطله‌برداری از معادن سنگان، آغاز شد.
  1399/4/15 16:15

  معاون خرید ذوب آهن اصفهان:

  دنبال ارزان خریدن سنگ آهن نیستیم

  معاون خرید ذوب آهن اصفهان گفت: اکنون سنگ دانه‌بندی درشت ‌دانه مصرف کوره بلند را معادل ۶۰ دلار به صورت تحویل معدن خریداری می‌کنیم و هیچگاه در پی ارزان خریدن سنگ آهن نبوده‌ و نیستیم.
  1399/4/14 16:00

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان:

  90 درصد از کنسانتره مورد نیاز فولاد خراسان از داخل استان تامین می‌شود

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: فولاد خراسان در سال جدید برای اولین بار بیش از 90 درصد از کنسانتره مورد نیاز خود را در استان محل استقرار و از مجموعه معادن «سنگ آهن سنگان خواف» در خراسان رضوی تامین می‌کند.
  1399/4/11 15:06

  مدیرعامل مجتمع سنگ آهن سنگان عنوان کرد:

  پویایی اقتصاد رشتخوار با فعالیت معین اقتصادی

  مدیرعامل مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: اجرای طرح ابتکاری استاندار خراسان رضوی با عنوان مثلث توسعه اقتصادی، فرهنگی و بهره‌گیری از بنگاه‌های بزرگ اقتصادی به عنوان تسهیل‌گر برای به فعالیت رساندن ظرفیت‌ها، نویدبخش پویایی اقتصادی در شهرستان رشتخوار شده است.
  1399/4/10 13:52

  طی 45 روز؛

  تولید گندله سناباد به 12 درصد بیش از ظرفیت اسمی رسید

  مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، از رشد تولید روزانه این شرکت خبر داد و گفت: تولید روزانه این شرکت به 9 هزار و 375 تن گندله رسید و این میزان تولید در حالی به ثبت شده است که 45 روز از راه‌اندازی گندله‌سازی سناباد می‌گذرد.
  1399/4/10 12:16

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت:

  معیار ما برای صدور مجوز صادرات سنگ آهن، عیار سنگ است

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما در مورد اطلاعیه وزارت صمت در خصوص صدور مجوز موردی صادرات سنگ آهن، گندله و کنسانتره، گفت: صادرات سنگ آهن شامل سنگ‌های کم‌عیار و غیرقابل استفاده است و برای صدور مجوز صادرات سنگ آهن، بر اساس آنالیز و عیار سنگ مجوز صادر می‌شود.
  1399/4/8 17:48

  در یک اطلاعیه؛

  شرایط جدید برای صادرات محصولات فولادی اعلام شد

  بر اساس اعلام وزارت صمت و در راستای حمایت از زنجیره فولاد و صنایع پایین‌دستی، صادرات سنگ ‌آهن، کنسانتره و گندله به شرطی مجاز است که نیاز تولیدکنندگان فولاد در داخل کشور به طور کامل تامین شود. در واقع صادرکنندگان پس از اینکه اطمینان حاصل کردند که این محصولات فولادی مذکور مورد استفاده تولیدکنندگان فولاد قرار نمی‌گیرد، صرفا با اخذ مجوز از معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت و پرداخت عوارض، مجاز به صادرات این محصولات هستند.
  1399/4/7 13:26

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت:

  صادرات سنگ خام ممنوع است/ صادرات شمش آهن را خام‌فروشی می‌دانیم

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت با اشاره به اینکه هدف‌گذاری ما این است که سنگ خام نباید صادر شود، گفت: برای این منظور علاوه بر وضع تعرفه ۲۵ درصد، طی اسفند ماه سال گذشته، کارگروه تنظیم بازار به معاونت معدن وزارت صمت مجوز داد که هر جا لازم باشد از صادرات سنگ آهن جلوگیری کنیم. حتی صادرات شمش آهن را نیز خام‌فروشی می‌دانیم؛ چراکه وقتی می‌توانیم با استفاده از این شمش‌ها، لوازم منزل، لوله‌های پروفیل و میلگرد بسازیم پس صادرات شمش آهن هم خام‌فروشی است.
  1399/4/7 09:56
376
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: