مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  کاهش موجودی انبارهای قلع تولید چین

  بر اساس اطلاعات بدست آمده از بورس آتی شانگهای که در دسترس عموم قرار دارد، موجودی انبارهای قلع در بورس آتی شانگهای برای چهارمین هفته متوالی کاهش یافت.
  1401/7/12 20:58

  کاهش قیمت مس ناشی از عوامل بنیادین بازار

  از منظر عرضه و تقاضا، عرضه کاتد مس داخلی در چین نشانه‌هایی از رشد را نشان می‌دهد. در دوره کوتاه‌‌مدت، با سرد شدن هوا در چین، واحدهای ذوب تحت تاثیر سیاست محدودیت و سهمیه‌بندی برق در شرق و مرکز چین، تولید خود را در سطوح مختلف بهبود بخشیدند.
  1401/7/12 20:48

  کسری عرضه در بازار دریایی زغال‌سنگ در سال 2022

  بنا بر اظهارات شرکت بازرگانی «Noble Resources»، انتظار می‌رود تقاضای دریایی زغال‌سنگ حرارتی در سال جاری ثابت بماند. با در نظر گرفتن عرضه ناکافی در بازار، این انتظار وجود دارد که کشور هند و قاره اروپا با افزایش تقاضا مواجه شوند.
  1401/7/12 20:31

  تاثیر تردید عرضه روسیه بر بازار آلومینیوم

  در واکنش مستقیم به حمله روسیه به اوکراین، قیمت آلومینیوم در ماه مارس 2022 به بالاترین حد خود یعنی چهار هزار و 73 دلار و 50 سنت در هر تن رسید.
  1401/7/12 20:10

  کاهش موجودی جهانی مس همراه با بدبینی به روند نزولی بازار

  سطح موجودی انبار بورس فلزات لندن به‌ صورت بی‌سابقه‌ای فوق‌العاده اندک است که این میزان تنها پاسخگوی نیاز دو روز از بازار جهانی است اما این پدیده فقط مختص به بورس فلزات لندن نیست. موجودی انبار ثبت شده در بورس بازرگانی و کالای شیکاگو و بورس آتی شانگهای «ShFE» نیز بسیار کم است و حجم موجودی این فلز در این سه بورس در کل 200 هزار تن فلز برآورد می‌شود.
  1401/7/12 19:44

  پیش‌بینی کمبود عرضه قلع در چین

  در سال 2021، مصرف جهانی قلع تصفیه شده به 378 هزار تن رسید و طی بیش از دو دهه و در مقایسه با سال 2000، این میزان تنها 36 درصد افزایش یافته که در میان تقریبا تمام مواد معدنی فلزات آهنی و غیر آهنی، کمترین نرخ رشد را داشته است.
  1401/7/12 19:19

  تلاش تولیدکنندگان باتری در چین برای مصرف کک حاوی گوگرد

  تقاضای چینی‌ها برای کک نفتی گرید آند حاوی مقدار متوسطی از گوگرد ممکن است در سال‌های آینده افزایش یابد زیرا تولیدکنندگان باتری و مصرف‌کنندگان کک سوزنی و اسفنجی حاوی گوگرد بسیار کم به‌ دلیل کاهش هزینه‌های رو‌به‌رشد تولید، به‌ دنبال تقلیل و تسهیل مشخصه‌های مواد مصرفی خود هستند که در ادامه ممکن است مصرف کک‌های حاوی گوگرد بالا در بین این تولیدکنندگان رشد پیدا کند.
  1401/7/12 18:51

  مدیر کارگاه ریخته‌گری فنائی:

  با بحران نیروی انسانی مواجه هستیم

  مدیر کارگاه ریخته‌گری فنائی گفت: عدم همخوانی هزینه‌های معیشتی با حقوق دریافتی نیروی انسانی باعث شده است تمایل افراد برای حضور در بخش تولید کاهش پیدا کند و این معضل کارفرمایان را با بحران کمبود نیروی کار مواجه کرده است.
  1401/7/12 18:31

  چین، پیشرو در صادرات لوله و پروفیل بدون درز فولادی

  تجارت جهانی لوله و پروفیل بدون درز فولادی طی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۱، روند نوسانی را طی کرده و در نهایت در سال ۲۰۲۱، به ۱۰ میلیون و ۷۱۰ هزار تن رسیده است. تجارت لوله و پروفیل بدون درز فولادی در سال‌های اخیر، عمدتا در آسیا و اروپا متمرکز بوده است. چین، بزرگ‌ترین صادرکننده لوله و پروفیل بدون درز فولادی جهان در سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود. حدود ۳۲ درصد از کل صادرات لوله و پروفیل بدون درز فولادی جهان در سال ۲۰۲۱ در اختیار این کشور بوده است. ایالات متحده آمریکا به عنوان بزرگ‌ترین واردکننده لوله و پروفیل بدون درز فولادی طی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۱ بوده است. کشور آمریکا در سال ۲۰۲۱، حدود ۱۳ درصد از کل واردات لوله و پروفیل بدون درز فولادی را به خود اختصاص داد. با توجه به رشد صنایع مختلف، انتظار می‌رود بازار جهانی لوله و پروفیل بدون درز فولادی با رشد همراه باشد.
  1401/7/12 16:02

  انتشار کربن صفر تا سال ۲۰۵۰ در دستور کار تولیدکنندگان آلومینیوم

  کشورهای سراسر جهان در راستای جلوگیری از افزایش دمای کره زمین، توافقنامه‌ای وضع کردند نا انتشارات گازهای گلخانه‌ای را کاهش دهند. در این توافقنامه، هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای بدون تهدید تولید مواد غذایی است. یکی از اهداف این توافقنامه، رسیدن به انتشار کربن صفر تا سال ۲۰۵۰ به شمار می‌آید. بیشترین میزان انتشار کربن در صنعت آلومینیوم، مربوط به انرژی برق محسوب می‌شود، نیروگاه‌های برق عمدتا از سوخت‌های فسیلی استفاده می‌کنند که این سوخت‌ها باعث انتشار قابل توجهی کربن به اتمسفر می‌شود. بخش آلومینیوم شرکت ریوتینتو در سال ۲۰۲۱، حدود ۲۱.۹ میلیون تن کربن منتشر کرد که این رقم در مقایسه با انتشارات گازهای گلخانه‌ای این شرکت در سال ۲۰۱۸، حدود یک درصد کاهش را نشان می‌دهد. شرکت آلکوا در سال ۲۰۲۱، به کاهش ۲۳.۹ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۵ دست پیدا کرد. شرکت نورسک هیدرو در سال ۲۰۱۸، حدود ۱۱.۳ میلیون تن انتشار کربن را ثبت کرد.
  1401/7/12 15:31
17856
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: