مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  پس از اختلال دیروز، شمش فخوز عرضه شد

  عرضه 70 هزار تنی فولاد خوزستان در 6 شهریور

  کارگزاری بانک انصار شرکت فولاد خوزستان، 70 هزار تن تختال C این شرکت را عرضه کرد.
  1397/6/6 13:14

  فولاد خوزستان به رشد تولید خود ادامه می‌دهد

  رشد پیوسته تولید در کنار افزایش قیمت‌های جهانی

  جمع درآمدهای عملیاتی فولاد خوزستان از ابتدای سال تاکنون، 36 هزار و 852 میلیارد ریال بوده و جمع مقادیر فروش محصولات اصلی نیز تاکنون بیش از 1.6 میلیون تن شامل 1 میلیون و 110 هزار تن محصول صادراتی است.
  1397/6/6 13:11

  فرزاد ارزانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان

  رانت اختلاف قیمت دستوری تنها به جیب دلالان رفته است

  مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: فاصله قیمت دستوری فولاد با قیمت بازار، رانتی ایجاد کرده که نه به جیب تولید کننده فولاد می‌رود و نه به جیب مصرف‌کننده محصولات نهایی، بلکه صرفا به جیب واسطه‌ها رفته و فشار آن به مصرف‌کننده و تولیدکننده وارد می‌شود.
  1397/6/5 15:07

  در سومین جلسه فولادسازان و وزارت صمت با بهارستانی‌ها مطرح شد؛

  دستورات وزارت صمت باید مُهر تایید سران قوا و شورای عالی بورس را بگیرد

  تنش‌های موجود بر تنظیم بازار فولادسازان شاید بخشی با جوهای روانی مانند دلار و تحریم‌ها گره خورده باشد اما این گره‌کور نبوده و نباید داخلی‌ها به پیکر داغ فولادی‌ها آب سرد بریزند.
  1397/6/5 13:27

  رشد 6 درصدی تولید فولاد خام هند در ماه جولای 2018

  تولید 8.73 میلیون تن فولاد طی یک ماه

  بزرگ‌ترین فولادسازان هند طی ماه جولای سال جاری میلادی 5 میلیون و 230 هزار تن فولاد تولید کردند که نشان از رشد 9.48 درصدی تولید فولاد این کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل (جولای 2017) دارد. 6 تولیدکننده بزرگ هند طی ماه جولای 2017، چیزی در حدود 4 میلیون و 780 هزار تن فولاد تولید کرده بودند.
  1397/6/5 08:54

  بهروز رحمتی، مدیر امور مجامع، سهام و سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع مس ایران

  زیان 50 میلیون نفری سهامداران شرکت ملی مس

  بهروز رحمتی، مدیر امور مجامع، سهام و سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع مس ایران در خصوص قیمت‌گذاری فلزات اساسی و مس در بورس کالا با نرخ ارز دستوری در گفت‌وگو با خبرنگار «فلزات آنلاین» گفت: در حال حاضر قیمت ارز دستوری برای مس و فلزات اساسی مانند فولاد و آلومینیوم، 4200 تومان درنظر گرفته شده در حالی که نرخ ارز در بازار آزاد بیش از 10 هزار تومان است. این یعنی میان قیمت واقعی در بازار آزاد و قیمت دستوری بیش از 100 درصد تفاوت قیمت وجود دارد. نتیجه چنین دستوری آن است که هم شرکت ملی صنایع مس ایران و هم سهامداران آن که بالغ بر 50 میلیون نفر سهامدار از طریق سهام عدالت هستند، آسیب جدی ببینند و در عین حال مس عرضه شده به مصرف‌کنندگان واقعی آن نرسد.
  1397/6/3 17:41

  معامله 108 هزار تنی فولاد در بورس کالا

  سطح تقاضای فولاد کاهش یافت

  پس از کش و قوس‌های فراوان و دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های پیاپی از سوی ارگان‌ها و نهادهای مسئول و غیر مسئول، سرانجام با پذیرش سقف رقابت 10 درصدی، فولادی‌ها محصولات خود را در بورس کالا عرضه کردند و 108 هزار تن معامله در یک روز صورت گرفت.
  1397/6/1 12:01

  افت و خیز آرام قیمت نفت در بازارهای جهانی

  مصرف‌کنندگان نفت ایران به‌دنبال معافیت از تحریم‌های آمریکا هستند

  پس از آغاز دور نخست تحریم‌های آمریکا علیه ایران، ضربه زدن به صادرات نفت و کاهش درآمدهای نفتی کشور در صدر اهداف ایالات متحده قرار داشت؛ اما اکنون آمارها نشان می‌دهد که این امر با گذشت 2 هفته همچنان تحقق پیدا نکرده است و صادرات نفت ایران همچنان با سرعت و شدت سابق ادامه دارد و حتی تهدیدات آمریکا کوچک‌ترین تاثیری در این رابطه نداشته است؛ هر چند که هنوز تحریم‌های اصلی نفت در آبان ماه فرا نرسیده‌اند.
  1397/6/1 11:18

  نگاهی به تولیدات فولاد خوزستان در دو ماه خرداد و تیر 1397

  رشد تولید فولاد خوزستان با وجود مشکلات ارزی کشور

  طی ما‌ه‌های اخیر که اقتصاد کشور در وضعیت چندان مطلوبی به‌سر نمی‌بَرَد، بسیاری از شرکت‌ها مجبور به تعدیل نیرو، کاهش تولید و حتی در برخی از مواقع تعلیق و یا توقف کامل خطوط تولیدی خود شده‌اند. نوسانات ارزی، عدم توانایی دولت در کنترل نرخ ارز و بازار کالاهای اساسی منجر به رشد شدید نرخ ارز و در نتیجه سایر کالاهایی که به ‌صورت مستقیم و یا غیر مستقیم با نرخ ارز وابسته هستند، شد. اما فولاد خوزستان با تمام این مشکلات به افزایش تولید محصولات خود ادامه داده است.
  1397/6/1 08:47

  محمد حیدر زاده؛ مدیر عامل شرکت ذوب روی بافق

  مدیر بهره‌ور، سازمان را بهره‌ور می‌کند

  افزایش بهره‌وری در واحدهای صنعتی نیازمند توجه به عوامل درون سازمانی و برون سازمانی است. در شماره‌های گذشته نشریه «اخبار فلزات» بسیاری از این عوامل برسی شدند و روش‌هایی برای تبیین موضوعات و مشکلات و افزایش بهره‌وری مخصوصا در واحدهای تولید سرب و روی ارائه شدند، اما در این میان موضوع بسیار مهم دیگری در ارتقای بهر‌ه‌وری مطرح است و آن نحوه مدیریت یک سازمان، واحد تولیدی و یا مجموعه است. به عبارت دیگر این مدیریت است که به‌عنوان تعیین‌کننده‌ترین فرد در افزایش بهره‌وری مجموعه زیرنظر خود مطرح می‌شود. در نتیجه، برای انتخاب مدیر باید به معیارهای ویژه‌ای مانند توجه به بهره‌وری دقت کرد. در این رابطه استفاده از استانداردها و مدل‌های فراوان در دنیا، برای انتخاب یک مدیر بهره‌ور راهگشا خواهد بود.
  1397/5/30 14:29

  حامد سلطانی‌نژاد، مدیر عامل بورس کالای ایران

  بورس کالا، صحنه بازیگران صنعت است

  بورس کالا به‌دلیل تنوع‌ در ارائه و عرضه محصولات می‌تواند در توسعه و رشد اقتصاد کشور بسیار موثر باشد. دو بُعد شفافیت و تخصیص از شاخصه‌های بزرگ بورس کالا محسوب ‌می‌شوند. در بعد شفافیت صحبت‌‌های بسیار زیادی شده است، اما قابلیت‌های بورس کالا درباره تخصیص کالا به‌ویژه در صنایع پایین‌دستی کمتر بررسی شده است. در این راستا مدیر عامل بورس کالای ایران معتقد است بورس کالا نقش تخصیصی بسیار مناسبی را برای متقاضیان ایفا می‌کند. در این بورس در عرض چند دقیقه چندین معامله از طرف خریدار و فروشنده و با توجه به در نظر گرفتن همه الزامات قانونی انجام می‌شود، در نتیجه سرعت تخصیص کالا در بورس با جای دیگری قابل مقایسه نیست.
  1397/5/30 14:24
18244
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: