مطالب مرتبط با واژه 'احیا مستقیم'

  رکورد ماهیانه هر سه کارخانه مجتمع صنعتی چادرملو شکسته شد

  با تلاش همکاران در مجتمع صنعتی چادرملو برای اولین بار هر سه کارخانه گندله‌سازی، احیا و فولادسازی به صورت هم‌زمان به حد نصاب‌های جدیدی دست یافتند.
  1401/2/4 09:31

  خودباوری، نشانه بارز کارکنان فولاد هرمزگان

  مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان و‌ جمعی از مدیران شرکت با حضور در واحد احیا مستقیم، خودباوری در کارکنان جوان فولاد هرمزگان را یکی از بارزترین خصوصیات آن‌ها دانست.
  1401/1/23 08:41

  طرح‌های آهن و فولاد غدیر ایرانیان در استان یزد نمونه شد

  طرح‌های ساخت مجتمع گندله‌سازی بهاباد و افزایش ظرفیت احیا مستقیم مربوط به شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به عنوان طرح‌های نمونه صنعتی استان یزد انتخاب و معرفی شدند.
  1400/12/22 12:09

  حسین کهزاد، مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  حل چالش کمبود انرژی نیازمند تفکر ملی و فرا صنعتی است/ به دنبال تولید دو میلیون تن محصول فولادی هستیم

  برنامه‌ریزی برای دستیابی به تولید 55 میلیون تن فولاد در افق 1404 با اجرای طرح‌های فولادی هفتگانه در اقصی نقاط کشور شروع شد که این طرح‌ها سرآغازی بر حرکت صنعت فولاد کشور برای دستیابی به هدف یاد شده بودند. در آن سال‌ها، صنعت فولاد کشور اغلب رو به جلو حرکت می‌کرد و این پروژه‌ها نیز یکی پس از دیگری به بهره‌برداری رسیدند اما در یکی دو سال اخیر به ویژه سال جاری، چالش کمبود انرژی به معضل نخست صنعت فولاد تبدیل شده و کمبود برق در تابستان کاهش تولید را در این زنجیره در پی داشته است. در خصوص این موضوع، حسین کهزاد، مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در گفت‌وگو خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» اظهار داشت کمبود انرژی در کشور یک معضل ملی است و تنها به صنعت فولاد تعلق ندارد و برای برطرف کردن آن باید یک تفکر ملی فارغ از نگاه بنگاهی و صنعتی شکل بگیرد. متن کامل این گفت‌وگو در ادامه آمده است:
  1400/11/2 14:25

  مدیرعامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان:

  ظرفیت تولید آهن اسفنجی شرکت چهار برابر خواهد شد

  مدیرعامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان گفت: سهام مجتمع جهان فولاد سیرجان جزو سهم‌های بنیادین بوده و با توجه به طرح‌های توسعه‌ای ازجمله چهار برابر کردن ظرفیت احیا مستقیم شرکت، آینده خوبی برای آن پیش‌بینی می‌شود.
  1400/9/23 11:11

  مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع مطرح کرد:

  دورخیز ارفع برای افزایش ظرفیت

  مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع گفت: شرکت آهن و فولاد ارفع قصد دارد با اجرای طرح‌های توسعه‌ای خود، در نهایت ظرفیت تولید واحد فولادسازی خود را به یک میلیون تن برساند و مقدمه آن، افزایش ظرفیت واحد احیا مستقیم و رسیدن به تولید یک میلیون و 200 هزار تن آهن اسفنجی بود که اخیرا به سرانجام رسید.
  1400/9/21 16:17

  رئیس خدمات فنی و مهندسی شرکت احیا استیل فولاد بافت مطرح کرد:

  «فولاد بافت» در مسیر توسعه احیا مستقیم

  رئیس خدمات فنی و مهندسی شرکت احیا استیل فولاد بافت گفت: شرکت فولاد بافت به‌ خوبی توانسته طی دو سال گذشته ظرفیت تولیدی خود را تکمیل کند و علاوه‌براین، با وجود تمام موانع و مشکلات، این واحد تولید آهن‌ اسفنجی بر آن شده که به سرعت طرح‌های توسعه‌ای خود را در مدار عملیاتی‌ شدن قرار دهد.
  1400/3/31 18:05

  رکورد 10 ساله تولید آهن اسفنجی در شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان شکسته شد

  در نخستین ماه سال 1400 در واحد احیا مستقیم شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان، تولید ماهیانه به میزان 88 هزار و 610 تن آهن اسفنجی حاصل شد که بیانگر موفقیت اجرای پروژه افزایش ظرفیت مدول‌های میدرکس 800 هزار تنی در ایران است.
  1400/2/4 15:48

  معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان:

  یکی از کم‌نظیرترین تعمیرات سالیانه احیا مستقیم را در فولاد هرمزگان انجام دادیم

  معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان گفت: در فاز برنامه‌ریزی و تدوین برنامه شات‌دان، با توجه به تجربیات کسب شده از اجرای شات‌دان‌های گذشته در فولاد هرمزگان و نیز تاکید بر انجام شات‌دان در کمترین زمان ممکن خصوصا به دلیل شیوع ویروس کرونا، با جلسات و هماهنگی‌های صورت گرفته، زمان کلی شات دان به میزان ۳۹ ساعت، نسبت به برنامه سال گذشته کوتاه‌تر شد.
  1399/11/5 08:55

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان:

  موفق به ثبت سه رکورد جدید فولادی شده‌ایم

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: رشد تولیدات «فولاد خراسان» بی‌اعتنا به تحریم‌ها پرسرعت‌تر از گذشته ادامه دارد و در سه ناحیه از نواحی تولید این شرکت، شاهد ثبت رکوردهای ماهانه جدیدی در تولید محصولات فولادی بودیم.
  1398/9/4 16:03
14
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: