مطالب مرتبط با واژه 'معاملات فولاد'

  معامله 5 میلیون و 800 هزار تنی فولاد در 11 ماه

  بزرگان فولاد سهم خود را حفظ کردند

  در شرایطی که صنعت فولاد کشور مسیر رو به رشد و پیشرفت را با سرعت بسیار مناسب سپری می‌کرد، دستورالعمل‌های دولت مانع از شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت شد و به نوعی سرعت‌گیر صنایع فولادی شد؛ هر چند که باز هم صنعت فولاد به پیشرفت خود ادامه داد و آمارهای بورس کالا حاکی از انجام معاملات قابل قبول در این صنعت بود.
  1397/12/28 16:55

  معامله 252 هزار تنی فولاد در آذر ماه

  بازار فولاد در حال بازیابی خود پس از دوران دستورالعمل‌ها

  بازار فولاد کشور پس از پایان دوران دستورالعمل‌ها در حال بازیابی خود و بازگشت به دوران پیش از آن است و باید برای این امر و ایجاد تعادل مجدد در عرضه و تقاضای فولاد، مدتی سپری شود. با این حال حجم عرضه‌ها و نیز لغو برخی معاملات نشان می‌دهد که بازار هنوز شکل واقعی خود را پیدا نکرده است.
  1397/10/11 10:59

  معامله 104 هزار تنی فولاد در یک هفته

  محصولات نهایی فولاد، جذاب‌تر از محصولات میانی

  پس از صدور دستورالعمل‌های فراوان و آخرین دستورالعمل مبنی بر برداشتن سقف رقابت محصولات فولادی، معاملات فولاد در سطح نسبتا گسترده‌ای انجام شد، اما در این بازار به‌نظر می‌رسد که محصولات نهایی جذابیت بیشتری برای مصرف‌کنندگان و معامله‌گران دارند؛ هر چند که فیلتر شدن خریداران فولاد و شرط گذاشتن برای خریداران باعث کم‌رنگ شدن معامله‌گران بازار محصولات میانی فولاد شده است.
  1397/7/29 10:57

  معامله 250 هزار تنی فولاد در یک هفته

  برداشتن سقف معاملات، جذابیت را به بازار فولاد بازگرداند

  دولت پس از یک دوره چند ماهه مقاومت بسیار در مقابل خواسته‌های تولیدکنندگان و حتی مصرف‌کنندگان مبنی بر آزادسازی قیمت فولاد در بورس کالا، سرانجام راضی شد که سقف رقابت را بردارد، اما قیمت‌گذاری همچنان با نرخ دلار دولتی 4200 تومان انجام شود. با این حال پس از عرضه‌های فراوان، فولاد راه خود را در بورس و نیز در بازار آزاد پیدا خواهد کرد و قیمت‌های جدید و نزدیک به بازار واقعی رقم خواهند خورد.
  1397/7/1 15:31

  معامله 792 هزار تنی فولاد در مرداد

  هیجان 2 میلیون و 400 هزار تنی برای دریافت 800 هزار تن فولاد

  در فصل تابستان معاملات خوبی در مورد فولاد انجام شده است و این بازار شور و هیجان خاصی دارد. هر چند که هیجان اصلی به بازار فولاد از سوی مسئولان و با ارز 4200 تومانی تزریق شده است و تقاضای 2 میلیون و 400 هزار تنی برای دریافت تنها 800 هزار تن فولاد نیز حکایت از روی دیگر بازار دارد.
  1397/6/4 15:22

  معامله 108 هزار تنی فولاد در بورس کالا

  سطح تقاضای فولاد کاهش یافت

  پس از کش و قوس‌های فراوان و دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های پیاپی از سوی ارگان‌ها و نهادهای مسئول و غیر مسئول، سرانجام با پذیرش سقف رقابت 10 درصدی، فولادی‌ها محصولات خود را در بورس کالا عرضه کردند و 108 هزار تن معامله در یک روز صورت گرفت.
  1397/6/1 12:01

  معامله 2 میلیون و 100 تنی فولاد در 4 ماه

  ارز، معادلات بازار را برهم زد

  بازار فولاد و همه بازارهای کالایی کشور طی 4 ماه ابتدایی سال جاری تحت تأثیر نوسان قیمت دلار و تثبیت دستوری آن قرار گرفتند. به‌طوری که تقاضای فولاد به شکل کاملا غیر طبیعی بالا رفت و حتی در یک هفته نیز شاهد تقاضای یک میلیون تنی برای دریافت 300 هزار تن محصول بودیم.
  1397/5/25 13:04

  معامله 418 هزار تنی فولاد در یک هفته

  معامله 225 هزار تنی ورق گرم، خریداران را راضی نکرد

  پس از چندین هفته سکون نسبی در بازار فولاد کشور، با حضور عرضه‌کنندگان و خریداران، بار دیگر معاملات فولادی رونق یافت و عرضه‌های قابل توجهی صورت گرفت. مهم‌ترین عرضه و معامله صورت گرفته در بازار که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شد، انواع ورق گرم بود که به میزان 225 هزار تن انجام شد. با این حال به‌نظر می‌رسد که تقاضای بسیار بیشتری در بازار موجود بود و خریداران راضی نشدند.
  1397/4/11 14:01

  معامله 64 هزار تنی فولاد در یک هفته

  قیمت میلگرد از قیمت ورق گرم بیشتر شد

  در شرایطی که قیمت فولاد در کشور بر مبنای بازارهای منطقه‌ای قیمت‌گذاری می‌شود، به‌دلیل برخی ملاحظات و همچنین با لحاظ کردن نرخ دستوری ارز، برای نخستین بار قیمت محصولات طویل مانند میلگرد و تیرآهن از ورق گرم بیشتر شده است. در حالی که در بازارهای جهانی قیمت محصولات فولادی به‌گونه دیگری است. با این حال در هفته آخر خرداد 64 هزار تن انواع محصول فولادی در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
  1397/4/4 08:56

  معامله 810 هزار تنی فولاد در اردیبهشت

  جذابیت به بازار فولاد کشور بازگشت

  بازار فولاد کشور در اردیبهشت ماه بسیار داغ بود و معاملات فولادی در بورس کالا بیش از ماه‌های گذشته انجام شد و برخلاف ماه‌های پیش تولیدکنندگان بسیاری در این بازار حضور داشتند؛ به‌طوری که 810 هزار تن انواع محصولات فولادی در این بازار معامله شدند.
  1397/3/6 13:06
17
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: